Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48121 08/11/2003 20:44
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
www.vierklee.com [vierklee.com]

ktos cos wie o tym bukmacherze ? jest z austrii niby istnieje 21 lat, wydaje sie wiarygodny...

maja dobra oferte - min. depozyt 7 euro i gdy go zrobisz dostaniesz gratis 10 euro (dla nowych klientow)

czemu by wiec nie skorzystac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko nie wiem czy to dobra firma...

Bonus: Unibet
#48122 09/11/2003 01:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Z tego co tam wyczytałem, to mają jedną podstawową wadę. Wypłata czekiem. Chyba że ktoś mieszka w kraju objętym unią monetaną.

#48123 09/11/2003 02:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Tak zwrocilem na to uwage i napisalem do nich czy tylko taka jest mozliwosc. Bo jesli tak to niestety odpada...

Przy okazji zobaczymy jak tam ich customer service <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48124 09/11/2003 04:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Mnie też oni zaciekawili. Czasem można naprawdę niezłe kursy wyłapać. Np kiedy Wisła spadła wszędzie do poziomu ok.2.2 u nich można było jeszcze zagrac za 2.50 (oczywiście lepiej jak nikt tego nie grał, bo wynik wiadomy, ale jako przykład jak najbardziej pasuje). Poza tym w ofercie mają Austriacką Siatkówkę (chyba jako jedyni w sieci - rok temu była w B&W ale nie wszystkie mecze).
No ale te wypłaty...
Luc daj znać co Ci odpisali.

#48125 09/11/2003 20:33
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
No i niestety tylko czek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozostaje nam czekac pare lat az wejdziemy do strefy euro eh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48126 26/04/2006 13:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Chyba maja juz Moneybookers

#48127 08/08/2006 08:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
PROMOCJA PODWOJENIA DEPOZYTU 100% DO 50 EURO

Our Bonus-regulations:

*This bonus is only available to new registered customers or those who have

received this email.

*The bonus is only given on your first payin and during the

bonus-action from the 01.08.2006 - 11.08.2006.

*The maximum bonus ist 50,- Euros/SFR. If you deposit more the bonus will

stay 50,- Euros/SFR.

*Betting-customers that have more than one account on their name can only

receive one bonus, on one of their accounts.

*Per adress/houshold and IP-address there is only one Bonus given. If anybody

abuses this the bonus will be taken away again.

*The deposited amount and bonus have to be turned over 3 times before a

payout can be made without loosing the bonus.

*For the deposited amount and the bonus, odds of at least 1.7 PER EVENT have

to be used to make the rollover.

*The deposited amount and bonus have to be used at least once until the

04.09.2006 with the minimum odd of 1.7 otherwise the bonus will be taken again.



Kind regards

Your Vierklee-Team

www.vierklee.com [vierklee.com]

#48128 08/08/2006 09:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
PROMOCJA PODWOJENIA DEPOZYTU 100% DO 50 EURO

Our Bonus-regulations:

*This bonus is only available to new registered customers or those who have

received this email.

*The bonus is only given on your first payin and during the

bonus-action from the 01.08.2006 - 11.08.2006.

*The maximum bonus ist 50,- Euros/SFR. If you deposit more the bonus will

stay 50,- Euros/SFR.

*Betting-customers that have more than one account on their name can only

receive one bonus, on one of their accounts.

*Per adress/houshold and IP-address there is only one Bonus given. If anybody

abuses this the bonus will be taken away again.

*The deposited amount and bonus have to be turned over 3 times before a

payout can be made without loosing the bonus.

*For the deposited amount and the bonus, odds of at least 1.7 PER EVENT have

to be used to make the rollover.

*The deposited amount and bonus have to be used at least once until the

04.09.2006 with the minimum odd of 1.7 otherwise the bonus will be taken again.



Kind regards

Your Vierklee-Team

www.vierklee.com [vierklee.com]
Nie widze tego nigdzie na stronie.

#48129 08/08/2006 09:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Z tego co widzę, to dalej nie ma wypłat przez MB, a jedynie wpłaty. Pytał ktoś?

#48130 08/08/2006 09:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Na stronie nie jest to napisane, ale depozyt podwajają. Zresztą przytoczyłem maila od ich supportu. Podwojenie następuje do 24h od momentu wpłaty. Należy napisać do nich wiadomość z prośbą o podwojenie depozytu. Po wpłacie 50 euro zostaje automatycznie dopisana kwota 10% jednak po napisania maila kwota zostanie skorygowana do 50 euro.

#48131 08/08/2006 09:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Co do wypłat na Moneybookers należy napisać do supportu kwotę, którą chcesz wypłacić i oni wypłacają.

#48132 08/08/2006 09:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a co tam im w mailu napisac ?

#48133 08/08/2006 09:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Ja skopiowałem treść maila od nich; czyli o warunkach promocji i poprosiłem o dopisanie bonusu.
Na początku dopiszą wam tylko 5 euro (co mnie osobiście zaskoczyło), ale po napisaniu maila po ok. 12h dopisali bonus. Support pracuje u nich od 9 do 12.30

#48134 08/08/2006 09:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Bonus dopisują w ciagu 24h bez wysyłania maili, wypłata na MB jest idzie ok 2 dni robocze, kursy porażka ale promo ok.
Pozdrawiam

#48135 08/08/2006 11:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Przed dopisaniem bonusa proszą mnie o skany.
Chyba zaczął im się niezły ruch.

#48136 08/08/2006 13:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Podwajanie depozytu jest dla każdej kwoty poniżej 50 euro, o ile dobrze rozumiem?

#48137 08/08/2006 13:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
wplacilem 50 karta i dostalem od raz 55 ,to chyba tej promocji juz nie ma.

#48138 08/08/2006 13:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Z tego co widze to jest juz opcja wyplaty ze strony nie tylko czekiem ale i na konto bankowe.

#48139 08/08/2006 14:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
wplacilem 50 karta i dostalem od raz 55 ,to chyba tej promocji juz nie ma.

Poczekaj dopiszą, spokojnie.

#48140 08/08/2006 15:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Wplacilem 50E okolo 15:00. Zaraz po wplacie na koncie mialem 55E. Napisalem maila i teraz patrze po 3 godzinkach mam juz 100E na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,676 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1