czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#48060 15/12/2003 16:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Stronka expektu leży cały dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#48061 15/12/2003 16:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Stronka expektu leży cały dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Mją być przed 15:00
Pozdro

#48062 15/12/2003 16:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
hehehe zbankrutowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48063 15/12/2003 17:22
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy ktoś wie jak to jest ostatecznie z tą ich promocją, czy trzeba obrócić bonus trzy razy po obojętnie jakich kursach czy po >=2.0, bo chyba coś takiego pisało wczoraj na ich stronie w warunkach promocji. Nie muszę chyba też stawiać cały czas jako stawkę sumy bonusa, tylko mogę rozbić go na wiele kuponów, tak aby suma ich stawek była równa 3xbonus?

#48064 15/12/2003 18:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Czy ktoś wie jak to jest ostatecznie z tą ich promocją, czy trzeba obrócić bonus trzy razy po obojętnie jakich kursach czy po >=2.0, bo chyba coś takiego pisało wczoraj na ich stronie w warunkach promocji. Nie muszę chyba też stawiać cały czas jako stawkę sumy bonusa, tylko mogę rozbić go na wiele kuponów, tak aby suma ich stawek była równa 3xbonus?[/qb]
Rozbić oczywiście możesz. Tylko pierwszy zakład musi być zagrany po kursie>=2.00 i ten zakład musisz im zgłosić mailem. Jak dostaniesz już bonus możesz grać jakie mecze chcesz i za ile chcesz. Łączny obrót - conajmniej 3x bonus.

#48065 15/12/2003 18:31
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
nie no to co dzis pokazali to:// rano nie dziala o 12 na informatyce sprawdzaelm nie dziala! pisze, ze bedzie o 14:// zostalem zwolniony zjedenj lekcji ciesze sie, ze postawei sobie a tu walek ehh szkoda slow!

#48066 15/12/2003 18:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
Rozbić oczywiście możesz. Tylko pierwszy zakład musi być zagrany po kursie>=2.00 i ten zakład musisz im zgłosić mailem. Jak dostaniesz już bonus możesz grać jakie mecze chcesz i za ile chcesz. Łączny obrót - conajmniej 3x bonus.[/QB]
To wiem, bo już zagrałem, wygrałem, bonus otrzymałem w sobote rano i wykonałem juz prawie 3 obroty kwotą bonusa od chwili jego otrzymania, tyle, że część kuponów puszczałem z ako <2 a na ich stronce pisałe, że niby trzeba trzykrotny obrót wykonać również po kursach 2.0, a więc mała sprzeczność z głosami na forum. Ponieważ potrzebuje kasy na świeta i chciałbym choć część wypłacic więc sie pytam jak to jest. Czy może już ktoś wypłacił od nich tego bonusa?

#48067 15/12/2003 18:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
****a banda ****nych oszustów, jak przed 15 nie bedzie działać, to cos w domu rozjebie, c***e ****ne, czym pędzje wypłacam kase od tych fiutów. Zero profesjonalizmu. Nie mam słów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48068 15/12/2003 18:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Żeby chociaz uprzedzili od kiedy do kiedy nie będzie działać to bym zrozumiał, a tu nagle w nocy, ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48069 15/12/2003 18:44
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
no wlasnie mik gdybym wiedizal zagralbym wczoraj cos ://

#48070 15/12/2003 18:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Ja tak samo robiłem analize nocy skończyłem chciałm zagrać i c***, szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt

#48071 15/12/2003 18:58
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
noi mik mamy walek jak <a href="cholera:///" target="_blank">cholera:///</a> !!! Mozna grac minimume o 14:55 o sobie nie zagramy ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
szkoda slow na tych ciuli!!!!!!!!!!!!!!
Uciesze sie tylko jak sie dowiem, ze bym przeggral te 50zl a moze wiecej

#48072 15/12/2003 19:29
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
czy ktoś wie kiedy ten *******ony expekt vouchery przywróci miało być już tyle terminów a tu gówno *******eni oszuści teraz coś kombinują znowu z systemem a vouchery i tak napewno nie będą działać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48073 15/12/2003 19:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Jest napisane, że aby wypłacić bonus trzeba obrócić kwotę bonusa trzykrotnie grając po kursach/AKO conajmniej 2. (choć tego zapisu o kursie na początku jakoś nie widziałem). Jak są podobne promocje to obrót można zrobić w obojętnie jaki sposób np. bonus 150, czyli 3x to 450. Czyli można 45 zakładów po 10 zł lub 1 x 450 zł. Ale tutaj jest trochę dziwnie zapisane, więc nie ździwię się jak się okaże, że jest wymóg 3 x po 150 zł (przy kursach conajmniej 2, bo to jest czytelne). Niekorzystałem z tej promocji więc się osobiście nie przekonam, ale napiszczie jak było. Być może okaże się, że nie trzeba zagrać 3 zakładów "w identycznej kwocie bonusa", aby móc go wypłacić.

#48074 15/12/2003 19:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again before 3:00pmCET

Best Regards
Expekt.com Ltd

Było przed 12 ,teraz 15 ,co teraz wymyślą??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48075 15/12/2003 19:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
Quote
Oryginalnie wysłał dugi:
[qb]Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again before 3:00pmCET

Best Regards
Expekt.com Ltd

Było przed 12 ,teraz 15 ,co teraz wymyślą??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Hehe no co ty expektu nie znasz. Oni zawsze cos wymysla, teraz taki komunikat:
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again before 5:00pmCET

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48076 15/12/2003 19:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Ten cały expekt.com jest obsrany chyba będzie go trzeba zmienić od nowego roku, ostatnio wogóle nic niedają live...

Jaja se chyba robią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48077 15/12/2003 19:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Nie ma się co denerwować...myślicie,że to tak łatwo zwinąć kasę z kont graczy i rozwiązać firmę? Na to trzeba trochę czasu. Nawet właściciel lipnego biura podróży w ciągu kilku minut nie oczyści wszystkich kont bankowych i nie pozbędzie się wszystkich dokumentów. Tylko denerwujące jest to przesuwanie godziny ponownego uruchmienia serwisu. Mogliby przynajmniej od razu napisać: "Wyjechaliśmy na roczny urlop. Dziękujemy za grę - Best regards." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48078 15/12/2003 20:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
W dniu dzisiejszym dokonywana jest konieczna zmiana oprogramowania systemu, nasi technicy pracuja nad jak najszybszym zakonczeniem prac. Przepraszamy za klopoty - wedlug najnowszych informacji z dzialu technicznego, najwczesniej nasz serwis bedzie dostepny po 18.

tak mi odp. bo niezbyt miłych słowach których im napisałem....

#48079 15/12/2003 20:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Widze ze Expekt odwala szopke "noworoczna"- ale czy to juz 1 raz? Jeszcze do tego nie przywykliscie? Jak sie ma konta u roznych bukmacherow to nie ma problemu w stylu "kuzba co te gupki robia , ja tu chcialem zagrac, typy mi uciekna w sina dal" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam i cierpliwosci.

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025