|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wszyscy widzę grają Bovinę, czy to na czysto, czy pierwszy set, czy też handicapy, oby nie skończyło się szybkim zjazdem do bazy.  zaraz ktoś mnie obrzyga, ale tak niestety to często działa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116 |
over w meczu pawljuczenkowej wyglada smakowicie. poszlo 5/10 anastastia bedzie miala ogromny problem zeby utrzymac wlasne podanie. wczoraj serwowala fatalnie. sama przelamie na pewno i tak sie beda łamac w nieskonczonosc, polecam gre na live na breaki ;] kursy na poczatku beda spore, poźniej beda wedrowac w dol i wyrownywac imo ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
na Cilicia ten kurs nie za wysoki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Cilic CS 2-1 Anastazja 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350 |
Monfils może się męczyć Radek ma odpały dzisiaj ciekawie się cholernie zapowiada mecz Mayera z Monaco ale to tylko na live bo jesśli obaj utrzymają dyspozycje wczorajszą Monaco następna runda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Niculescu/Voskoboeva izzzi  no i ok. 11 jeden z najważniejszych typów dzisiejszych przeciwko Pavlyuchenkovej, która jest w tragicznej dyspozycji. Bovina 6.50 Bovina +1,5 seta 2.90 Bovina + 5,5 gema 2.10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116 |
Wszyscy widzę grają Bovinę, czy to na czysto, czy pierwszy set, czy też handicapy, oby nie skończyło się szybkim zjazdem do bazy.  zaraz ktoś mnie obrzyga, ale tak niestety to często działa... sam mysle, ze anastasia da rade. wywalczy. po ciezkim boju, ale przejdzie bovine. niekoniecznie w trzech setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116 |
Niculescu/Voskoboeva izzzi  no i ok. 11 jeden z najważniejszych typów dzisiejszych przeciwko Pavlyuchenkovej, która jest w tragicznej dyspozycji. Bovina 6.50 Bovina +1,5 seta 2.90 Bovina + 5,5 gema 2.10 a ja sadze, ze jedenk mecz o niczym nie swiadczy. serwis fakt, katastrofa, ale jesli tylko sie ogarnie, to jest w stanie pojechac bovine, ktora sama niczego wielkiego nei prezentuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
na Cilicia ten kurs nie za wysoki? Czemu wysoki? Cilić ostatnimi czasy nic nie gra, odprawił wczoraj Knittela po bólach. Kamke u siebie i w dodatku w formie. Ograł bardzo gładko Rosola i Chele. Kurs dobry ale na Kamke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
widziałem i mecz singlowy i deblowy, to był dramat 25 df w singlu, nie inaczej w deblu, gdzie była zdecydowanie najsłabsza z czwórki, a rywalki były w obu wypadkach słabsze od Boviny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
cilic to pusiak teraz, kamke jak najbardziej do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Elena Bovina  walczymy!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116 |
na Cilicia ten kurs nie za wysoki? Czemu wysoki? Cilić ostatnimi czasy nic nie gra, odprawił wczoraj Knittela po bólach. Kamke u siebie i w dodatku w formie. Ograł bardzo gładko Rosola i Chele. Kurs dobry ale na Kamke  nie wiem jak mozesz pisac, ze kurs na kame jest dobry. pnormalnie byloby 3.5, ale ze cilic z jednym Niemcem juz stracil seta, to kursy nizsze. przeciez cilic nie gral tak tragicznie. na kamke imo to wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
zamer, mimo wszystko mogę bo uważam, że kurs w granicach 2,10 na Kamke jest dobry. Takie jest moje zdanie i go nie zmieniam aczkolwiek sam pograłem tylko +1.5 seta. Elena 1-0* łamiemy na dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808 |
bovina ładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Bovina gem! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
3BP Elena  Zamiatamy Pavlu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Bovina break @3,4 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|