Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48161 08/09/2006 19:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Reasumujac, promocja jest zarowno dla nowych jak i starych klientow, ktorzy dostali tego maila. Ja osobiscie bralem udzial w poprzedniej promocji i niestety calosc przegralem. Oznacza to jednak, ze w tej rowniez moge wziasc udzial.

Opieram swoje uzasadnienie wedlug : "Dieser Bonus ist ausschliesslich für Neukunden bzw. Kunden die diese Email erhalten haben gültig"

Bonus: Unibet
#48162 08/09/2006 19:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
ach te trnslatory -najbardziej mnie zastanawia ta koniczyna
mnie to nie interesi bo tylko dla nowych klientów, tyle zrozumiałęm, jednak gdyby ktoś chciał zrobić tą promocje to bez kogoś kto kuma niemiecki ani rusz

Czy mozna u nich wypłacać przez MB ?
Z zapisów na stronie wynika, że mozna wpłacać
a wypłaty:


How can you get your winnings?
You can call your wins online, via e-mail or via telephone. Payouts will be made per bank transfer. For customers in Euro countries or in Switzerland the first payout request per month will be free of charge. Further payout requests will be charged with a handling charge of 5 Euro. Customers from other countries have to pay the charges. If desired you can request payouts per crossed cheque (5 Euro handling charge).

#48163 08/09/2006 20:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
BAHmVip korzystałem z ich poprzedniej promocji - zarówno wpłate jak i wypłate zrealizowałem przez moneybookers

ps . Arkadius na podstawie czego twierdzisz ze promocja obejmuje róznież stałych użytkowników Vierlee? Z angielkiego tekstu promocji wynika że tylko pierwszy depozyt.

#48164 08/09/2006 20:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
"Dieser Bonus ist ausschliesslich für Neukunden bzw. Kunden die diese Email erhalten haben"

Wynika z tego, ze rowniez dla osob, ktore dostaly maila. Napisalem do nich w tej sprawie i zobaczymy co odpisza.
Gryzonko: jezeli wplaciles, dostales bonus, wygrales i wyplaciles to mozliwe, ze Ciebie ta promocja nie dotyczy. Ja niestety wszystko przegralem i mozliwe, ze chca abym kolejny depozyt przegral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48165 08/09/2006 20:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Z tekstu wynika że promocja obejmuje nowych klientów oraz tych starych, którzy otrzymali maila. Nie za bardzo logiczne byłoby wysyłać ofertę dla nowych użytkowników na maile obecnych.
Sam maila też dostałem.

#48166 08/09/2006 20:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
Z tekstu wynika że promocja obejmuje nowych klientów oraz tych starych, którzy otrzymali maila. Nie za bardzo logiczne byłoby wysyłać ofertę dla nowych użytkowników na maile obecnych.
Sam maila też dostałem.

cos ale Betgun, czyli przegraj wszystko, a my Ci znowu damy bonus- tylko nie wygraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48167 09/09/2006 04:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzieki za przetlumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ja akurat ugralem z poprzedniej 108euro i mejla dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do wplat przez mb no problemo, wyplaty przez mb - po wyslaniu do nich mejla z prosba.

Pozdro.

#48168 11/09/2006 09:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Potwierdzam dopisanie bonusa 100% w nowej promocji Vierklee. Oznacza to, ze jest ona rowniez dla starych urzytkownikow tego portalu, ktorzy dostali maila o bonusie.

#48169 11/09/2006 16:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
hehe wysłałem do nich maila z zapytaniem czy przysługuje mi ta promocja, bo przeczytałem o niej na jakimś forum . Uśmiałem sie z ich odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Quote
Dear Mr. Ciesielski,

may we ask in which forum you have heard from this bonus action?

You have only just requested a payout of 212,- Euros, so there is no
reason that we give you a nother bonus.

This bonus therefore does not apply to you.

Maybee, depending on your bettinghabit, we will consider you for our
next bonus-action.

Kind regards
your vierklee-Team
www.vierklee.com [vierklee.com]


a swoją drogą co oznacza zwrot bettinghabit?

