Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 65 1 2 54 55 56 57 58 64 65
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Inzaghi78
No dobra obejrzalem mecze wszystkich 3 zaprzyjaznionych ekip Wisly , Slaska i Legii grin

najlepiej prezentuje sie Slask
potem Wisla
tradycyjnie na koncu Legia

troche niesprawiedliwe porownanie bo kazdy mial innego rywala ale na ta chwile dla mnie tak to wyglada

Slask nietety jak nie kupi normalnego napastnika to bedzie w dupie caly sezon frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by wbj
Pany jest na Tobecie chat live ?? taki jak np na bet365?? rozliczyli mi zakład Omonia-Den Hag o2.5 jako przegrany zakład hmm...

poprawią Ci

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
masakra Dinamo cyrk odjebalo, Rumuncy i Wegrzy - obaj kombinatorzy

NA wyjezdzie ich pewnie smialo rozjebia, a tutaj 2 bramki stracone do szatni i karny zjebany

Kurestwo!!

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Jebał rumunów pies? TAK JEST


kończą ładny kupon i wałek robią cygany jedne

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Panowie jaki teraz leci mecz na polsacie sport?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
craax czasami jak dyskutuje z toba to wydaje mi sie, ze masz najwyzej 17 lat. no ale moze sie myle. tyle w tym temacie smile

mam takie samo wrazenie odnosnie ciebie - mam "troszke" wiecej lat i mysle, ze w polskiej pilce troche wiecej i dluzej siedze ale nie bede tu wyliczanek robil - po prostu masz jakis odchyl i nie patrzysz trzezwo na sytuacje, ktos pisze o postepach i spadkach w lidze a ty automatycznie o tym, ze wytykam slabosc polskich druzyn w pucharach - TO NORMALNE ZACHOWANIE ? MOZE UCZULENIE ? jak jestes taki patriota to juz pisalem, przyjedz, ustawimy sie na kadre - pogadamy moze przy piwie piwo zapraszam, albo do krk na mecz sasiadki albo derbowy

nie wiem czy trzezwym jest pisanie przy okazji meczu wenezueli z paragwajem, ze 'wszyscy nas ogrywaja jak chca'. dla mnie to czysta glupota. juz nie mowiac o codziennym pisaniu jak to litex spokojnie ogra wisle laugh rozumiem pisac, ze dajesz wiecej szans komus tam, albo jakby to barcelona grala z wisla. nie wiem jak siedzisz w tej pilce, nie tylko polskiej, ze wypisujesz takie bzdury. naprawde przedziwne.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
to prawda Slaskowi brakuje napastnika ale fajnie graja

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by 11kera11
robimy jak chcemy bulgarow i szkotow a wy tu marudzicie grin
jak w fazie grupowej polska druzyna (o ile ktos dotrze tam) dostanie 3-0 albo wyzej to beda wtedy zadowoleni i pewnie zarobieni w koncu.Nie bedzie marudzenia
z tym ze lepiej niech uwazaja bo teraz nasze druzyny moga grac tylko lepiej grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
my tu gadu gadu a Paksi chyba nie wymęczy jednak.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by maniak_nw
Jebał rumunów pies? TAK JEST


kończą ładny kupon i wałek robią cygany jedne

Slask tez walek byl laugh jak i wszystko inne co dzis nie weszlo laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Brugia 2:0 Hapoel ove YB 3:1 i pierdole.... Rumuny 2:0 juz bylo puke

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by e$corpion
Originally Posted by pawel Wafel
I człowiek bida do wypłaty hehe

za ile pograles ten Differdang03 ?

dobra dniówka

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
broendby 02

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Originally Posted by BZYCZEK
Panowie jaki teraz leci mecz na polsacie sport?

powtorka Inter - Milan

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
co do Polakow to naszym sie nie chce zapierda.... no chyba ze do baru po meczu frown dlatego tak to wyglada ze nawet zawodnicy z papui nowej gwinei lepiej sie prezentuja w naszej lidze ...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
jablonec prawie wcisnal

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Legia FT. Niestety.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
craax czasami jak dyskutuje z toba to wydaje mi sie, ze masz najwyzej 17 lat. no ale moze sie myle. tyle w tym temacie smile

mam takie samo wrazenie odnosnie ciebie - mam "troszke" wiecej lat i mysle, ze w polskiej pilce troche wiecej i dluzej siedze ale nie bede tu wyliczanek robil - po prostu masz jakis odchyl i nie patrzysz trzezwo na sytuacje, ktos pisze o postepach i spadkach w lidze a ty automatycznie o tym, ze wytykam slabosc polskich druzyn w pucharach - TO NORMALNE ZACHOWANIE ? MOZE UCZULENIE ? jak jestes taki patriota to juz pisalem, przyjedz, ustawimy sie na kadre - pogadamy moze przy piwie piwo zapraszam, albo do krk na mecz sasiadki albo derbowy

nie wiem czy trzezwym jest pisanie przy okazji meczu wenezueli z paragwajem, ze 'wszyscy nas ogrywaja jak chca'. dla mnie to czysta glupota. juz nie mowiac o codziennym pisaniu jak to litex spokojnie ogra wisle laugh rozumiem pisac, ze dajesz wiecej szans komus tam, albo jakby to barcelona grala z wisla. nie wiem jak siedzisz w tej pilce, nie tylko polskiej, ze wypisujesz takie bzdury. naprawde przedziwne.

jestes chory psychicznie ? przyjedziesz na ten mecz karny albo do krk choc raz czy nie panie patriota ?

odnosnie meczu w ameryce, to byl wtracony do tematu ekwadoru typowy zarcik - ktory kazdy zrozumial oprocz oburzonego pana z malborka

myslalem, ze Litex da rade Wisle w domu ( podkreslalem, ze tylko W DOMU !!! ) i nie wykorzystal sytuacji, mial 2 poprzeczki i niestety sie nie udalo - wtopilem


a ty powtarzasz te same hasla napinaczu non stop i zakreciles sie w tym szambie, opanuj sie, wyjedz gdzies ze swojego miasta - poczytaj o polskim szambie w naszej lidze i zacznij trzezwo podchodzic do sytuacji

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by craax
Originally Posted by c1nek
Co raz mniej polakow w lidze polskiej to nie dziwne ze gonimy europe tongue

odbije sie to z czasem na kadrze, bo szkolenie mlodziezy dalej mamy "w dupie"
A moze i beda plusy, bo dobre wyniki w pucharach to dodatkowa kasa i moze cos przy okazji znajdzie sie na szkolenie.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by maniak_nw
Jebał rumunów pies? TAK JEST


kończą ładny kupon i wałek robią cygany jedne

Slask tez walek byl laugh jak i wszystko inne co dzis nie weszlo laugh


ja śląska nie grałem tylko to mi nie siadło narazie

RUMUNY DO PIECA

Strona 56 z 65 1 2 54 55 56 57 58 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1