|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16 |
Witam promocja została na betoto przedluzona do 20 stycznia ****** This promotion runs up until: 1/20/2006 11:59 PM (GMT+1).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Hehe, oni przedłużają co tydzień o jakieś 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli mamy to samo co w BaW, ale panowie pamietajcie że nie zawsze dają od razu kasy, więc trzeba pisać do nich... po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
I bardzo dobrze ze przedluza:D 50E piechota nie chodzi:D u mnie buk ma duzy POZYTYW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nie wiem czy daja kase: obrocilem, wypłaciłem i od 4 dni moje konto objęte jest śledztwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, kasy nie ma;
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16 |
Witam to napisz po angielskubo nie wszyscy znaja ten język:)jak do nich trzeba napisac i ich ponaglic zeby dali kase z gory dzieki Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16 |
Witam mam pytanie ktos logowal u nich 2 konta z tym samym adresem domowym?ja tak zrobilem i dostalem na drugim koncie na druga osobe 50 euro tylko ciekawe jak z wyplata Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
ponagliłem ich to mi odpisali ze prowadzą śledztwo; nie radze 2 z tego samego adresu: kumpel sie u mnie logowal kiedys a pozniej ja i teraz mam klopoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Nirtz ty chyba za dużo wygrałeś że takie problemy ci tworzą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Okolo 13tej zlecilem wyplate... od razu przeslalem skan dowodu osobistego i po czterech godzinkach podziekowania od Nich oraz informacja ze wyplata juz sie zajmuje "Financial Department"
2 Fast 2 Furious... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
nirtz poczytaj troche wczesniejsze posty ludzi a nie piszesz ze mozna miec klopoty przy załozeniu 2 kont z tego samego ip-tzn nie wiem czy mozna ale twoje problemy wynikaja z czegos innego niz to ze kolega twój załozył u cibie tez tam konto.poprostu oni kazdego nowego b.długo sprawdzaja a dopiero potem zlecaja wyplate
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nirtz poczytaj troche wczesniejsze posty ludzi a nie piszesz ze mozna miec klopoty przy załozeniu 2 kont z tego samego ip-tzn nie wiem czy mozna ale twoje problemy wynikaja z czegos innego niz to ze kolega twój załozył u cibie tez tam konto.poprostu oni kazdego nowego b.długo sprawdzaja a dopiero potem zlecaja wyplate nie jestem nowy, konto u nich mam od półtorej roku, przed świętami wypłacałem to kasa szła 1 dzień; naprawde nie wiem o co może inm chodzic, konto jest moje, nikt inny z rodziny nie grał w tej promocji, z tego samego ip grał kolega ale przed świętami, obrót wykonałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Co do np. 2 kont z tego samego adresu (chodzi o rodzine) to jeśli ich uprzedzisz z zapytaniem mailem czy tak można to nie ma problemu - dadzą przyzwolenie. Inna sprawa, że już na wstępie mogą dać Ci limit, więc paradoksalnie i tak sprawdzają poprzednie konto np. Twoje i konto np. na mamę jest obłożone restrykcjami limitowymi od samego początku. Parodia z tymi bukami [email]b@winami[/email], klonami i unibetami. Radzę się ewakuować z tych ścierw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
zrobili sledztwo ale zakończyło sie fiaskiem i kasę po 5 dniach otrzymałem w całości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Wychodzi na to że wyrywkowo sprawdzają swoich userów... bo przecież tyle osób do tej pory jedzie na 5 kont i bez problemu grają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Promo przedłużone do 20 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a ja cleciłem wypłate 5 stycznia.9 stycznia napisali mi:
We would like to inform you that your payout request has been confirmed and we have as a result instructed our bank to credit your credit card. Please note that this procedure may take 2-5 working days to process.
Kind regards (MOZE KTOS POKRÓTCE WYTŁUMACZYC-bo zrozumiałem na tyle co znam angielski ze wszytsko ok-ale dla pewnosci prosze o wytłumaczenie)
dzis jest 16 stycznia i nadal kasy nie ma;pisałem do nich juz od 3 dni na oba e-maile czemu to tak długo trwa;ZADNEJ REAKCJI!!!!
jak ktos moze pomoc to prosze dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
jeszcze jedno:jak wchodze we wpłaty i wypłaty to jest info ze: 1/6/2006 12:36 AM Outpayment via VISA / Outpayment via VISA czyli wyplata jest ale kasa nie dotarala na maile nie odpoiwadaja ZDECYDOWANIE DUZY MINUS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
"We would like to inform you that your payout request has been confirmed and we have as a result instructed our bank to credit your credit card. Please note that this procedure may take 2-5 working days to process." w piatek zlecilem wyplate dzisiaj dostalem takiego maila mam nadzieje ze nie beda musial dlugo czekac na kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Betoto działa podobnie jak BaW ale nie identycznie. Co do supportu to tak na prawdę jest go brak. Ja pisałem już z 3 problemami (łącznie koło 10 maila), a ile razy dostałe odpowiedź? Aż ZERO! Ogólnie polecam tego buka wyłącznie do uzyskania 50 euro bonusu, a tak po za tym odradzam- lecz jeśli już się spodobał to raczej odsyłam do BaW- tam nieco lepiej to wszystko wygląda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka