uke: Czy ktoś mi powie w końcu co to jest ten voyager i do czego służy? Proszę o pomo..."> uke: Czy ktoś mi powie w końcu co to jest ten voyager i do czego służy? Proszę o pomo...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#48040 14/12/2003 18:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Czy ktoś mi powie w końcu co to jest ten voyager i do czego służy? Proszę o pomoc.

Bonus: Unibet
#48041 14/12/2003 21:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
no qrde cos z tą promocja nie tak zagralem za 250 zl swiateczna promocna kurs byl 3.0 - niestety przegralem no i nie mam tych 250 zl zwroconych wyslalem im 2 maila i narazie cisza ani kasy ani odpowiedzi..... :eek: :eek: :eek:

#48042 14/12/2003 21:49
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał Tantal:
[qb]no qrde cos z tą promocja nie tak zagralem za 250 zl swiateczna promocna kurs byl 3.0 - niestety przegralem no i nie mam tych 250 zl zwroconych wyslalem im 2 maila i narazie cisza ani kasy ani odpowiedzi..... :eek: :eek: :eek: [/qb]
Jeśli wysłałeś maila o odpowiednim temacie to nie powinno być żadnych problemów, ja dostałem kase po siedmiu godzinach od maila (wysłałem o 1, wstaje rano a tu kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#48043 14/12/2003 21:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
łoł mam nadzieje ze to tylko opoznienie a nie przekret bo sam chce sobie zagrac w tej promocji i wlasnie dlatego chcialbym sie dowiedziec nastepujacej rzeczy:
Jezeli wplacam 50 zl wygrywam np kupon z ako 3.0 to mam wygrane 150 + 50 normalne czyli 200 i pozniej musze 3x obrocic bonus czyli postawic :
minimum 50 zl x minimum 2.0 pozniej znowu minimum 50 zl x minimum 2.0 i pozniej znowu minimum 50 zl x minimum 2.0 zeby moc kiedykolwiek wyplacic kase z konta , tak?

#48044 14/12/2003 21:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
wyslalem im maila wczoraj przed meczem
"swianteczny konkurs" id gracza 250 wszytko jak napisali w zasadach promocji gralem mecz nhl inslanders-trashers (gralem atlante za 3.0) dzis wyslalem rano drogiego maila i dale lipa co tu robic??

#48045 14/12/2003 22:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
no ja bym robil wszystko zeby wyprostowac ta sprawe 250 zl to 1/4 sredniego realnego polskiego wynagrodzenia!

#48046 14/12/2003 22:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
a tak dla pewnosci spytam maila im wyslales na :
[email protected] (zgodnie z promocja ja wyslalem na ten)
czy na
[email protected]

#48047 14/12/2003 22:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
z regulaminu Po maksymalnie 48 godzinach, otrzymasz BONUS - zwrot stawki za zawarty zakład...

no chyba, że się doczepili do "swianteczny konkurs" &#8222;Świąteczny Challange&#8221;

#48048 14/12/2003 22:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
no nie wiem nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> roznie to bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48049 14/12/2003 22:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
ale jaja no jest kasa 750zl:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmm przeciez zaklad byl przegrany??? i powinno byc tylko 250zl??
oj expekt expekt....no i co ja mam teraz robic grac za te 750 choc wiem ze ich nie wygralem??

#48050 14/12/2003 23:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał Tantal:
[qb]ale jaja no jest kasa 750zl:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmm przeciez zaklad byl przegrany??? i powinno byc tylko 250zl??
oj expekt expekt....no i co ja mam teraz robic grac za te 750 choc wiem ze ich nie wygralem??[/qb]
Moze tak byc tak ze zaraz takiej kasy nie bedziesz mial ja tez mial podobny przypadek zaliczyli mi nietrafiony typ ale za pare godzin juz zrobili poprawke moglem grac za tamta kase.

#48051 14/12/2003 23:29
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Tantal wyplac je odrazu i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48052 14/12/2003 23:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
hehehe no jak by sie dalo :zobacz:

a tak serio co mi zrobia jak zagram za te 750zl kilka koponow i np wygram ??
tzn chodzi mi o to zeby nie bylo potem zadnych jaj i zeby mi nie zablokowali konta.....

#48053 14/12/2003 23:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]

Mam tez Malysza z Norwegiem, jako ostatnie zdarzenie w kuponie i narazie nie rozliczone. Wg ostatnich info o 14 ma byc konkurs...niedzielny. Wiec chyba beda zwroty (czyli kurs 1). No chyba, ze po konkursie podlicza szybko, ze beda duzo na plus jakby zaliczyli i ...zalicza to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> heh[/qb]
jednak zaliczyli ten konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Malysz wygral o 1.5 pkt a wujek Qcz liczy kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48054 15/12/2003 00:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Qcz a ten typ z Malyszem co ci zaliczyli wysylales na konkurs sobotni czy na niedzielny?

#48055 15/12/2003 00:32
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
i wujek Thiago tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale nerwy niesamowite!

#48056 15/12/2003 01:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
Gratuluję wszystkim wujkom.

#48057 15/12/2003 02:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Qcz a ten typ z Malyszem co ci zaliczyli wysylales na konkurs sobotni czy na niedzielny?[/qb]
Wysylalem w piatek na konkurs sobotni. Nawet nie wiedzialem, ze wystawili kursy na niedzielny. O ile wiem to wiele bukow robilo zwroty, na szczescie nie masz kochany expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tantal: dostales (wg mnie) 3 razy bonus bo wyslales 3 razy maila. Wiec albo system sam dodaje ta kase, albo na 3 zmianach, 3 rozne osoby czytaly Twoj list i ja dodaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cholera Ci wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze sie nie zorietuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
btw: co z tym Vojagerem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wie ktos? Kiedy bedzie uruchomiony?

#48058 15/12/2003 11:31
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
expekt.com to jest firma ktos ma na 8 do szkoly i chce postawic a tu lipa :/
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few minutes.

Best Regards
Expekt.com Ltd

#48059 15/12/2003 11:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
No właśnie Thiago popieram...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1