|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
za to nam placa  grube talary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445 |
no to jak bedzie Piostar, da sie cos zalatwic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jak nie będzie większych problemów z Tobą do końca lipca, to wrócisz do pierwszego konta a to zostanie zamknięte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
duzo sie u mnie zmienilo...mam nadzieje na lepsze  przede wszystkim stala praca akurat stala praca to niewiele zmienia, jak zaklad nie wchodzi to wkurwienie jest zawsze takie same. Jesli dostaniesz stary nick od 1 sierpnia to daje linie na BANA tak na 2 wrzesnia (over/under) czyli kilka dni us open i nie dasz rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wcześniej są jeszcze kwale do US Open 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
zbanujcie tego kretyna Giggsa bo tylko cisnienie podnosi spokojnym użytkownikom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
jednak under  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jak nie będzie większych problemów z Tobą do końca lipca, to wrócisz do pierwszego konta a to zostanie zamknięte. Problem powrotu na stare konto rozwiązany po dzisiejszej radosnej twórczości na quasi. Obecne konto wisi na włosku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445 |
Jak nie będzie większych problemów z Tobą do końca lipca, to wrócisz do pierwszego konta a to zostanie zamknięte. Problem powrotu na stare konto rozwiązany po dzisiejszej radosnej twórczości na quasi. Obecne konto wisi na włosku  jasne Goget...Ty zawsze wiesz co powiedziec, wiecej prosic sie nie zamierzam chcesz banuj usuwaj czy co tam Ci do wladzy i poprawienia humoru potrzebne. "Klase" pokazałeś niedawno i to mi wystarczy... I Ty jestes moderator...  A co do quasi mysle ze tomik by z tego niezlej poezji ulozyl, ale po co  zawsze znajdzie sie moderator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445 |
dopiero teraz przeczytalem wiadomosci wyzej, zmiana planow zbanujcie wszystkie moje konta, istnienie tutaj nie ma sensu, zbyt wiele ludzi mnie nie nawidzi...
teraz przynajmnej wiem czemu czesc starej gwardii odeszla...
kiedys dział tenisowy tetnil zyciem a teraz glupie rozmowki na quasi...
p.s. Nikogo nie obrazilem podczas ostatniej bytnosci na forum, wiec panie Goget, argumenty bezpodstawne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
teraz przynajmnej wiem czemu czesc starej gwardii odeszla... ...bo dała sobie spokój z pisaniem w miejscu pełnym frustratów co notorycznie bluzgają i wyzywają zawodników jak nie idzie. Czasem się jeszcze zbierze fajna grupa na quasi w nocy i podyskutuje na poziomie. Zazwyczaj jednak rozmowa szybko się rozmywa przez posty w stylu "co za pizda z 15-0* nie złamała".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ludzie się nie zmieniają. tym bardziej w wirtualnym świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
czemu mój avatar tak często się nie wyświetla ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Avatar masz wgrany na nasz dedykowany serwer czy tylko linkujesz do niego? Najlepiej go zapisać u siebie na twardym i później skorzystać z funkcji "Wgraj swój avatar na serwer", wtedy ładuje się razem ze stroną a nie ściąga się za każdym razem z innego serwera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
Mam takie pytanie, a w zasadzie kilka pytań. Zawsze mnie to interesowało. Czy Wy pracujecie (mody) w formie wolontariatu? Czy dostajecie za to pieniądze? Jeżeli tak, to czy rozliczacie się z tym z Urzędem skarbowym? Jakie macie umowy (zlecenie, o pracę, czy na czarno)? Kto Was tak naprawdę zatrudnia na mecz.pl (czy jest to Conrad - admin)? i w jakiej formie(godzinowo, ryczałt)?. To chyba nazrazie tyle, jak sobie coś jeszcze przypomnę to nieomieszkam spytać, dobrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
pytanie do usera
Last edited by Chrab±szcz; 19/08/2011 19:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
nie
Last edited by Chrab±szcz; 19/08/2011 19:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
do moderatorów.
Last edited by Chrab±szcz; 19/08/2011 19:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Witam, mam prośbę czy mógłbym korzystać ze skrzynki PW? Bo często np chcę się umawiać na mecz w grze DMTP (To i Owo) i nie mam jak tego zrobić. Z góry dziękuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka