|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
graty dla Legii - WYNIK WYSMIENITY zeby tego nie spartolic  moze byc niezly sukces jak wszyscy przejda dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Karabach po remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Dinamo Bucuresti  Czytałem kilka lat temu ( nie pamiętam gdzie ), że prezes Dinama, dorabia do budżetu klubowego, obstawianiem strat punktów w meczach u siebie, gdy są w roli faworyta. Dzisiaj sporo osób grało over 3,5  A ja czytałem, że Rumuny/Cygany to cwele i brudasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Strzały 19:8 Strzały celne 6:3 Kornery 13:2 Wszystko dla Gaziantepu. Wynik... wiadomo  za drobne w rewanżu pogram Turków zwycięstwo/awans. nic się w Legii nie zmieniło są słabi jak w zeszlym sezonie. Może to nie jest Barcelona, ale w defensywie wyglądali bardzo solidnie, w zasadzie Turcy bez 100% sytuacji. Gorzej z ofensywą, bo konstruować akcji w zasadzie nie ma kto, ale mimo tego wcisnęli bramę. Szczerze mówiąc założenia taktyczne spełnili bardzo dobrze, na medal wręcz. Zaskakująco dobrze grali. Ciekaw jestem co będzie z Zagłębiem, bo to będzie zupełnie inny mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
graty dla Legii - WYNIK WYSMIENITY zeby tego nie spartolic  moze byc niezly sukces jak wszyscy przejda dalej A de facto wszyscy powinni przejść. Szkoda Śląska, bo miał masę sytuacji, ale czuje, że da radę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903 |
komu w droge temu rower... pozdrawiam Trzymcie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Thun gol i kurwa nie cofneli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
graty dla Legii - WYNIK WYSMIENITY zeby tego nie spartolic  moze byc niezly sukces jak wszyscy przejda dalej A de facto wszyscy powinni przejść. Szkoda Śląska, bo miał masę sytuacji, ale czuje, że da radę. Slask jest o klase lepszy, jak Lenczyk dobrze przemysli taktyke a zapewne tak bedzie to powinni przejsc - tylko blado ten ich atak wyglada Legia bedzie musiala sie mocno napocic z tego co czytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
A ja czytałem, że Rumuny/Cygany to cwele i brudasy. Napisał Polak/Żyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Dzisiaj sporo osób grało over 3,5  to nie mógł tak sprzedać by cygany wygrały 3:2 lub 4:2? Over by siadł przecież a i zaliczka przed rewanżem będzie... ...oby rumuny odpadły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312 |
szkoda że nie miałem siana dziś na ten Olympiakos Volou, to 1.90 z takimi amatorami na live bym wchodził :/ ja czekałem do 70 min, aby przywalic i sie nie doczekałem, bylo juz po jablkach, szkoda, liczy ze amatorzy wytrzymaja, przed golem bylo juz 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków. 2 lata temu wisla miala 10 sytuacji z levadia w rewanzu i odpadla, teraz miala kilka sytuacji i wygrala to tez zle. czego wy oczekujecie?  wiem ze pozno ake ogladalem mecz ale musze to skomentowac bez dwoch zdan... popatrz sobie na staty meczu i powiedz czy dwa strzaly miala wisla i legia.. grali na wyjezdzie co mieli szturmowac bramke...?? brak slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
w rankingu właśnie łykneliśmy Szwedów i jesteśmy na 23 miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
w Madrycie nawet sporo kibicow na trybunach, jak na takiego rywala, a wiec gospodarze po przerwie po handicap 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
A ja czytałem, że Rumuny/Cygany to cwele i brudasy. Napisał Polak/Żyd O mały rumunek widzę że uraziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zadna obelga,niby co ten biały naród ma wspolnego z Cyganami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
i Palermo juz przegrywa  ja pier....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
A ja czytałem, że Rumuny/Cygany to cwele i brudasy. Napisał Polak/Żyd O mały rumunek widzę że uraziłem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Legia wyjdzie na Łazienkowskiej jak przestraszony baranek, to taktyka Skorży, ja się spierdoli to się zacznie wtedy płacz i zgrzytanie zębów. Fajną piłkę gra Śląsk- przyjemniej próbują prowadzić grę, a nie czekać tylko na kontry.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|