|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
o volou tez pisalem, ze trzeba korzystac z wysokiego kursu. to, ze ich niby zdegradowali nie znaczy, ze maja wtopic z byle kim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
222222222222 VOLOUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. w tym aspekcie moglaby sie wypowiedziec pewna osoba co kibicuje druzynie w pasy  Jeszcze spytam gdzie są te osoby, które przy okazji porażki Jagielloni opowiadały ile to jeszcze kasy dadzą nam Polacy w tym roku w pucharach (na swoich porażkach) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
 1-1  a ja puszczalem wlasnie po kursie 5.50 i nie zdazylo zaakceptowac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. w tym aspekcie moglaby sie wypowiedziec pewna osoba co kibicuje druzynie w pasy  kiedy ja pisalem ze POZIOM NASZEJ LIGI SPADA I SPADA ? czy ty masz jakis kompleks panie z malborka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ma ktos linka do legii ktory nie tnie Zapomnij. Nawet jak się pojawi i ktoś poda, to zaraz wszyscy się na niego władują i będzie cięło bo za dużo ludzi na raz  P.S. Ten komentator idzie na łatwiznę. Z Wawrzyniaka zrobił "Wozniaka"  http://www.lshunter.tv/index.php?op...omponent&layout=popup&Itemid=327podawalem kilka razy mi nie tnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Będzie pewnie dobry kurs w rewanżu na tych kebabów. Podobnie jak na Litex.
Ja tam jestem dalej sceptyczny jeśli chodzi o "naszych" w pucharach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
[quote=Wolf]Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. To samo ? Niby dlaczego ktos mial zmienaic zdanie ,skoro zaledwie w poprzednim sezonie Polska druzyna byla duzo,duzo dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Differdange wstawiło jakis ręcznik do bramki i już 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Legia za głęboko...to się musi zemścić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. w tym aspekcie moglaby sie wypowiedziec pewna osoba co kibicuje druzynie w pasy  Jeszcze spytam gdzie są te osoby, które przy okazji porażki Jagielloni opowiadały ile to jeszcze kasy dadzą nam Polacy w tym roku w pucharach (na swoich porażkach)  ja caly czas czekam - ostatnio wtopa na Litex ( pechowa ale wtopa ) dzis postawiony Slask i wtopa - ale licze, ze odrobie w rewanzu, Gaziantep tylko na tasmie wiec to luz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. w tym aspekcie moglaby sie wypowiedziec pewna osoba co kibicuje druzynie w pasy  kiedy ja pisalem ze POZIOM NASZEJ LIGI SPADA I SPADA ? czy ty masz jakis kompleks panie z malborka ? ogolnie chodzi o najezdzanie na polskie druzyny panie dokladny  i to nie jeden raz, ale prawie dzien w dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
coś czuję, że zaraz Volou podwyższy. A bramkarza szukali, bo jak się dowiedział, że ma wejść, to jeszcze puścił singla na Volou z handi -1 :D:D Kto broni ktoś z trybun ?? tak 70letnią babe wzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
[quote=Wolf]Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. To samo ? Niby dlaczego ktos mial zmienaic zdanie ,skoro zaledwie w poprzednim sezonie Polska druzyna byla duzo,duzo dalej. To znaczy ze jest ignorantem, który będzie się trzymał swojego zdania mimo że jest absurdalne i niezgodne z faktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Gol jest, to ten z Górnika Zabrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Differdange wstawiło jakis ręcznik do bramki i już 2-0  Z Ławki czy z trybun ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Rumuny ładować! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|