Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#481396 12/01/2006 11:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#481397 12/01/2006 14:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Witam
promocja została na betoto przedluzona do 20 stycznia
****** This promotion runs up until: 1/20/2006 11:59 PM (GMT+1).

#481398 12/01/2006 15:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Hehe, oni przedłużają co tydzień o jakieś 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli mamy to samo co w BaW, ale panowie pamietajcie że nie zawsze dają od razu kasy, więc trzeba pisać do nich... po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481399 12/01/2006 15:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
I bardzo dobrze ze przedluza:D
50E piechota nie chodzi:D u mnie buk ma duzy POZYTYW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#481400 12/01/2006 15:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie wiem czy daja kase: obrocilem, wypłaciłem i od 4 dni moje konto objęte jest śledztwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, kasy nie ma;

#481401 12/01/2006 15:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Witam
to napisz po angielskubo nie wszyscy znaja ten język:)jak do nich trzeba napisac i ich ponaglic zeby dali kase z gory dzieki
Pozdrawiam

#481402 12/01/2006 15:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 16
Witam
mam pytanie ktos logowal u nich 2 konta z tym samym adresem domowym?ja tak zrobilem i dostalem na drugim koncie na druga osobe 50 euro tylko ciekawe jak z wyplata
Pozdrawiam

#481403 12/01/2006 15:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
ponagliłem ich to mi odpisali ze prowadzą śledztwo;
nie radze 2 z tego samego adresu: kumpel sie u mnie logowal kiedys a pozniej ja i teraz mam klopoty

#481404 12/01/2006 16:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Nirtz ty chyba za dużo wygrałeś że takie problemy ci tworzą...

#481405 12/01/2006 16:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Okolo 13tej zlecilem wyplate...
od razu przeslalem skan dowodu osobistego
i po czterech godzinkach podziekowania od Nich oraz informacja ze wyplata juz sie zajmuje "Financial Department"

2 Fast 2 Furious... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#481406 12/01/2006 17:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
nirtz poczytaj troche wczesniejsze posty ludzi a nie piszesz ze mozna miec klopoty przy załozeniu 2 kont z tego samego ip-tzn nie wiem czy mozna ale twoje problemy wynikaja z czegos innego niz to ze kolega twój załozył u cibie tez tam konto.poprostu oni kazdego nowego b.długo sprawdzaja a dopiero potem zlecaja wyplate

#481407 12/01/2006 17:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
nirtz poczytaj troche wczesniejsze posty ludzi a nie piszesz ze mozna miec klopoty przy załozeniu 2 kont z tego samego ip-tzn nie wiem czy mozna ale twoje problemy wynikaja z czegos innego niz to ze kolega twój załozył u cibie tez tam konto.poprostu oni kazdego nowego b.długo sprawdzaja a dopiero potem zlecaja wyplate
nie jestem nowy, konto u nich mam od półtorej roku, przed świętami wypłacałem to kasa szła 1 dzień; naprawde nie wiem o co może inm chodzic, konto jest moje, nikt inny z rodziny nie grał w tej promocji, z tego samego ip grał kolega ale przed świętami, obrót wykonałem

#481408 12/01/2006 17:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Co do np. 2 kont z tego samego adresu (chodzi o rodzine) to jeśli ich uprzedzisz z zapytaniem mailem czy tak można to nie ma problemu - dadzą przyzwolenie. Inna sprawa, że już na wstępie mogą dać Ci limit, więc paradoksalnie i tak sprawdzają poprzednie konto np. Twoje i konto np. na mamę jest obłożone restrykcjami limitowymi od samego początku. Parodia z tymi bukami [email]b@winami[/email], klonami i unibetami. Radzę się ewakuować z tych ścierw.

#481409 13/01/2006 15:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
zrobili sledztwo ale zakończyło sie fiaskiem i kasę po 5 dniach otrzymałem w całości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#481410 13/01/2006 15:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Wychodzi na to że wyrywkowo sprawdzają swoich userów... bo przecież tyle osób do tej pory jedzie na 5 kont i bez problemu grają...

#481411 14/01/2006 08:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Promo przedłużone do 20
Pozdrawiam

#481412 16/01/2006 14:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
a ja cleciłem wypłate 5 stycznia.9 stycznia napisali mi:

We would like to inform you that your payout request has been confirmed and we have as a result instructed our bank to credit your credit card. Please note that this procedure may take 2-5 working days to process.

Kind regards
(MOZE KTOS POKRÓTCE WYTŁUMACZYC-bo zrozumiałem na tyle co znam angielski ze wszytsko ok-ale dla pewnosci prosze o wytłumaczenie)

dzis jest 16 stycznia i nadal kasy nie ma;pisałem do nich juz od 3 dni na oba e-maile czemu to tak długo trwa;ZADNEJ REAKCJI!!!!

jak ktos moze pomoc to prosze
dzieki

#481413 16/01/2006 17:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
jeszcze jedno:jak wchodze we wpłaty i wypłaty to jest info ze:
1/6/2006 12:36 AM Outpayment via VISA / Outpayment via VISA
czyli wyplata jest ale kasa nie dotarala
na maile nie odpoiwadaja
ZDECYDOWANIE DUZY MINUS

#481414 16/01/2006 18:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
"We would like to inform you that your payout request has been confirmed and we have as a result instructed our bank to credit your credit card. Please note that this procedure may take 2-5 working days to process."
w piatek zlecilem wyplate dzisiaj dostalem takiego maila mam nadzieje ze nie beda musial dlugo czekac na kase

#481415 16/01/2006 18:10
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Betoto działa podobnie jak BaW ale nie identycznie. Co do supportu to tak na prawdę jest go brak. Ja pisałem już z 3 problemami (łącznie koło 10 maila), a ile razy dostałe odpowiedź? Aż ZERO! Ogólnie polecam tego buka wyłącznie do uzyskania 50 euro bonusu, a tak po za tym odradzam- lecz jeśli już się spodobał to raczej odsyłam do BaW- tam nieco lepiej to wszystko wygląda.

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, betowiec, Akhu, alfa), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1