|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
No to na jeszcze jednego gola stawiamy w tym meczu:) Będzie gorąco
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craxx nie czyta wszystkiego  czyta czyta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial ile mozesz pisac o tym, ze polska jest najgorsza, ze przegrywa ze wszystkimi, ze polskie kluby sa najgorsze itp? placa ci za to? przeciez tyle zarabiasz na porazkach polskich druzyn to chyba nie potrzebujesz trzepac kasy na pisaniu postowgoraczke masz czy co ? Polska z duzej liter jak cos wielki patriota, nigdy nie napisalem, ze Polska jest najgorsza - mamy bardzo miernych pilkarzy i slabiutka reprezentacje pilkarska - NIE BOJE SIE TEGO POWIEDZIEC mamy zenujace kluby na poziomie europejskim, mam pier.. glupoty, ze tak nie jest ? ROK W ROKU to samo, stanelismy w jednym miejsu i tkwimy w tym gownie na czele z blaznem prezesem Lato takie glaskanie i mowienie,ze deszcz pada jak ci pluja w morde to nie dla mnie to pisz o swoim klubie jaki to jest zajebisty i jak sobie zalatwia przy zielonym stoliku utrzymanie. to by bylo ciekawsze do czytania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
mowilem poczekac z ocenami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial ile mozesz pisac o tym, ze polska jest najgorsza, ze przegrywa ze wszystkimi, ze polskie kluby sa najgorsze itp? placa ci za to? przeciez tyle zarabiasz na porazkach polskich druzyn to chyba nie potrzebujesz trzepac kasy na pisaniu postowgoraczke masz czy co ? Polska z duzej liter jak cos wielki patriota, nigdy nie napisalem, ze Polska jest najgorsza - mamy bardzo miernych pilkarzy i slabiutka reprezentacje pilkarska - NIE BOJE SIE TEGO POWIEDZIEC mamy zenujace kluby na poziomie europejskim, mam pier.. glupoty, ze tak nie jest ? ROK W ROKU to samo, stanelismy w jednym miejsu i tkwimy w tym gownie na czele z blaznem prezesem Lato takie glaskanie i mowienie,ze deszcz pada jak ci pluja w morde to nie dla mnie zapomniałeś dopisać że z całego serca jesteś za tym żeby wiślackie awansowały do kolejnej rundy tak samo jak Śląsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jeszcze żeby wcisnęli coś z kontry i uratowali moje X2.
Ale boję się, że znowu zaparkują wszyscy w polu karnym i będą tylko wybijać na pałę. Wtedy gol na 4-2 to tylko kwestia czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Slonsk ratuje chonor polskiej pilki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;] gorzej Ci ? mecz juz na 2 planie teraz przyspiewki  ale stadionik odjebaliscie niezle widzialem robi wrazonko a pamietam jak jeszcze pare lat temu byly siedzenia z profili pcv na dlugosci sektora i dla kolarzy trasy betonowe   no trzeba przyznac, kawal swietnej roboty i bezblednej, jest elegancko a na wejsciu w plytach chyba marmurowych wyryte C R A C O V I A troche obiekt kosztowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm
a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy
a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
widać że tu się robi szydere z kogoś kogo się nie lubi i szuka kompanów do lizania wora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@royalflush, oprocz Wisly trzymam kciuki za kazda polska druzyne - inna sprawa jest gdy obstawiam dany mecz, Ty bys kibicowal Cracovii w pucharach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Szkotów tak zabolało, że wyniku nie zmienili  hahhaaha tez to wlasnie mialem pisac pierw czekali 30sekund pokazali ze nadal 3-1 i strzelcow pozniej zdjeli wogole i tylko czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm
a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy
a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ten Keleman niech pampersa zmieni bo zawali awans Sląskowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ANALYTICS - wlasnie malutko kosztowal, ok 160 mln zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Nie nie mówiłem. Nie snuj takich przypuszczeń. Widziałem 2 mecze Litexu przedsezonowe i jeśli chcesz porównać jakość piłkarzy i gry obu ekip, to Wisła jest po prostu lepsza. Nie zgadzasz się z tym? Rozumiem. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jestem ciekawy na czym tylko ty swoje zdanie opierasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
craxx nie czyta wszystkiego  czyta czyta wiem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|