Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
30-0, siatka,aut,df laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Bet3654
Radwańska 2set @2,5 ; 2,05 ; 1,90 spinaj poslady i marsz po 2seta boks
niestety,
pazerny zawsze 2razy traci.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
kolejny aut i hcp papa ja też papa

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Bagieta papa
puke 3/12 ogólnie, 0/4 w 2. secie
2. podanie= pkt dla Lu
3/15 teraz 2/12 pogratulować

debilll

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Bagieta złaź z kortu lepiej, bo Lu cie ośmiesza laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
hehe Bagieta wtapia z Lu '3gemy z Isnerem' a Aga set w czape najs

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Damianho
hehe Bagieta wtapia z Lu '3gemy z Isnerem' a Aga set w czape najs

no jak się popatrzy co gra Bagieta to nie dziwne
ma wolny kort to wali na środek z rotacją :D, piłka na środku kortu wystawiona i zamiast atakować to robi "drop shot" na 1 metr w połowę wystawiając piłeczkę LU

nie ma szans na wygraną, on nie myśli

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Lu tym meczem z Isnerem ladnie kursy na swoje mecze podbil

Sed #4815445 28/07/2011 06:59
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile


fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile


fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen
jakby chcial to by wygral, widocznie ma inne plany na najblizsze dni smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile


fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen

dokładnie
jak ma na takie turnieje wyjebane, to ciekawe na co nie ma, na Szlemie max 3r i to tylko dzięki drabince, a i w 500 i Mastersach może się tylko ośmieszyć

Lu wygrał zasłużenie, Cypryjczyk gra tylko na serwisie, trafił 1. ok, nie trafił to już mega problem, bo w wymianach nieporadny jak dziecko we mgle, czysty kort gra przez środek, nie potrafił przycisnąć, gdy trzeba było
fakt, że mecz trwał ponad 1h to zasługa Lu, który czasami się speszył i popełniał błędy głupie bądź za wcześnie szedł do siatki

po tym co zobaczyłem dzisiaj i ostatnio w wykonaniu baghdatisa, mocno zachwiana została moja sympatia i szacunek do niego
porażki ludzka rzecz, ale jak się wychodzi na kort to po wygraną, nie wiem czy on to wie

Sed #4815448 28/07/2011 07:08
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile


fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen
jakby chcial to by wygral, widocznie ma inne plany na najblizsze dni smile


Delpo by mu 3gemy oddal :s on bierze ten smieszny turniej boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by dexter_AS
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Sed
Originally Posted by Gabashvili
Bagieta na twoim miejscu zapadł bym się pod ziemie ze wstydu laugh
czemu ?

to zwykle ATP World Tour 250 czyli wyjebane ma smile


fajnie ze ma wyjebane bo na wiekszosc 250 bylby za slaby, a wyzsze ranga to juz sfera marzen

dokładnie
jak ma na takie turnieje wyjebane, to ciekawe na co nie ma, na Szlemie max 3r i to tylko dzięki drabince, a i w 500 i Mastersach może się tylko ośmieszyć

Lu wygrał zasłużenie, Cypryjczyk gra tylko na serwisie, trafił 1. ok, nie trafił to już mega problem, bo w wymianach nieporadny jak dziecko we mgle, czysty kort gra przez środek, nie potrafił przycisnąć, gdy trzeba było
fakt, że mecz trwał ponad 1h to zasługa Lu, który czasami się speszył i popełniał błędy głupie bądź za wcześnie szedł do siatki

po tym co zobaczyłem dzisiaj i ostatnio w wykonaniu baghdatisa, mocno zachwiana została moja sympatia i szacunek do niego
porażki ludzka rzecz, ale jak się wychodzi na kort to po wygraną, nie wiem czy on to wie
za tydzien broni 300 pkt w ATP World Tour 500 Washington, pewnie dojdzie tam daleko... jak bedzie mial takich Lu po drodze wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Damian grasz w dmtp?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Gabashvili
Damian grasz w dmtp?


nie ja juz na tel siedze


KTORY TO NA FB.COM MA NICK MARIUSZCK? LADNY PUSSIAK Z CIEBIE HAHA SZPIEGUJESZ MNIE?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Gabashvili
Damian grasz w dmtp?


nie ja juz na tel siedze


KTORY TO NA FB.COM MA NICK MARIUSZCK? LADNY PUSSIAK Z CIEBIE HAHA SZPIEGUJESZ MNIE?

widzisz jaki popularny jesteś

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
no i wta po raz kolejny pewnie w pape.

wynik pierwszego seta wyglądał ładnie Lisicka/Stosur 6:2,
choć wygrywały po prostu 7 decydujący punkt,
a przy swoim udawało się bronić w tym decydującym punkcie
ale to przeciwniczki większość gemów wygrywają do 0
teraz i Lisicka i Stosur tracą swoje podanie
czuję że będzie wtopa w tb choć obie rywalki w singlu już odpadły
a Niemka z Australijką grają dalej eshhh


Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
no i set w plecy a zaraz mecz :/

Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1