#48170 11/09/2006 16:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktoś wypłacał na konto bankowe? ile to trwa?

#48171 11/09/2006 17:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
BAHmVip korzystałem z ich poprzedniej promocji - zarówno wpłate jak i wypłate zrealizowałem przez moneybookers

Dzieki.
Z lektury widać, że to buk typu "u mnie nie wypłacaj".

Mam jeszcze pytanie jak rozliczaja tenisa
bo na ich stronach (po angielsku) wiele nie ma.

#48172 11/09/2006 18:10
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Quote
Potwierdzam dopisanie bonusa 100% w nowej promocji Vierklee. Oznacza to, ze jest ona rowniez dla starych urzytkownikow tego portalu, ktorzy dostali maila o bonusie.


Na stronie nic nie ma o żadnej promocji - więc już nie wiem czy jak sie zarejestruję i wpłace to otrzymam jakiś bonus??

#48173 11/09/2006 18:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Quote
Potwierdzam dopisanie bonusa 100% w nowej promocji Vierklee. Oznacza to, ze jest ona rowniez dla starych urzytkownikow tego portalu, ktorzy dostali maila o bonusie.


Na stronie nic nie ma o żadnej promocji - więc już nie wiem czy jak sie zarejestruję i wpłace to otrzymam jakiś bonus??

European Cups Bonus /z prawej strony/

#48174 11/09/2006 19:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Quote
Mam jeszcze pytanie jak rozliczaja tenisa
bo na ich stronach (po angielsku) wiele nie ma.

Zwrot, wiem bo sam zagralem i dostalem zwrota..

#48175 11/09/2006 20:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
panowie czy ktos moglby krotko i zwiezle przedstawic te oferte.Ile musze wolacic,ile dostaje bonusu i jaki mam czas na granie zeby bonusa nie stracic.Bede wdzieczny za wyjasnienie

#48176 11/09/2006 20:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
panowie czy ktos moglby krotko i zwiezle przedstawic te oferte.Ile musze wolacic,ile dostaje bonusu i jaki mam czas na granie zeby bonusa nie stracic.Bede wdzieczny za wyjasnienie

krotko, zwiezle i na temat a na dodatek z pierwszej reki:

This bonus is only available to new registered customers. The bonus will be booked to your account within 24 hours after the deposit.
The bonus is only given on your first payin and during the bonus-action from the 08.09.2006 - 14.09.2006.
The maximum bonus ist 50,- Euros/SFR. If you deposit more the bonus will stay 50,- Euros/SFR.
Betting-customers that have more than one account on their name can only receive one bonus on one of their accounts. Per address/houshold and IP-address there is only one bonus given. If anybody abuses this the bonus will be taken away again.
The deposited amount and bonus have to be wagered at least 3 times before a payout can be requested. In case of more bets on the same event (game, race..) only the bet with the lowest stake will be considered for the satisfying of the bonusregulations. Each bet must include one tipp with a minimum odd of 1.9.
The deposited amount and bonus have to be used at least once until the 24.09.2006 with the minimum odd of 1.9 otherwise the bonus will be taken again.
Vierklee reserves the right to terminate or amend this offer at any time and to exclude customers from this offer.

#48177 11/09/2006 20:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
chodzi mi o tlumaczenie,czy 50 wplacam ,50 dostaje i do 24 musze obrocic na 300 euro zeby wypalcic i tylko kurs>1.9.Czy tak? Jesli tak to w kombo moze byc 1.5 i 1.3 czy jeden z typow w kombo musi miec 1.9?

#48178 11/09/2006 20:56
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
The deposited amount and bonus have to be used at least once until the 24.09.2006 with the minimum odd of 1.9 otherwise the bonus will be taken again.

do 24 tylko raz kwote bonusu i depozytu...
reszte kiedy chcesz

#48179 11/09/2006 21:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
1.9 w kombo lacznie czy choc jeden ztypow 1.9?

#48180 12/09/2006 05:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Czy ten nowy bonus dopisuja automatycznie po jakims czasie czy trzeba wysylac maila z prosba? A moze skany dokumentow trzeba wyslac?

Wojtek

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1