|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
hasse i granollers chyba na dzis aby wychodzi mi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
czarny koń Vagnozzi jak dla mnie, trochę przesadzony kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze  sprzedaż i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze  no tego nie lubię najbardziej, ale widziałeś, że wszyscy grali Nieminena, bo Hanescu po jakimś ślubie czy coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 324 |
Nieminen na mieciutko jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze  no tego nie lubię najbardziej, ale widziałeś, że wszyscy grali Nieminena, bo Hanescu po jakimś ślubie czy coś gralem wczoraj to przed snem i nic nie wiedzialem ;/ ale jakby chcial to seta by izzi ugral
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Maxime Authom easy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
czarny koń Vagnozzi jak dla mnie, trochę przesadzony kurs ah to chyba sobie odpuszcze dzis tenisa chcialem dac robina i granollersa ale tutaj vagnozziego typujesz jako czarnego koniaa granollers gra z gospodarzem i tez roznie moze byc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
M. Granollers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Middelkopp  do końca dograć pajac nie mógł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie. dlatego pisalem ze musze ale juz nie bede bo nie bede tykal tych sprzedawczykow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie. dlatego pisalem ze musze ale juz nie bede bo nie bede tykal tych sprzedawczykow pograj na noc x-mena  on wogole nei sprzedaje meczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Souza 6:4 jesio jeden i jesteśmy w niebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808 |
ktos dobrze napisal do dupy dzisiaj ten tenis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie. dlatego pisalem ze musze ale juz nie bede bo nie bede tykal tych sprzedawczykow peffka po 1.1 że bedziesz płakał w ciągu godz ze ktos sprzedał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie. dlatego pisalem ze musze ale juz nie bede bo nie bede tykal tych sprzedawczykow pograj na noc x-mena  on wogole nei sprzedaje meczy  ja to sie dziwie ze ktos chce na niego stawiac bo dzis pisano ze promo nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
musze hanescu jestes cieciem  jak z monfilsa mialem grubo to wyciagasz przegrany mecz, jak mam ciebie na kuponie to oddajesz frajerze   Skończysz marnie. dlatego pisalem ze musze ale juz nie bede bo nie bede tykal tych sprzedawczykow peffka po 1.1 że bedziesz płakał w ciągu godz ze ktos sprzedał  stawiaj all inn potem dajesz mi ta kase jak nic nie pojecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
ktos dobrze napisal do dupy dzisiaj ten tenis ja tak pisalem  slowo tak naprawde to dzis nie ma co grac.... moze jedynie ten granollers ale nei ejstem pewny go..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|