|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
nie jest tak wcale ogolnie, zwrot na ekarte mbanku i nie ma zadnych blokad, a co do inteligo to nie zawsze blokuja ale w wiekszosci wypadkow tak sie dzieje, kiedys spotkalem sie na forum z takim wnioskiem, ze jesli kwota ktora jest nam zwracana na karte jest mniejsza od dostepnych wolnych srodkow (tylko nie wiem czy nie chodzilo tu konkretnie o debet) to kasy nie blokuja, sprawdzal moze to ktos kiedys ? A i jeszcze czytalem na forum kiedys opis goscia, ktory pisal, ze biegl do bankomatu zanim inteligo blokowalo kase i blokada nie powstawala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A i jeszcze czytalem na forum kiedys opis goscia, ktory pisal, ze biegl do bankomatu zanim inteligo blokowalo kase i blokada nie powstawala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D:D To chyba sobie gościu jaja robił. Bo już jak jest blokada to od razu, jak kaskę zaksięgują na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
A i jeszcze czytalem na forum kiedys opis goscia, ktory pisal, ze biegl do bankomatu zanim inteligo blokowalo kase i blokada nie powstawala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D:D To chyba sobie gościu jaja robił. Bo już jak jest blokada to od razu, jak kaskę zaksięgują na koncie. wlasnie, ze nie koniecznie przynajmniej nie za kazdym razem, sam mialem taka sytuacje jakis czas temu, ze zrobilem zwrot na inteligo, przyszly pieniadze, ucieszylem sie, ze niezablokowali, a za godzine blokada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Zgadza się, blokade można uprzedzić wyciągając od razu pieniądze. Wiem na swoim przypadku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
As is stipulated in the general terms and conditions, when making your first outpayment it is required that you fax +43-1-5856044-10 or e-mail financials.el@betoto.com us a scanned copy of an official photo-identity document. Due to the poor clarity of a number of faxed copies, we ask you please to record your user ID on the original copy itself when sending a facsimile. If you would prefer to send us a scanned copy of your photo-identity per e-mail, then please make sure that the size of the file does not exceed 2 MB. We recommend that you save the scan on your processor as a .jpg file and then e-mail us this file as an attachment. As already mentioned, this measure follows relates to the regulations stipulated in the companyâ��s general terms and conditions, which you accepted upon registration, ensures that you ordered the outpayment and not an unauthorised third person. We will process your payout request as soon as we receive the copy of your photo-identity moze ktos pomoc w skrócie przetłumaczyc.wysłałem is scany a oni to odpisali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
lepsza jakosc musi byc, zajmowac musi mniej niz 2 mega
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
musisz wyslac do nich skan dowodu osobistego lub innego dowodu ze zdjeciem nie wiekszego niz plik 2MB, muszisz ten skan zrobic tak by wszystkie dane byly czytelne wiem bo mi napisali tak samo i po wyslaniu takiego skanu czekalem 14dni na zwrot ale kasa przyszla wiec plus dla betoto.com
P.S. poprzednia kopia musiala zostac uznana ze niezbyt czytelna lub plik byl wiekszy niz 2MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
czy czytelne?- pstrykniesz zwykłym aparatem w komórce to i tak będą zadowoleni że ktoś do nich napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ale czy wg was wynika ze oni zakceptowali te scany czy nie? maja mniej niz 2 mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
BONUS 50 % od depozytu dla nowych graczy ::
Only players who do not yet hold a betoto.com account and register with betoto.com for the first time will qualify for the 50% bonus.
** The 50% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or the equivalent in another currency) made between 3 Feb 2006 10.00(GMT+1) and 3/31/2006 11:59 PM (GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion.
*** The bonus promotion applies to all deposits made using any one of the betoto.com payment methods offered by the respective countries. Only those deposits made at betoto.com between 3 Feb 2006 10.00(GMT+1) and 3/31/2006 11:59 PM (GMT+1) will be eligible for the bonus. When depositing via bank transfer, the cash-in bonus will be approved only if the date of your transfer lies within the promotional period.
**** A maximum bonus of EUR 30 (or the equivalent amount in another currency) will be credited per betoto.com account. The bonus will be credited to the respective account within 24 hours after the deposit is made.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mhy... za pewne 1 kwietnia będzie promocja "Podwajamy depozyt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
nacomitenbekon dlaczego tak myslisz? Bo mam ochotę sie skusic na ta aktualna promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3 |
smog no naparwde polecam ...obracająć po 2 euro baubauhaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
??? mógłbys rozwinąc swoją wypowiedz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
smog , jesli masz juz konto w BAW czy innym ich klonie to najprawdopodobniej od razu dostaniesz limity 2E na singla i 3E na ako a obracamie kasa przy takich limitach to nic przyjemnego, co do tych limitow to nie jestem na 100% pewien czy nadal sie je dostaje ale wiekszosc ktora rejstrowala sie z ostatniej ich promocji takie wlasnie limity dostala.
Ja obrocilem kase (choc 2 i 3E na zaklad to paranoja) i zlecilem wyplate, teraz czekam az kasa dotrze na konto a do betoto juz nie mam zamiaru wracac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
ok, wielkie dzieki alfa za wytłumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
nacomitenbekon dlaczego tak myslisz? Bo mam ochotę sie skusic na ta aktualna promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo to funkcjonuje identycznie jak BaW (wieczna promocja 140złx2). W Betoto do któregoś tam stycznia była promocja 50euro+50euro, a teraz zaledwie dają 25euro. Jestem przekonany że niebawem będzie 100% bonus, ale nie koniecznie 50euro, bo to jednak gruba przesada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34 |
szok...o 8:12 zleciłem wypłate na money gdzie o godzinie 11:00 tego samego przedpołudnia już zaksięgowane było...szok...chyba strategia firmy odwrociła się o jakieś 180 stopni C...wielki plus...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
szok...o 8:12 zleciłem wypłate na money gdzie o godzinie 11:00 tego samego przedpołudnia już zaksięgowane było...szok...chyba strategia firmy odwrociła się o jakieś 180 stopni C...wielki plus... Dla kontrastu. Moja przygoda z tą pseudofirmą trwała kilkanaście godzin. Wczoraj wpłaciłem, zagralem pare zakładów, dziś na cokolwiek co bym chciał zagrać limit scięty do 2 euro, z czymś takim się jeszcze nie spotkałem, zdecydowanie odradzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
przeczytaj temat, jak sie gra po kursach okolo 1.05 dla obrotu to dostajesz limity od razu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|