|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pasy - Legia pamietny mecz, Bojarski, Boruc  glownym aktorem moze nawet Boruc  to super bo szykuje sie niezle widowisko za tydzien w niedziele, w sobote rozgrzewka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
craax pv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska. Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska. Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo.  jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia  stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska. Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo.  jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia  stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska. Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo.  jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia  stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem  Craax bez jaj - myślę,że 4-8 wykręcicie na luzie w tym roku Jakieś przemyślenia na weekend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp  Kto u was będzie grał w ataku w sobote? Niedzielan czy ten nowy? I który z nich będzie podstawowym napastnikiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
ale dlaczego te buraki z Wrocławia grali tak wcześnie? dlaczego nie mogli zagrać o 20.30 np. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska. Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo.  jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia  stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem  Craax bez jaj - myślę,że 4-8 wykręcicie na luzie w tym roku Jakieś przemyślenia na weekend? wole nie myslec - zobaczymy po 6-8 kolejkach i cos bedziemy juz madrzejsi - 4 druzyny poza zasiegiem a reszta zobaczymy przemyslenia - priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp  Kto u was będzie grał w ataku w sobote? Niedzielan czy ten nowy? I który z nich będzie podstawowym napastnikiem? raczej dwojka napastnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale dlaczego te buraki z Wrocławia grali tak wcześnie? dlaczego nie mogli zagrać o 20.30 np. ? polsat i szysko jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
A co wtedy z Ntibazonkiza? Nadaje sie na bocznego pomocnika? Bo wydaje mi sie ze wtedy duzo tracicie na skrzydlach i lepiej zagrac 4-5-1 z nim i Suvorovem na skrzydłach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8  miejmy nadzieje, ze sie nie mylisz - choc ja po cichu licze na pewne miejsce, ale bardzo po cichu, Slask, Wisla, Legia i Polonia beda poza zasiegiem naszym - potem Lech i ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
A co wtedy z Ntibazonkiza? Nadaje sie na bocznego pomocnika? Bo wydaje mi sie ze wtedy duzo tracicie na skrzydlach i lepiej zagrac 4-5-1 z nim i Suvorovem na skrzydłach? Saidi to boczny pomocnik  z jednej strony Saidi, z drugiej Suvorov - mamy jeszcze Slowaka Strausa - Szatalow bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Mi to brakuje w Legii dobrego ofensywnego pomocnika, jakiś playmaker by się przydał...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|