01:00 01:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#481031 11/01/2006 14:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
NBA 11.01.2006[color:"blue"]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Toronto Raptors - Charlotte Bobcats
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Philadelphia 76ers - Utah Jazz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Washington Wizards - Atlanta Hawks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />New York Knicks - Dallas Mavericks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Houston Rockets - Sacramento Kings
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Portland Trail Blazers - LA Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Seattle SuperSonics - Orlando Magic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Golden State Warriors - Miami Heat
[/color]


- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL"

Bonus: Unibet
#481032 11/01/2006 14:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Dziś sporo meczyków, i większości można wskazac wyraźnych faworytów. Nie będe ich wymieniał bo nie ma sensu, ale chciałbym was zapytać, jak uważacie w których meczach możemy sie spodziewać zonka. Takie typowanie na odwrót.

#481033 11/01/2006 14:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Myślę, że Utah może spokojnie powalczyć o zwycięstwo w meczu z faworyzowaną Philą.

Wojownicy też mogą sprawić sporo problemów Miami Heat.

Coś mi chodzi po głowie New York, ale to tylko sucha dywagacja.

TO TYLE EMTEBUKI, BEZ ANALIZ, KTÓRE POSTARAM SIĘ PRZEDSTAWIĆ PÓŹNIEJ...

#481034 11/01/2006 15:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
A ja zagram sobie dzisiaj Utah Jazz + 4,5. Myślę, że są spokojnie w stanie wygrać ze zmęczonymi długą serią wyjazdową 76ers. Do tego brak Webbera, będzie na pewno widoczny. Utah wygrała 7 z ostatnich 8 meczów i jest na jak najlepszej drodze do poprawienia tego rezultatu. Jeśli tylko Sloan znajdzie sposób na Iversona, a wierzę, że go już ma (Utah ostro broni), a Kirilenko i Okur zagrają na swoim poziomie, to zwycięstwo jak najbardziej realne. Dla pewności handicap +4,5 na Jazz... Ławka zdecydowanie po stronie Jazz. Jazzmani wygrali 7 z ostatnich 9 meczów pomiędzy tymi zespołami!

#481035 11/01/2006 16:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Toronto Raptors - Charlotte Bobcats 1 @ 1.31

Golden State Warriors - Miami Heat UNDER 209 @ 1.98

Myślę,że taki dubelek na dzisiejszą noc ma spore szanse na zarobienie pieniążków.
Charlotte powinno być zmęczone wczorajszą potyczką z Houston Rockets, Toronto u siebie też dość dobrze sobie radzi,
natomiast Miami ostatnio się wystrzelało, więc teraz przewiduję w meczu ok 198pkt.

Last edited by kewin; 11/01/2006 16:58.
#481036 11/01/2006 17:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Wczorajsze granie na faworytów spodobalo mi sie i dzisiaj bede kontynowal. Co prawda chcialem grac dzisiaj byki, jednak jak sie dowiedzialem watpliwym wystepie Gordona to zwatpilem.

Pacers @1.45... indiana u siebie i na wyjezdzie to 2 rózne zespoly. Pomimo kilku braków w skladzie... powinna sie uporac z kozlami. Zapewne podejda oni do meczu skoncentrowani i gldni zemsty ze pechowa porazke z tego sezonego, gdzie przez caly mecz prowadzili ... aby rzutem w ostatniej sekundzie blisko z polowy boiska oddac prowadzenie i przegrac caly mecz 104-105.

Miami @1.65... 0 kontuzji w heat. W GSW brak Troya, ktory w moim mniemaniu jest 3 najwazniejszym ogniwem wojowników. Po porazkach z NO i Suns... zwyciestwo nad Portland to zbyt skromna rehabilitacja.

Oprocz tego na trpilu leciutko Phile i Lakersów... tak, zeby bylo na co patrzec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

P.S
jutro Spurs - Pistons i duży orzech do zgryzienia. Czy rewanz za porazke w Detroit ? czy potwierdzenie dominacji Pistons? za @1.6 Sa napewno nie zagram, w gre wchodzi tylko gra Pistons po kursie prawie @2.50... ale to jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481037 11/01/2006 19:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
Na pierwszy rzut oka najpewniejsze wydaja się 2 meczyki.Mianowicie Lakersi i Miami.Obie te drużyny powinny pokonac słabych i mało wymagających rywali.Zwojowac troche może Baron Davis ale i tak to nic nie da.Do tego dorzuciłem Byki po ładnym kursie.

[color:"red"]------------------------------------ [/color]
Piszci eswoich ulubionych zawodników i najgorszych przez których styraciliście kasiore Oto moi:::::::


THE BEST: Carmelo Anthony,LeBron James!!!!!!!

THE WORST: Kevin Garnett

[color:"red"] Takie "klasyfikacje" mozesz umieścić np. na czacie onetu,tutaj nie miejsce na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by amkwish; 11/01/2006 20:24.
#481038 11/01/2006 21:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dlaczego nikt nie pisze o meczu Houston - Sacramento ??? Houston bez Minga, McGready'ego i być może bez Andersona, czyli bez 2 (3) najlepszych strzelców. Sacramento także osłabione. Nie zagra Wells i Abdur-Rahim. Jednak nie są to, aż tak wielkie osłabienia jak w Houston. Kusi kurs na Sacramento (ok. 1,65) oraz Sacramento (-3) 1,91. Za Houston przemawia atut własnego boiska, lecz czy pozbawiony swoich najlepszych "strzelb" zespół jest w stanie powalczyć z Sacramento? Wątpię...


Inny ciekawy mecz do zagrania to Charlotte - Toronto (-8) , typ 2. W Charlotte nie zagra Okafor i niepewny jest udział Knighta. W Toronto wszyscy podstawowi zawodnicy mają być obecni na meczu.

#481039 11/01/2006 22:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
CYTAT(W Charlotte nie zagra Okafor) Z kad ta pewnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Dzis kolejny piekny dzien u nas juz sie zkonczyl, a za oceanem sie konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tyle tylko ze zkonczy sie naprawde po ostatniej syrenie na parkietach i taflach lodowisk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wiele meczy do grania ale jak zwykle wybralem trzy

Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 1.34 i over 186,5 1,94
Indianapolis w oczekiwaniu na final SUPER BOWL wiec koszykarze musza sie dostosowac do klimatu i pokonaja dzis koziolki ktore potrafia tez grac i nawrzucac troche pkt. przeciwnikowi i pokazal to pierwszy ich mecz gdzie rzut za trzy wraz z ostatna syrena zniweczyl prace calego zespolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Houston Rockets - Sacramento Kings 2,4 +3,5 1,92
B.mozliwa dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale zwycieza rakiety, atut wlasnego parkietu, patent na system gry Krolow, ktorzy w obronie pozostawiaja wiele do zyczenia , a do tego fatalna forma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Toronto Raptors - Charlotte Bobcats 3,56 + 7,5
W chwili pisania zaklad zostal zmieniany (expekt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />, ale jest jeszcze +8,5 na bobki oczywiscie, ktore raczej pokonaja jeszcze lekko zmrozone dinusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Okafur wczoraj juz gral wiec sie rozgrzal razem z druzynka po dogrywkach z rakietami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#481040 11/01/2006 22:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Co do Okafora to pewnie juz dzis zagra. Byl gotowy do gry juz w poprzenim, ale trener jeszcaze nie ryzykowal jego gry. Dzis prawdopodbnie zagra.

#481041 11/01/2006 22:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Co do Okafora to pewnie juz dzis zagra. Byl gotowy do gry juz w poprzenim, ale trener jeszcaze nie ryzykowal jego gry. Dzis prawdopodbnie zagra.
jestes pewien co do jego wystepu ?
Emeka Okafor nie wystąpi w najbliższym spotkaniu swojego zespołu. Jego zespół będzie musiał radzić sobie bez niego w Toronto z miejscowymi Raptors. Gracz Charlotte Bobcats skręcił nogę podczas meczu z Houston Rockets. Jest to drugi taki uraz Okafora w bardzo krótkim odstępie czasu. "Trochę się boję. Noga nie boli, ale nie mogę nią zbytnio ruszać." powiedział zawodnik Nie wiadomo czy wystarczy tylko jeden mecz przerwy aby wyleczyć uraz.

#481042 11/01/2006 22:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
Co do Okafora to pewnie juz dzis zagra. Byl gotowy do gry juz w poprzenim, ale trener jeszcaze nie ryzykowal jego gry. Dzis prawdopodbnie zagra.
But Okafor, who had been sidelined with a sprained ankle, re-injured himself late in the second overtime when he stepped on someone's foot. He had to be helped from the court, his right shoe off, and was on crutches after the game.He won't travel to Wednesday night's game in Toronto, instead staying behind for an MRI.

----> Wrocil po kontuzji do gry, ktora ponownie mu sie odnowila we wczorajszym meczu i nie polecial z druzyna do Toronto.

#481043 11/01/2006 23:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
o to sory, czytalem ze mial ostatnio wystapic i takie wyciagnalem zle wnioski. Moj blad. Ae i tak z Okaforem czy bez Toronto dzis pojedzie z Bobkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1