Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Conrad
Luc, czemuś się napalił na jakieś BWM? smile
mialem okazje w ostatnich tygodniach jezdzic bardzo czesto i zachorowalem wink

Nie interesuję się aż tak autami, ale w tej kategorii samochodów to masz chyba wiele opcji dostępnych tak więc możesz sobie przebierać w ofertach? Osobiście bym BMW w ogóle nie brał pod uwagę, chyba że akurat pod względem stylistyki jest to coś co chcesz mieć. Natomiast z tego rodzaju aut to jest mnóstwo opcji o wiele ciekawszych.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Luc a może coś takiego?

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-awd-okazja-C13136964.html

Podaje pierwszy z brzegu, niekoniecznie ta oferta.


Last edited by Piostar; 21/07/2011 04:27.
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Pio.....tapicerka jak dla Dody laugh tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Akurat jeździłem całą rudą, wewnątrz i zewnątrz. Jak wsiądziesz nawet nie zauważysz koloru wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
http://moto.allegro.pl/vw-touareg-3-0-tdi-270-ps-foll-king-kong-okazja-i1719490690.html

Duzo lepszy wybor jesli chodzi o SUV...

Co do limuzyny za 70k to procz standardowych wyborow czyli BMW AUDI lub Merc, polecalbym przyjrzec sie http://otomoto.pl/mazda-6-3-7-v6-navi-zamiana-gwarancja-C19715665.html (nie musi byc taka wersja)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jak fajnie "wydawać" czyjąś kase tongue
Luc Ja bym w takich wybierał grin

http://otomoto.pl/chrysler-300c-touring-C19458675.html

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by ssaczu
http://moto.allegro.pl/vw-touareg-3-0-tdi-270-ps-foll-king-kong-okazja-i1719490690.html

Duzo lepszy wybor jesli chodzi o SUV...

Co do limuzyny za 70k to procz standardowych wyborow czyli BMW AUDI lub Merc, polecalbym przyjrzec sie http://otomoto.pl/mazda-6-3-7-v6-navi-zamiana-gwarancja-C19715665.html (nie musi byc taka wersja)

spoko się wydaje cudzą kasę:D
touareg to akurat kiepski wybór w tej klasie aut, mówię o suv'ach, zapytaj się jakiegoś użytkownika co ile zmienia opony laugh
Części, serwis na poziomie audi q7, a gdzie mu do q7 w jakości, duży przebieg jak na takie auto, tu wysilenie elementów jest dużo wyższe niż w klasycznych samochodach osobowych,
skarbonka bez dna, i nie chodzi o to że się bedzie sypać, jeśłi egzemplarz jest dobry, tylko o to że to jest dla tego typu auta "najfajniejszy" okres eksploatacyjny:)
nie polecam, jezdzi sie trochę jak wozem drabiniastym, zwłaszcza porównując do x5,
oczywiscie przesadzam, ale x5,a touareg, eee nie, nie ma porónania, właściwości jezdne dobrze oddaje nazwa edycji king kong;-)

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Nie porownywalem Touarega do X5 tylko do Infinity smile

X5 nigdy nie jezdzilem, ba nawet nie siedzialem w srodku wiec sie nie wypowiadam. I nie chodzilo mi o ten konkretny model bo link wzialem na chybil trafil zeby tylko Touarega pokazac w opozycji do Infiniti.

Touaregiem jechalem raz do Piotrkowa i pozostawil po sobie dobre wrazenie. Zero odczucia, ze sie jedzie takim czolgiem a wlasciwosci jezdne na asfalcie bardzo dobre. Co do serwisu i eksploatacji nie wiem, moze masz racje. Dodatkowo Touareg bardzo dobrze zachowuje sie w terenie. Z tego co slyszalem bodaj najlepiej w tego typu klasie aut.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Piostar Twoja propozycja fajna ale pulap finansowy nie na moją kieszeń, pamiętam że mankiet czyms takim był chyba na zlocie, to ta Ruda ? wink
Agassi to co podałeś fajne autko, ale jakos nie mam przekonania i tam te benzyniaki pewnie jakies hemi monstrualne wink
ssaczu Mazda to nie moje klimaty aczkolwiek nie powiem że autko nie jest ciekawe, no i ten silnik pewnie miód. ale widze automat a ja lubie wajchą pomieszać wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Ssaczu słusznie prawi z tą mazdą. Nie czaję za bardzo po co wykładać tyle hajsu na wózek z jakieś 200 k przebiegu. gdy za tą samą kasę jest prawie nowy samochodzik, z symbolicznym przebiegiem i naprawdę dobrej marki.
W każdym bądź razie życzę abyś upolował to o czym marzysz smile
Pozdro

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tak mankietowa ruda.

Ok, to inna propozycja smile

http://moto.allegro.pl/saab1-9ttid-180ps-aero-skoranavi-xenon-bosse-lift-i1715174646.html

lub inne Aero tongue

W sumie jak wybierzesz coś ode mnie, to pamiętaj 10% i stołek w partii dla mnie grin laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Piotrek Saaba nie chce, to już Volvo s60 z mocna benzyna bym wziął wink
Moja żona to też za BMW nie optuje, jej się podoba C5 w nowej budzie wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
W moim Tolku 1,6 16V+lpg padł katalizator. Po podłączeniu pod kompa wykazało 0% wydajności, obie sondy działają poprawnie. Z tego co się już dowiedziałem raczej nie wchodzi w grę wycięcie i wstawienie rurki/strumienicy itd. z powodu 2 sond lambda. Więc jedynie w grę wchodzi wymiana na nowy metalowy ( z wkładem ceramicznym do lpg nie za bardzo) , jakiś zamiennik czy może uniwersalny. Może ktoś miał taki problem i mógłby polecić jakiś dobry zamiennik w przyzwoitej cenie.
po 1. Firmę i model oraz orientacyjny koszt takiej "przyjemności" bym wiedział czy mój spec nie za wysoko się ceni.
po 2. Ile można uzyskać za sprzedaż starego kata

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
zamiast tej 5-tki ja bym pomyślał na Twoim miejscu nad tym: http://otomoto.pl/lexus-is220-C19231632.html

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Szukam samochodu 15-20k, który ma służyć przez 2-3 lata.
Samochód będzie mocno eksploatowany w mieście, więc ważnym czynnikiem jest spalanie - im mniejsze tym lepiej tongue
Benzyna czy diesel? Bardziej byłbym nastawiony na diesela, ale wątpię czy coś sensownego w tej cenie znajdę. Bez preferencji markowych, chciałbym aby auto miało max 10 lat. Kombi odpada.

Prosiłbym o jakieś sugestie, podpowiedzi. piwo
Pozdrawiam, MagiK.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Ja wygląda sprawa w Waszych autach z filtrem cząstek stałych(FAP)? Z tego co wiem to kłopotliwa sprawa związana z kosztami wymiany tego filtra.

Od jakiego rocznika montują ten filtr FAP?


Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by MagiK
Szukam samochodu 15-20k, który ma służyć przez 2-3 lata.
Samochód będzie mocno eksploatowany w mieście, więc ważnym czynnikiem jest spalanie - im mniejsze tym lepiej tongue
Benzyna czy diesel? Bardziej byłbym nastawiony na diesela, ale wątpię czy coś sensownego w tej cenie znajdę. Bez preferencji markowych, chciałbym aby auto miało max 10 lat. Kombi odpada.

Prosiłbym o jakieś sugestie, podpowiedzi. piwo
Pozdrawiam, MagiK.

jeśli chodzi o spalanie, pomyślałbym o dislu. Jeśli u Ciebie wchodzi w grę taka opcja ja polecałbym silniczek 1,5dCi lub włoską konstrukcję 1,3multijet. Można kupić naprawdę 'świeżę' autko w tym przedziale cenowym. Nie wiem do czego ma Ci służyć auto więc nie będę proponował modelu. Można śmiało wybierać począwszy od Pandy, Idei przez Punto, Clio do Megane. A może Lancia Musa smile Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Auto ma służyć głównie do przemieszczania się. Czasem trzeba będzie przewieźć ludzi w pracy, dlatego skłaniałbym się do 5-drzwiowego. Lancia Musa - bardzo ciekawa propozycja. Orientujesz się może w cenach części zastępczych, trudno o zamienniki? Co jest tam najbardziej awaryjne?

Jeżeli ktoś ma inne propozycje to śmiało!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://otomoto.pl/nissan-almera-model-2006-C19899199.html

polecam smile

ja mam identyczny tylko 2.2 i spadala mi na trasie okolo 5.5 litra a na meiscie niecale 7

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
aaa teraz przeczytalem Twoj ostatni post wiec moja propozycja odpada tongue hehe

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1