|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Czy ktoś mi powie w końcu co to jest ten voyager i do czego służy? Proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
no qrde cos z tą promocja nie tak zagralem za 250 zl swiateczna promocna kurs byl 3.0 - niestety przegralem no i nie mam tych 250 zl zwroconych wyslalem im 2 maila i narazie cisza ani kasy ani odpowiedzi..... :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał Tantal: [qb]no qrde cos z tą promocja nie tak zagralem za 250 zl swiateczna promocna kurs byl 3.0 - niestety przegralem no i nie mam tych 250 zl zwroconych wyslalem im 2 maila i narazie cisza ani kasy ani odpowiedzi..... :eek: :eek: :eek: [/qb] Jeśli wysłałeś maila o odpowiednim temacie to nie powinno być żadnych problemów, ja dostałem kase po siedmiu godzinach od maila (wysłałem o 1, wstaje rano a tu kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
łoł mam nadzieje ze to tylko opoznienie a nie przekret bo sam chce sobie zagrac w tej promocji i wlasnie dlatego chcialbym sie dowiedziec nastepujacej rzeczy: Jezeli wplacam 50 zl wygrywam np kupon z ako 3.0 to mam wygrane 150 + 50 normalne czyli 200 i pozniej musze 3x obrocic bonus czyli postawic : minimum 50 zl x minimum 2.0 pozniej znowu minimum 50 zl x minimum 2.0 i pozniej znowu minimum 50 zl x minimum 2.0 zeby moc kiedykolwiek wyplacic kase z konta , tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
wyslalem im maila wczoraj przed meczem "swianteczny konkurs" id gracza 250 wszytko jak napisali w zasadach promocji gralem mecz nhl inslanders-trashers (gralem atlante za 3.0) dzis wyslalem rano drogiego maila i dale lipa co tu robic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
no ja bym robil wszystko zeby wyprostowac ta sprawe 250 zl to 1/4 sredniego realnego polskiego wynagrodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
a tak dla pewnosci spytam maila im wyslales na : [email protected] (zgodnie z promocja ja wyslalem na ten) czy na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
z regulaminu Po maksymalnie 48 godzinach, otrzymasz BONUS - zwrot stawki za zawarty zakład...
no chyba, że się doczepili do "swianteczny konkurs" „Świąteczny Challange”
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
no nie wiem nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> roznie to bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
ale jaja no jest kasa 750zl:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmm przeciez zaklad byl przegrany??? i powinno byc tylko 250zl?? oj expekt expekt....no i co ja mam teraz robic grac za te 750 choc wiem ze ich nie wygralem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał Tantal: [qb]ale jaja no jest kasa 750zl:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmm przeciez zaklad byl przegrany??? i powinno byc tylko 250zl?? oj expekt expekt....no i co ja mam teraz robic grac za te 750 choc wiem ze ich nie wygralem??[/qb] Moze tak byc tak ze zaraz takiej kasy nie bedziesz mial ja tez mial podobny przypadek zaliczyli mi nietrafiony typ ale za pare godzin juz zrobili poprawke moglem grac za tamta kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Tantal wyplac je odrazu i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
hehehe no jak by sie dalo :zobacz:
a tak serio co mi zrobia jak zagram za te 750zl kilka koponow i np wygram ?? tzn chodzi mi o to zeby nie bylo potem zadnych jaj i zeby mi nie zablokowali konta.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb]
Mam tez Malysza z Norwegiem, jako ostatnie zdarzenie w kuponie i narazie nie rozliczone. Wg ostatnich info o 14 ma byc konkurs...niedzielny. Wiec chyba beda zwroty (czyli kurs 1). No chyba, ze po konkursie podlicza szybko, ze beda duzo na plus jakby zaliczyli i ...zalicza to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> heh[/qb] jednak zaliczyli ten konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Malysz wygral o 1.5 pkt a wujek Qcz liczy kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Qcz a ten typ z Malyszem co ci zaliczyli wysylales na konkurs sobotni czy na niedzielny?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
i wujek Thiago tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale nerwy niesamowite!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12 |
Gratuluję wszystkim wujkom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]Qcz a ten typ z Malyszem co ci zaliczyli wysylales na konkurs sobotni czy na niedzielny?[/qb] Wysylalem w piatek na konkurs sobotni. Nawet nie wiedzialem, ze wystawili kursy na niedzielny. O ile wiem to wiele bukow robilo zwroty, na szczescie nie masz kochany expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tantal: dostales (wg mnie) 3 razy bonus bo wyslales 3 razy maila. Wiec albo system sam dodaje ta kase, albo na 3 zmianach, 3 rozne osoby czytaly Twoj list i ja dodaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cholera Ci wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze sie nie zorietuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> btw: co z tym Vojagerem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wie ktos? Kiedy bedzie uruchomiony?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
expekt.com to jest firma ktos ma na 8 do szkoly i chce postawic a tu lipa :/ We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few minutes.
Best Regards Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
No właśnie Thiago popieram... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka