Stronka expektu leży cały dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]Stronka expektu leży cały dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyżby liczyli straty spowodowane swoją promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Czy ktoś wie jak to jest ostatecznie z tą ich promocją, czy trzeba obrócić bonus trzy razy po obojętnie jakich kursach czy po >=2.0, bo chyba coś takiego pisało wczoraj na ich stronie w warunkach promocji. Nie muszę chyba też stawiać cały czas jako stawkę sumy bonusa, tylko mogę rozbić go na wiele kuponów, tak aby suma ich stawek była równa 3xbonus?
Oryginalnie wysłał maverick: [qb]Czy ktoś wie jak to jest ostatecznie z tą ich promocją, czy trzeba obrócić bonus trzy razy po obojętnie jakich kursach czy po >=2.0, bo chyba coś takiego pisało wczoraj na ich stronie w warunkach promocji. Nie muszę chyba też stawiać cały czas jako stawkę sumy bonusa, tylko mogę rozbić go na wiele kuponów, tak aby suma ich stawek była równa 3xbonus?[/qb]
Rozbić oczywiście możesz. Tylko pierwszy zakład musi być zagrany po kursie>=2.00 i ten zakład musisz im zgłosić mailem. Jak dostaniesz już bonus możesz grać jakie mecze chcesz i za ile chcesz. Łączny obrót - conajmniej 3x bonus.
nie no to co dzis pokazali to:// rano nie dziala o 12 na informatyce sprawdzaelm nie dziala! pisze, ze bedzie o 14:// zostalem zwolniony zjedenj lekcji ciesze sie, ze postawei sobie a tu walek ehh szkoda slow!
Oryginalnie wysłał Krzywka: Rozbić oczywiście możesz. Tylko pierwszy zakład musi być zagrany po kursie>=2.00 i ten zakład musisz im zgłosić mailem. Jak dostaniesz już bonus możesz grać jakie mecze chcesz i za ile chcesz. Łączny obrót - conajmniej 3x bonus.[/QB]
To wiem, bo już zagrałem, wygrałem, bonus otrzymałem w sobote rano i wykonałem juz prawie 3 obroty kwotą bonusa od chwili jego otrzymania, tyle, że część kuponów puszczałem z ako <2 a na ich stronce pisałe, że niby trzeba trzykrotny obrót wykonać również po kursach 2.0, a więc mała sprzeczność z głosami na forum. Ponieważ potrzebuje kasy na świeta i chciałbym choć część wypłacic więc sie pytam jak to jest. Czy może już ktoś wypłacił od nich tego bonusa?
****a banda ****nych oszustów, jak przed 15 nie bedzie działać, to cos w domu rozjebie, c***e ****ne, czym pędzje wypłacam kase od tych fiutów. Zero profesjonalizmu. Nie mam słów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Żeby chociaz uprzedzili od kiedy do kiedy nie będzie działać to bym zrozumiał, a tu nagle w nocy, ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Ja tak samo robiłem analize nocy skończyłem chciałm zagrać i c***, szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt
noi mik mamy walek jak <a href="cholera:///" target="_blank">cholera:///</a> !!! Mozna grac minimume o 14:55 o sobie nie zagramy ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda slow na tych ciuli!!!!!!!!!!!!!! Uciesze sie tylko jak sie dowiem, ze bym przeggral te 50zl a moze wiecej
czy ktoś wie kiedy ten *******ony expekt vouchery przywróci miało być już tyle terminów a tu gówno *******eni oszuści teraz coś kombinują znowu z systemem a vouchery i tak napewno nie będą działać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Jest napisane, że aby wypłacić bonus trzeba obrócić kwotę bonusa trzykrotnie grając po kursach/AKO conajmniej 2. (choć tego zapisu o kursie na początku jakoś nie widziałem). Jak są podobne promocje to obrót można zrobić w obojętnie jaki sposób np. bonus 150, czyli 3x to 450. Czyli można 45 zakładów po 10 zł lub 1 x 450 zł. Ale tutaj jest trochę dziwnie zapisane, więc nie ździwię się jak się okaże, że jest wymóg 3 x po 150 zł (przy kursach conajmniej 2, bo to jest czytelne). Niekorzystałem z tej promocji więc się osobiście nie przekonam, ale napiszczie jak było. Być może okaże się, że nie trzeba zagrać 3 zakładów "w identycznej kwocie bonusa", aby móc go wypłacić.
Oryginalnie wysłał dugi: [qb]Dear Customer, We are currently upgrading our software and are expecting to be online again before 3:00pmCET
Best Regards Expekt.com Ltd
Było przed 12 ,teraz 15 ,co teraz wymyślą??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Hehe no co ty expektu nie znasz. Oni zawsze cos wymysla, teraz taki komunikat: We are currently upgrading our software and are expecting to be online again before 5:00pmCET
Nie ma się co denerwować...myślicie,że to tak łatwo zwinąć kasę z kont graczy i rozwiązać firmę? Na to trzeba trochę czasu. Nawet właściciel lipnego biura podróży w ciągu kilku minut nie oczyści wszystkich kont bankowych i nie pozbędzie się wszystkich dokumentów. Tylko denerwujące jest to przesuwanie godziny ponownego uruchmienia serwisu. Mogliby przynajmniej od razu napisać: "Wyjechaliśmy na roczny urlop. Dziękujemy za grę - Best regards." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W dniu dzisiejszym dokonywana jest konieczna zmiana oprogramowania systemu, nasi technicy pracuja nad jak najszybszym zakonczeniem prac. Przepraszamy za klopoty - wedlug najnowszych informacji z dzialu technicznego, najwczesniej nasz serwis bedzie dostepny po 18.
tak mi odp. bo niezbyt miłych słowach których im napisałem....
Widze ze Expekt odwala szopke "noworoczna"- ale czy to juz 1 raz? Jeszcze do tego nie przywykliscie? Jak sie ma konta u roznych bukmacherow to nie ma problemu w stylu "kuzba co te gupki robia , ja tu chcialem zagrac, typy mi uciekna w sina dal" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: