Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Wygląda na to, że się dogadali, i sezon rozpocznie się bez przeszkód smile

[Linked Image]

National Football League

Strona oficjalna NFL [nfl.com]
NFL @ sportsline [cbssports.com]
Wyniki head 2 head [shrpsports.com]
Statystyki, trendy itp... [thespread.com]

[Linked Image]

National Collegiate Athletic Association

Strona oficjalna [ncaa.com]
Linki do stron poszczególnych drużyn [web1.ncaa.org]
NCAAF @ sportsline [cbssports.com]
Wyniki head 2 head [shrpsports.com]
Statystyki, trendy itp... [thespread.com]


Jest trochę ciekawych nazwisk na giełdzie transferowej - przede wszystkim Kevin Kolb (do Arizony?), Nandi Asamugha, Sidney Rice, T.O., DeAngelo Wiliams (Broncos?), Vincent Jackson czy mistrz pistoletu Plaxico Buress.

Last edited by Skiper; 25/07/2011 01:18.
Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No jeszcze zawodnicy muszą przegłosować sprawę, ale prawdopodobnie już od środy rozpoczną się training campy, a od soboty szaleństwo free agents piwo
Już myślałem, że się nie dogadają i preseason będą musieli odwołać, ale na szczęście wypadnie tylko jeden mecz. Business as usual.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Top 100 Free Agents

1. CB Nnamdi Asomugha: It is truly a rare thing when a player this good and who is this good of a person hits free agency.

2. CB Antonio Cromartie: When you draw up what a corner is supposed to look like, Cromartie is what you see. However, he has issues and he's tough for coaches to handle.

3. CB Johnathan Joseph: He's more consistent and trustworthy than Cromartie, but he has also missed 12 games over the past three seasons because of injuries and he's only 5-foot-11.

4. WR Sidney Rice: Missed first 10 games of 2010, so this is a projection based on his great 2009 season. But he is the prototype deep threat, big receiver when he's healthy.

5. WR Santonio Holmes: Pretty good first season in New York and the Jets would like to keep him. He's great after the catch. The biggest concern is the off-field issues.

6. WR Braylon Edwards: Posted his best yards-after-catch average (5.7) since his rookie season. Would be better with a better passing attack. Could use a dose of humility.

*7. RB DeAngelo Williams: Missed 13 games the past two seasons with injuries, but is amazingly explosive when he's right. In a spread offense, he might run for 2,000 yards.

8. TE Zach Miller (Raiders): In a great era for receiving tight ends, Miller is underrated. He has performed very well while having no support from the wide receiver or quarterback spots.

*9. DE/LB Mathias Kiwanuka: Purely on talent, Kiwanuka belongs in the top 10. However, his lingering neck injury means he'll be lucky to get a one-year deal.

*10. WR Steve Smith (Giants): Microfracture surgery is no joke and Smith had that on his left knee in December. If he was healthy, he'd be the top wide receiver on this list.

Reszta zawodników [sports.yahoo.com]

Oj ciekawie będzie smile Szaleństwo się rozpoczyna piwo

Last edited by Skiper; 26/07/2011 15:53.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Jest też fajna lista pod tym adresem:

Bill Barnwell's NFL free-agency preview [grantland.com]

Trochę obszerniejsza smile a co ważne gość nie owija w bawełnę swojej opinii na temat graczy, a jest to jeden z bardziej poważanych analityków NFL w necie.
Z fajnie opisanych choćby Weddle, Romek Harper, Sidney Rice, Tulloch, Cromartie, Sproles czy Ray Edwards.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Znacie może jakieś fajne adresy stron prowadzonych w języki polskim, a traktujacych o NFL i generalnie sportach amerykańskich?

Chodzi mi o strony coś w podobie do nhl.com.pl - fajne analizy, komentarze, podsumowania.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Sabelius
Znacie może jakieś fajne adresy stron prowadzonych w języki polskim, a traktujacych o NFL i generalnie sportach amerykańskich?

Chodzi mi o strony coś w podobie do nhl.com.pl - fajne analizy, komentarze, podsumowania.

jestes tak z angielskim na bakier, ze nie ogarniasz obcojezycznych stronek? 100x lepsze niz pl.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
http://nfl24.pl/news.php

Ale amerykańskie portale jednak przeważają jakością.
U nas jednak mimo ligi , mało osób się interesuje , jedynie jak co to kiedy jest Super Bowl

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
w końcu jakaś bomba smile

Quote
AdamSchefter Adam Schefter
Filed to ESPN: Washington traded DT Albert Haynesworth to the New England Patriots for a fifth-round pick in 2013.

inne:

Sidney Rice --> Seattle Seahawks
Tarvaris Jackson --> Seattle Seahawks
Jabar Gaffney --> Redskins
Donovan McNabb --> Vikings
Matt Hasselback --> Titans
Q.Mikell --> Rams

nowe kontrakty:
Santonio Holmes (Jets)
Eric Weddle (Chargers)
DeAngelo Williams (Panthers)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
lecimy dalej smile

Chad Ochocinco --> Patriots (jest skumplowany z Belichickiem więc nie powinien robić siary)
Kevin Kolb --> Cardinals (ruch oczekiwany od dawna)
Dominique Rodgers-Cromartie --> Eagles (za Kolba oczywiście, zapełnia lukę na cornerze którą miała Phila)
Reggie Bush --> Dolphins (miał za wysoki kontrakt by zostać w Saints)


a i Vince Young zwolniony z TEN i jest do wzięcia (może Eagles?)

Last edited by Skiper; 29/07/2011 07:21.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
No i do tego
Albert Haynsworth (Redskins) -> patriots

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Nandi Asomugha --> Eagles !!!
Mike Sims-Walker --> Rams (potrzebowali dobrego WR)
Takeo Spikes --> Chargers
KEvin Burnett --> Dolphins (OLB, przepłacony btw)



nowe kontrakty w dotychczasowych klubach:
R.Harper (Saints)
Kevin Faulk (Patriots)
Logan Mankins (Pats, 1-roczny franchise tender)


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Phila ładnie się zbroi na ten sezon. Po zatrudnieniu Asomughy kursy na nich już poleciały mocno w dół. A to przecież nie tylko on, ale doszli też Babin, Rodgers-Cromartie, Vince Young a teraz jeszcze Cullen Jenkins. Defensywę wzmocnili niesamowicie. W ofensywie jest Vick. Mistrza NFC East już chyba znamy smile

A z innej beczki:
Quote
Some people don't change: Ochocinco asks the media for a group hug when the interview ends. Classic.

laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
New York Jets dali drugą szansę Plaxico Burresowi. Ciekaw jestem, czy on się jeszcze do czegoś nadaje po dwóch latach bez gry w NFL. Trio Mark Sanchez - Santonio Holmes - Plax wygląda całkiem nieźle na papierze.
Konsekwencja tego pierwsza już jest. Randy Moss ogłosił zakończenie kariery. Podobno bardzo chciał przejść do Jets i pracować z Rexem Ryanem, a ponieważ teraz to już niemożliwe, to wymyślił sobie, że pójdzie na emeryturę. Mało kto mu jednak wierzy z tego co czytam.

Za to Peyton Manning zyskał kolejne grono fanów, po tym jak podpisał nowy kontrakt z Colts za mniejsze pieniądze niż mógłby. Jak sam przyznał, ważniejsze dla niego jest to, żeby Indy mieli jeszcze kasę na pozyskanie kogoś. Godne pochwały, z tym że przy jego zarobkach, to parę milionów w jedną czy drugą stronę, różnicy mu nie zrobi. Tak w ogóle, to jak Colts się nie wzmocnią, to playoffy w tym sezonie mogą obejrzeć w TV. Clint Session odchodząc do rywala z dywizji powiedział, że Colts już nie będą potęgą w tym roku. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza że już w ostatnim sezonie wyniki mieli gorsze niż kiedyś. Ja póki co obstawiam, że bilans będą mieli w okolicach 8-8. Ich czas się skończył, chyba że managerowie wezmą się do roboty.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Może ktoś coś wytłumaczyć o co chodzi z zespołem unwersyteckim Miami Hurricanes ??
Bo chyba ciepło tam mają jak sie orientuje

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nie bardzo chce mi się w to wgłębiać, ale zawodnicy i trenerzy Miami dostawali nielegalną kasę od gościa, który poszedł siedzieć za defraudację ogromnych sum. Były to nagrody za np. touchdown czy efektowny sack. Taki Devin Hester np. dostał "$500 for opening Miami's 38-33 win over Florida on Sept. 6, 2003 with a kickoff return for a touchdown".
Poza tym imprezki na jachtach z dziewczynkami i tym podobne rzeczy.
Ponieważ NCAA bardzo pilnuje przepisów dotyczących pieniędzy w tym sporcie, to całemu programowi Hurricanes grozi całkowite zamknięcie, ale raczej skończy się na zawieszeniach zawodników.

Główny winowajca, niejaki Nevin Shapiro, ze swoim bratem bliźniakiem laugh

[Linked Image]

Shaq jest niemożliwy grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ciąg dalszy sprawy Miami Hurricanes. Jakoś strasznie ich nie potraktowano, chociaż śledztwo jest w toku i kary mogą wzrosnąć. Na razie część graczy została zawieszona (w nawiasach kwoty "illegal benefits" jakie przyjęli - tak, tak, nawet 140$ jest dla NCAA przestępstwem)

Quote
Indefinite suspension: WR Aldarius Johnson (Note: per Tim Reynolds, this is a suspension from the university for violation of team rules, not the NCAA.)
Six games: DE Olivier Vernon ($1,200)
Four games: S Ray Ray Armstrong ($788), DE Dyron Dye ($738)
One game: WR Travis Benjamin ($150), DT Marcus Forston ($400), QB Jacory Harris ($140), DE Adewale Ojomo ($240), Sean Spence ($275)
Current players named in the Yahoo! investigation who have been cleared: JoJo Nicolas, Marcus Robinson, Vaughn Telemaque
Current players not named in the Yahoo! investigation who have also been cleared: Brandon McGee, Micanor Regis

Pinnacle jeszcze nas nie uraczył liniami na ich mecz, ale czytając komentarze kibiców 'Canes, wielu z nich odetchnęło z ulgą, że nie jest tak źle jak by się wydawało i pierwszy mecz jest wciąż do wygrania. Największe braki będą mieli w defensywie (wypada 4 podstawowych graczy), natomiast brak QB Harrisa nie powinien być problemem. Rezerwowy QB Stephen Morris nie jest podobno wiele gorszy, a to właśnie on poprowadził Miami do zwycięstwa 26-20 nad Maryland w zeszłym roku.
Coś mi się wydaje, że trzeba będzie jednak pocisnąć Miami albo over, chyba że buki wywalą jakieś dziwne linie.


Dzisiaj pierwsze mecze NCAA piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Codziennie powinna być Sobota ooo

Wake Forest - Syracuse
Syracuse - 6.5
1.87 @ Pinnacle


Syracuse wchodzi w ten sezon z czymś co nie zdarzyło się przez ostatnie 9 lat - wygrali bowl [36-34 z Kansas State]. Na tą noc szykuję się nieco większa ilość fanów na stadionie niż zwykle. Head Coach Wake Forest jest zaniepokojony tym , że 11 zawodników opuściło piątkowy trening - najważniejszymi zawodnikami są WR Michael Campanaro , CB Merill Noel i Kenny Okoro oraz zdolny OLB Kyle Wilber.
Do Syracue powróciło 14 starterów , w tym 9 w ofensywie. 4 z 5 ofensywnych liniowych , którzy grali w zeszłym sezonie wspomoże utrzymać solidną średnią 140.2 jardów biegowych na mecz. Demon Deacons średnio w zeszłym sezonie oddawało na mecz 195.2 jardów biegowych , a te kontuzję na pewno nie wpłyną pozytywnie na run-defense. Kolejnym czynnikiem , jest zmiana schematy na 3-4 , ale o tym później

QB Wake Forest w zeszłym sezonie miał słaby passer rating oraz rzucił więcej INT [8] jak TD [7]. D# była w zeszłym sezonie sklasyfikowana jako 111 w kategorii straconych punktów ze 120 ekip. Teraz stracili swojego defensywnego koordynatora , który zmienił system defensywy na 3-4. Dodajmy do tego , że w zeszłym sezonie defensywa składała się przede wszystkim z pierwszoroczniaków , a zmiana schematów w ekipach , gdzie defensywa nie była najlepsza wywołuje często ból na twarzach kibiców w pierwszych meczach sezonu

Do Syracuse powrócił każdy starter w receiving corps oprócz Sales'a. QB Nassib w zeszłym sezonie rzucił 17 TD i 8 INT oraz podał na 2334 jarda. WR Van Chew jest potencjalnym kandydatem na All-American
Syracue ma wystarczające bronie w ofensywie i dobrych defensorów na słabą i niedoświadczoną ofensywę Wake Forest , aby zrobić różnicę na boisku i wygrać minimum różnicą przyłożenia

Wake Forest miało bilans 1-5 ATS rok temu. W 2009 2-2-1 , a w 2008 , gdzie grali porządny football 2-3. W ostatnich dwóch latach wyjazdowe zwycięstwa ATS były przeciwko Duke czy Vanderbilt , nie były zbyt imponujące.

Jest to początek sezonu , więc można się spodziewać różnych taktyk i zagrań , ale sądzę że Pomarańcze dadzą radę i są w stanie powalczyć o kolejny bowl.

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Wake injuries listed as questionable:

Kyle Wilbur (hamstring) -- Wake's second leading returning tackler
Kenny Okoro (calf) -- starting cornerback
Chris Givens (hamstring) -- leading wide receiver

Syracuse injuries listed as questionable:

Keon Lyn (shoulder) -- backup cornerback
Ian Allport (concussion) -- backup center
Phillip Thomas (jaw) -- Syracuse's leading returning tackler; Safety
Nick Lepak (concussion) -- backup right guard

Możliwe , że Philip Thpmas wystapi
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/24156338/31609998

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Regular Season Wins !


Carolina Panthers - Under 4.5 Wins @1.99

Cam Newton i wszystko jasne. Tzn. jasne to, że zwycięstw raczej w jego 1 sezonie w NFL nie ma co oczekiwać. Do teo mają wyjątkowo trudną dywizję - Saints, Falcons i Tampe z Freemanem. Do tego przepłacili za kilku swoich dotychczasowych graczy (vide DeAngelo Williams), inna sprawa że bez tego ci by pewnie z miłą chęcią odeszli. Gdzie upatrywać ich zwycięstw? Jacksonville, Wash, Minn i Tennessee choćby, z czego z tymi 3-ma ostatnimi ekipami grają pod rząd u siebie (przedzielone bye weekiem), więc na AŻ taką seryjkę bym nie liczył. Na wyjazdach szykuje się ostre lanie - mają ARI, CHI, ATL, DET, Colts, Tampe, Texans i Saints na koniec. Bym zapomniał - dane Cama z preseason = 21/52, żadnych TD oraz INT - widać grał bezpiecznie za linię boczną - oraz 57 yardów zdobytych na ziemi.


Cincinnati Bengals - Under 5.5 Wins @1.70

W Cincy rozsypka i to po całości. Wyrzucili Palmera (który odmówił grania dla nich argumentując to kompletną niekompetencją klubu której już dalej znieść nie może), oddali Ocho i zapomnieli o Terrellu Owensie. Na QB zainstalowali młodego rudzielca Daltona z draftu, który gra średnio - preseason 36/60, 1 TD oraz 3 INT - niby precyzyjnie ale bez efektu. Ale kiedy miał się uczyć jak cały offseason się nie odbył? Wielu ekspertów mówi iż właśnie przez ten fakt wszystkie ekipy będące w trakcie przebudowy (czyli wypisz wymaluj Bengale) będą miały wyjątkowo trudno w tym roku. Kalendarz jest taki że początek mają łatwy, powiedzmy nawet 3-3 albo 2-4 do bye-weeka, a potem ta ja widzę max 2 winy - @SEA lub @TENN i Browns lub Cardinals u siebie. Rywale z dywizji raczej nie zamierzają obniżyć lotów, więc w ostatnią kolejkę z Ravens też na wygraną raczej nie ma co liczyć. Podstawowy cornerback J.Joseph odszedł do Texans.

Jakby tego było mało, ich podstawowy RB Cedric Benson siedzi w więzieniu laugh powiedzmy sobie że nie jest to najlepsze miejsce dla gracza, który za kilka dni ma zaczynać sezon. Odsiadka niby 20 dni z czego PONOĆ po 7-miu go zwolnią, ale kto tam wie czy w międzyczasie nie wda się w jakąś bójkę na stołówce?

edit: komedia, po 5 dniach go zwolnili z paki. Piszą że zasłużył się myciem podłóg i pomocą przy malowaniu.



Miami Dolphins - Under 8 Wins @1.54

Rok temu linia 8.5 nie została przekroczona (kto zagrał ten miał smile ), a mimo to spadku praktycznie nie ma. Chad Henne jak zawodził tak zawodzi, mieli brać Ortona z Broncos ale nie wiedzieć czemu się rozmyślili (a może ci drudzy żądali za dużo). Widzę tu powtórkę z ubiegłorocznego 7-9. Obrona jak mówią eksperci - jedna z najlepszych w lidze, nie potwierdzam nie zaprzeczam. Wymienili starych RB (Ronnie Browna i Rickiego W.) na Reggiego Busha - powodzenia im życzę. Do bye-weeka 2-2 albo 1-3 (tak Browns jak i Texans "mają być" lepsi w tym roku), a potem przeplatanka, wyjazdy ciężkie a w domu raczej stosunkowo łatwo (WASH, DEN, BUFF, OAK). A końcówka 2-2 albo 1-3, w zależności od tego o co będą walczyć Jets w ostatniej kolejce.



San Francisco 49ers - Under 8 Wins @1.44

Ta linia to jakiś żarcik, i nic dziwnego że kurs jest jaki jest. Alex Smith (nie)stety wciąż się nie odrodził, i preseason tego dobitnie dowiódł. 20/36 i 2x INT to jego bilans spotkań z Saints, Raiders, Texans i SD. Jak na kogoś kto ma dowodzić zespołem - fatalnie. Niech mu Matthew Stafford z Lions przykładem, jak można poważnie podejść do preseason, w sytuacji gdy nie jest się ustabilizowanym dobrym QB. Potracili ludzi z linii defensywnej (nr 6 przeciw biegom w zeszłym roku, odeszli Franklin do Saints i Takeo Spikes do Chargers), komedia z Crabtree nie wydaje się kończyć (obecnie jest kontuzjowany i niby truchta) a Frank Gore, choć z nowym kontraktem to pewnie prędzej czy później i tak się złamie w swoim zwyczaju. Szkoda że linia nie jest w guście np. 6.5 po "normalnym" kursiku.



St. Louis Rams - Over/Under (??) 7.5 Wins

Sam Bradford się prawidłowo rozwija i jest to świetna wiadomość dla fanów Rams. Dostał nowego ofensywnego koordynatora Josha McDanielsa (wcześniej OC Patriots i główny w Broncos), znanego magika schematów gry podaniem. Główny coach Spagnuolo będzie mógł się kupić na obronie, zresztą to od niej jest specjalistą. Kilka naprawdę fajnych nabytków - safety Q.Mikell (sprawdzony weteran z Phili), WR Mike Sims-Walker, Cadillac Williams na RB żeby trochę odciążyć styranego S-Jaxa czy rookie TE Kendrics. Ich kalendarz? Hmmm. Bardzo ciężki początek, przy niekorzystnych wiatrach mogą zacząć nawet i 1-6. Ale potem już z górki, min. 2x 49ers, 2x Seattle, Bengals. W sumie 50/50 i im dłużej lukam na ten bet (over początkowo), to tym mniej jestem do niego przekonany. Może jednak underek? Co prawda nie powinni pęknąć psychicznie jeśli początek nie wyjdzie, ale kto ich tam wie, wychodzenie w NFL z dużego minusa w bilansie jest bardzo trudne, patrz Chargers w roku ubiegłym choćby.



San Diego Chargers - Over 10 Wins @1.52

Będzie zwrot w najgorszym razie. Nr 1 ofensywa i nr 1 defensywa ubiegłego sezonu nie weszła do play-offów dzięki tragicznym special teamsom i chorobie zwanej fumbilitis. Zaszły odpowiednie zmiany na ławce trenerskiej formacji specjalnych, a cała reszta wydaje się być w aż dziwnie doskonałym stanie. Vincent Jackson gra bez żadnych wymówek kontraktowych, Ryan Mathews jest bardziej zdrowy niż rok temu, LB Burnetta (overrated) zastąpili Takeo Spikes'em z 49ers. Co z rozkładem gier? 4-1 do bye-weeka realne, a potem przeplataniec. Kluczowe pewnie będą mecze z tajemniczymi Raiders, którzy sensacyjnie w zeszłym roku zesweepowali dywizję (6-0).




inne ekipy:

Broncos siedzą na linii 6 zwycięstw, ale tak dywizja jak i kalendarz piekielnie ciężki - mogą nawet z 4 nie wyjść.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Sporo niejasności się zbiera na temat pierwszego meczu Colts, a konkretnie występu Manninga. Praktycznie pewne jest już, że nie zagra, ale wszyscy w Indianie są dość tajemniczy na temat jego kontuzji. Wygląda na to, że za szybko Peytona nie zobaczymy na boisku, bo cytując źródło:

Quote
According to multiple 18to88.com sources, the situation is indeed as bad as has been reported.

...
4. Another surgery is a likely outcome at this point. I believe (but have not been informed) that when the Colts say that 'no surgery has been planned' they are playing word games. My understanding is that this is headed for surgery, though it hasn't been scheduled definitively.

5. Because this is a neck/nerve issue, there is at least a chance this could be career ending injury. That's obviously a dire result, and no one is necessarily expecting that outcome, but this is every bit as bad as it could be. This is serious.

Możliwość "career ending injury" to naprawdę fatalna sprawa i mam nadzieję, że to tylko plotka. Dla całej ligi to wielka strata, o Coltsach nie wspominam, bo oni są już ugotowani. Nie mają zbyt dużo talentów, żeby z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Nie wiadomo kto zagra w pierwszym meczu, ale czy będzie to weteran Collins (z którego śmieje się połowa kibiców) czy niedoświadczony Painter (z którego śmieje się druga połowa kibiców), to już chyba wszystko jedno.

Ciekaw jestem jak dużo betów pójdzie na Houston. Na razie linia -9 i warto obserwować.

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,857 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1