Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18
11kera11 #4719296 10/06/2011 07:37
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by 11kera11
a jak byś zagrał poł godziny wczesniej bylo by ci lzej ? laugh


najpierw zajrzalem na strone unibetu a ze te spotkanie bylo w ofercie to je zagralem, teoretycznie powinno go nie byc wiec bym pewnie nie zagral i zaoszczedzil kase no ale wkoncu kiedys przyjdzie taki moment ze to ja bede sie cieszyl z ich pomylki smile

ps.to chyba logiczne ze bylo by mi lzej, ciekaw jestem jak ty bys sie poczul, stawiajac na szybko zaklad i zaraz po tym zobaczyc na livescore ze on juz trwa heeh,

Bonus: Unibet
spirolek #4730764 15/06/2011 20:59
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Wyplacal ktos moze ostatnio na mbank z unibetu, jezeli tak to ile mniej wiecej szla kasa? Ja zlecilem wyplate w piatek rano i jeszcze nie doszla, normalnie gdy wyplacalem w czwartek rano i okolo 14-15 otrzymywalem potwierdzenie na maila to w poniedzialek pierwszym przelewem przychodzacym kasa przychodzila na konto. Raz wyplacilem we wtorek rano i w czwartek na wieczor mialem kase na koncie. Teraz mija juz 4 dzien i nic. Czytalem kilka str wczesniej, ze ktos wyplacal w poniedzialek rano i we wtorek pierwszym przelewem czyli o 12.30 kasa przychodzila, troche malo prawdopodobne mi sie to wydaje - z wlasnego doswiadczenia przynajmniej tak uwazam wink Z gory dziekuje za odp

Conrad #4730977 15/06/2011 22:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja wypłaciłem w sobotę i dziś o 12:30 zaksięgował mBank na moim koncie.

Radek_89 #4731006 15/06/2011 22:27
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
No to ciekawie, ze wczesniej dochodzi wyplata zlecona w sobote niz w piatek i to na ten sam bank laugh Dzieki wielkie za odp jeszcze raz

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
mam 3 karty kredytowe (czyli max) zarejestrowane ktore stracily waznosc. chce dodac nastepna, wie ktos jak to zrobic?

Conrad #4798936 19/07/2011 18:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
witam,

nie było mnie tu lata świetlne, ale może co starsi użytkownicy może mnie jeszcze pamiętają smile

do odgrzebania hasła i napisania czegoś na forum skłoniło mnie jednak zachowanie unibetu.

opiszę sytuację od początku:
Unibet traktowałem głównie jako źródło transmisji live video do różnych wydarzeń. W czasie wimbledonu wpłaciłem jakieś grosze, żeby móc oglądnąć kilka transmisji.

Przez przypadek zauważyłem, że mają tak ustawione kasyno, że wymieniając określoną kwotę pieniędzy dzięki zaokrągleniom można zarobić 2 gr na kkliknięciu - pierdoła bo pierdoła, ale słuchając lub oglądając czegoś na kompie klikałem sobie czasami rekreacyjnie.

Po ok. 3 tygodniach zaczęła się jazda - zablokowali mi konto z uwagi na "rażące naruszenie regulaminu" (pewnie powinienem przeczytać regulamin, ale domyślam się, że 99% społeczeństwa, tylko daje ok:) ). Skontaktowałem się z Biurem Obsługi Klienta, mieli wyjaśnić sprawę i po wymianie maili oznajmili mi, że moje konto zostało zamknięte, a pieniądze "zamrożone". Odpowiedziałem, że oczywiście rozumiem, że mają prawo zamknąć moje konto i nie wypłacić mi wszystkiego co na tym koncie przyrosło, ale równocześnie nie mają prawa przywłaszczyć sobie mojego depozytu.

Na to stwierdzenie pani Monika z biura obsługi klienta poinformowała mnie, że ona nie musi mi nic tłumaczyć i jak chcę mogę co najwyżej zgłosić sprawę na policję i to wszystko co mogę im zrobić.

Reasumując, ciekawi mnie co sądzicie na ten temat i czy ktoś z Was miał może podobne przejścia z nimi.

pozdrawiam,
petev

Conrad #4808170 23/07/2011 22:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Mozecie zalogować się do Unibetu ?

Conrad #4808175 23/07/2011 22:23
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
niestety nie, tez mam ten sam problem.

Conrad #4808185 23/07/2011 22:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Dzieki za odpowiedz

Conrad #4808218 23/07/2011 22:38
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
U mnie wszystko śmiga.

Conrad #4808242 23/07/2011 22:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Stasiu u mnie już tez po problemie laugh

petev #4808256 23/07/2011 23:05
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by petev
Reasumując, ciekawi mnie co sądzicie na ten temat i czy ktoś z Was miał może podobne przejścia z nimi.

pozdrawiam,
petev
a mozesz do mnie pw napisac smile

Conrad #4808305 23/07/2011 23:42
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Jak z wypłatami w unibet na mb w weekedny?
Jak wyplace teraz to chyba nie ma szans, ze dojdzie dzisiaj?

Stasiu #4808358 24/07/2011 00:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
Originally Posted by Stasiu
Jak z wypłatami w unibet na mb w weekedny?
Jak wyplace teraz to chyba nie ma szans, ze dojdzie dzisiaj?

nie ma. sredio 24h z tego co pamietam

bester #4808796 24/07/2011 04:13
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by kuerten
nie ma. sredio 24h z tego co pamietam

Moze w takim razie calosc informacji na jednej stronie uda sie umieścic , bo to temat bardzo aktualny teraz. Ile można wybrać maksymalnie z bankomatu i czy karta jest prowadzona w PLN. I jak jest ogolnie z limitami.


MichalTD #4808797 24/07/2011 04:13
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by MichalTD
Originally Posted by kuerten
nie ma. sredio 24h z tego co pamietam

Moze w takim razie calosc informacji na jednej stronie uda sie umieścic , bo to temat bardzo aktualny teraz. Ile można wybrać maksymalnie z bankomatu i czy karta jest prowadzona w PLN. I jak jest ogolnie z limitami.

Post do usuniecia pomylone tematy

Conrad #4808979 24/07/2011 17:12
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Wypłata w sobote wieczorem, o 9 rano kasa na koncie (mb) smile

Conrad #4818440 29/07/2011 21:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
nie widzę opcji wypłaty na MB.. co jest?:)

Conrad #4818442 29/07/2011 21:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
nieaktualne,do wykasowania wink

Conrad #4865408 21/08/2011 21:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
Zlecilem w czwartek wyplate calej kwoty z konta unibet przelewem banowym.

W piatek dostalem maila o tytule:

Quote
"Suma podjęta z Mojego konta

Drogi XXX,

Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona:

I dzis probowalem zalogowac sie na konto unibetu i wyglada ze jest zablokowane O_o

Myslicie ze kasa z konta zostala juz wyslana w piatek po takim mailu? Bo jesli nie to pewnie teraz unibet zarzada tony skanow zebym mogl zobaczyc moje pieniadze...

Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1