|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72 |
No nareszcie...ale ciekawe na jak dlugo..?? Zebym zdazyl chociaz wyplacic kase od nich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
zalogować się dało ale nie da się wejść do zakłądki wypłata hahahhahahahahahha chociaż to mnie tylko trochę bawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
expekt obecnie na 7 dni ma 10 ofert.to chyba rekord !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
No nie udlomi sie obstawić 2 kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Panowie wlasnie dowiedzialem sie dlaczego expekt od wczoraj ma takie klopoty, ponoc glownym udzialowcem i posiadaczem pakietu wiekszosciowego jest Sadam Husain, po schwytaniu ktorego poprostu pracownicy w poplochu zaczeli opuszczac siedzibe firmy. Na szczesci wojska koalicji juz zaprowadzaja porzadek i prosza o cierpliwosc wszystkich uzytkownikow. Sa takze zapewnienie, ze pieniadze osob posiadajacych konta w tej firmie nie zostana sprzeniewierzone.
Bagdad, Mateusz Marian Kolanko, TVN24,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Co z tego ze mozna sie zalogowac. Tylko po co, bo oferta dzis bardzo bogata (32 zdarzenia). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46 |
i znowu dupa... jak udalo mi sie zalogowac to kupony z nocy jeszcze nie byly rozliczone:(
chyba tez sie od nich wyniose ....
|
|
|
Link skopiowany do schowka