|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
30-0, siatka,aut,df 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Radwańska 2set @2,5 ; 2,05 ; 1,90 spinaj poslady i marsz po 2seta  niestety, pazerny zawsze 2razy traci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
kolejny aut i hcp  ja też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Bagieta   3/12 ogólnie, 0/4 w 2. secie 2. podanie= pkt dla Lu 3/15 teraz 2/12 pogratulować debilll
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Bagieta złaź z kortu lepiej, bo Lu cie ośmiesza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
hehe Bagieta wtapia z Lu '3gemy z Isnerem' a Aga set w czape najs
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
hehe Bagieta wtapia z Lu '3gemy z Isnerem' a Aga set w czape najs no jak się popatrzy co gra Bagieta to nie dziwne ma wolny kort to wali na środek z rotacją :D, piłka na środku kortu wystawiona i zamiast atakować to robi "drop shot" na 1 metr w połowę wystawiając piłeczkę LU nie ma szans na wygraną, on nie myśli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Lu tym meczem z Isnerem ladnie kursy na swoje mecze podbil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma  fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma  fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen jakby chcial to by wygral, widocznie ma inne plany na najblizsze dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma  fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen dokładnie jak ma na takie turnieje wyjebane, to ciekawe na co nie ma, na Szlemie max 3r i to tylko dzięki drabince, a i w 500 i Mastersach może się tylko ośmieszyć Lu wygrał zasłużenie, Cypryjczyk gra tylko na serwisie, trafił 1. ok, nie trafił to już mega problem, bo w wymianach nieporadny jak dziecko we mgle, czysty kort gra przez środek, nie potrafił przycisnąć, gdy trzeba było fakt, że mecz trwał ponad 1h to zasługa Lu, który czasami się speszył i popełniał błędy głupie bądź za wcześnie szedł do siatki po tym co zobaczyłem dzisiaj i ostatnio w wykonaniu baghdatisa, mocno zachwiana została moja sympatia i szacunek do niego porażki ludzka rzecz, ale jak się wychodzi na kort to po wygraną, nie wiem czy on to wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma  fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen jakby chcial to by wygral, widocznie ma inne plany na najblizsze dni  Delpo by mu 3gemy oddal :s on bierze ten smieszny turniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu  czemu ? to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma  fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen dokładnie jak ma na takie turnieje wyjebane, to ciekawe na co nie ma, na Szlemie max 3r i to tylko dzięki drabince, a i w 500 i Mastersach może się tylko ośmieszyć Lu wygrał zasłużenie, Cypryjczyk gra tylko na serwisie, trafił 1. ok, nie trafił to już mega problem, bo w wymianach nieporadny jak dziecko we mgle, czysty kort gra przez środek, nie potrafił przycisnąć, gdy trzeba było fakt, że mecz trwał ponad 1h to zasługa Lu, który czasami się speszył i popełniał błędy głupie bądź za wcześnie szedł do siatki po tym co zobaczyłem dzisiaj i ostatnio w wykonaniu baghdatisa, mocno zachwiana została moja sympatia i szacunek do niego porażki ludzka rzecz, ale jak się wychodzi na kort to po wygraną, nie wiem czy on to wie za tydzien broni 300 pkt w ATP World Tour 500 Washington, pewnie dojdzie tam daleko... jak bedzie mial takich Lu po drodze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
nie ja juz na tel siedze KTORY TO NA FB.COM MA NICK MARIUSZCK? LADNY PUSSIAK Z CIEBIE HAHA SZPIEGUJESZ MNIE?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
nie ja juz na tel siedze KTORY TO NA FB.COM MA NICK MARIUSZCK? LADNY PUSSIAK Z CIEBIE HAHA SZPIEGUJESZ MNIE? widzisz jaki popularny jesteś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
no i wta po raz kolejny pewnie w pape.
wynik pierwszego seta wyglądał ładnie Lisicka/Stosur 6:2, choć wygrywały po prostu 7 decydujący punkt, a przy swoim udawało się bronić w tym decydującym punkcie ale to przeciwniczki większość gemów wygrywają do 0 teraz i Lisicka i Stosur tracą swoje podanie czuję że będzie wtopa w tb choć obie rywalki w singlu już odpadły a Niemka z Australijką grają dalej eshhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
no i set w plecy a zaraz mecz :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|