oprocz pliku TurboSliders 2.0.0 cos jeszcze trzeba sciagnac? pam,ietam ze w przeszlosci probemy byly jak ktos mial minimalnie inna wersje lub bez jakiegos patcha
Zacząłem ściągać, siedem minut, no dobra zrobię se kawę i zobaczę co to jest. Wracam, ściąga się dalej Siedem godzin z megaupload, chyba muszę inne źródła sprawdzić
http://www.stspl.eu/?co=page&id=66 najpierw ściągamy to górne a potem mirror żużlowy do tego. no i jak sie ktoś znajdzie to potem pobawimy się tymi modami z dołu- jazda parami drużyną itp
Zainstalowałem i odpaliło się tylko za pierwszym razem tuż po instalacji. Z ikony na pulpicie nie daje rady, nic się nie dzieje, nawet błędy nie wyskakują. Windows 7. Jakieś rady?
Zainstalowałem i odpaliło się tylko za pierwszym razem tuż po instalacji. Z ikony na pulpicie nie daje rady, nic się nie dzieje, nawet błędy nie wyskakują. Windows 7. Jakieś rady?
u mnie normalnie dziala, więc to dziwne. pobrałem 1 link z góry i 1 mirror. Spróbuj może tryb zgodności ustawić.
Gvizdek- jak każdy będzie miał inną wersję to się nie połączymy.