Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
Szwecja z Ukrainą 27-12 na deskach prowadzi? WTF?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Polacy walczyc ze Slowenia do konca
!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
60-46... nawet z +7,5 wtopa niezla;/

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
to jest chyba jakiś pier*** żart 75-55 na 6:12 do końca i przez 4 minuty nie potrafią trafić do kosza po czym w ostatnie 2 minuty rzucają 14 punktów i over 144,5 nie wchodzi przez JEDEN PUNKT puke puke

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by Brator
to jest chyba jakiś pier*** żart 75-55 na 6:12 do końca i przez 4 minuty nie potrafią trafić do kosza po czym w ostatnie 2 minuty rzucają 14 punktów i over 144,5 nie wchodzi przez JEDEN PUNKT puke puke

proponuje abys poszedl na trening bokserski smile

mozesz wyladowac swoja sila w kontrolowany sposob, a to oczyszcza dusze i cialo smile

zdarza sie...

Wczoraj Izrael +19 HT vs szwecja i przegrali mecz :|

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
no ale to boli przegrywać w taki sposób ciężko sie opanować

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Fra 39-21 ht.. no na razie ładnie zamiatają smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
W fazie grupowej do przerwy bylo 38-21 - teraz niemal to samo. Ruski sie nie ucza na bledach

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Gruzja kur.. z 22-17 na 22-26.. padaka

Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
E tam. Shengeila w drugiej połowie pozamiatał Estończyków. ładny dzionek, bez większych niespodzianek i jest plusik ooo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Co dzisiaj gracie z u18?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ja się zastanawiam nad overem Polska - Turcja i handi na Liwinów

Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
Ja pograłem handi na Serbie i Grecje a do tego Francuzów

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Dyniu
Co dzisiaj gracie z u18?
dodatkowe handi na rumunow ale takie +10pkt mysle ze bedzie izi, wlasnie graja, ja nie gram bo czekam na wyplate a tam gdzie teraz gram to niestety nei ma w ofercie...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Grecja-Ukraina U 18 13:30 typ Grecja -6.5 pts @1.85 fonbet 9/10

Mistrzostw nie sledze, choc sa rozgrywane u mnie we Wroclawiu.

Po krotkiej analizie widze typ na Grecje, ktora po pierwszym fatalnym meczu grala dosc przyzwoicie i minimalnie przegrala z polakami i ze slowencami. Przede wszystkim licze na dobra deske i lepsza skutecznosc z pol dystansu... Wyniki meczow spraingowych tez pozwalaja spogladac optymistycznie na zwyciestwo Grecji...

Ukraina totalny piach. Zbiorki to ich slaba strona (Wlosi sie nie starali). Wziac nalezy pod uwage fakt iz Ukraina w meczach wyraznie odstaje poziomem od reszty.

HC bardzo niskie , gdyz grecy zawiedli na calej lini i bronia sie przed spadkiem...

dzis moim zdaniem pierwszy krok zostanie zrobiony w kierunku zostania w dywizja A i to z mocnym akcentem...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Slowacja-Izrael U 18 dyw B 15:00 typ Izrael -8.5 pts @1.83 bet365 8/10

Izrael dzis walczy o to by wyjsc z grupy, zadanie dosc proste bo przeciwnikami sa slowacy. Druzyna z poludnia cudem wygrala z dobra ekipa Szwecji dzieki slabej grze przeciwnikow.

Slowacja- ponad 50 % sily zespolu to Bojanovsky 2.15m , ktory jesli jest taka koniecznosc gra caly mecz (39minut), mimo tego ze Izrael nie ma kogo postawic naprzeciw tego centra to ma dobry, wyrownany i wypoczety sklad.

Izraelczycy przejechali jak walec po Szwajcarii i Norwegii. Przegrana ze Szwedami to tylko ich wina i sadze ze po meczu chlopaki zebrali mocna krytyke, gdyz naprawde trzeba zagrac piach aby przegrac majac HT +19.

Izrael bedzie walczyc wg mnie o awans do elity i dzis wygra dosc zdecydowanie roznica ponad 10 pts... tyle ode mnie smile

Serbia crazy

Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
Panowie dziś Francja + hc (ja miałem +8,5) w stronę Niemców z Chorwatami. Będzie wieczorem kaska :-). Powodzenia.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
Serbia jaki szit gra dzisiaj.....

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Grecja spoko chociaż przez chwilę po 3q się ciepło zrobiło.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a dlaczego niby polacy maja wygrac z turcja dzisiaj?

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,616 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1