Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 65 1 2 62 63 64 65
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystian
Pasy - Legia pamietny mecz, Bojarski, Boruc laugh

glownym aktorem moze nawet Boruc smile

to super bo szykuje sie niezle widowisko za tydzien w niedziele, w sobote rozgrzewka wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
craax pv smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
odpisane

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska.
Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska.
Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. wink

jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia boks

stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska.
Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. wink

jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia boks

stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem grin

grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kura
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp
zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska.
Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. wink

jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia boks

stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem grin
Craax bez jaj - myślę,że 4-8 wykręcicie na luzie w tym roku wink
Jakieś przemyślenia na weekend?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by craax
Originally Posted by Kura
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp
zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp grin
Kto u was będzie grał w ataku w sobote? Niedzielan czy ten nowy? I który z nich będzie podstawowym napastnikiem?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
ale dlaczego te buraki z Wrocławia grali tak wcześnie? dlaczego nie mogli zagrać o 20.30 np. ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Dla mnie Voskamp robi różnicę w drużynie Śląska.
Craxa ogólnie ma fajną pakę teraz, może wreszcie o coś innego w tym sezonie powalczycie. Kurs >2 na mecz z Koroną to gruba przesada imo. wink

jeszcze maja byc z 2 transfery - okienko do konca sierpnia boks

stawiam 8-10 miejsce ostroznie bo rok temu sie przeliczylem grin
Craax bez jaj - myślę,że 4-8 wykręcicie na luzie w tym roku wink
Jakieś przemyślenia na weekend?

wole nie myslec - zobaczymy po 6-8 kolejkach i cos bedziemy juz madrzejsi - 4 druzyny poza zasiegiem a reszta zobaczymy


przemyslenia - priv

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by thepilator
Originally Posted by craax
Originally Posted by Kura
patrząc na statystki to van der Biezen o klasę niżej niż Voskamp
zobaczymy jak to bedzie wygladalo, opinie ma niezle z tego co czytalem - wkleilem nawet te, w ktorych pisza, ze jest bardziej wartosciowy niz Voskamp grin
Kto u was będzie grał w ataku w sobote? Niedzielan czy ten nowy? I który z nich będzie podstawowym napastnikiem?
raczej dwojka napastnikow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by jencz
ale dlaczego te buraki z Wrocławia grali tak wcześnie? dlaczego nie mogli zagrać o 20.30 np. ?

polsat i szysko jasne smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
A co wtedy z Ntibazonkiza? Nadaje sie na bocznego pomocnika? Bo wydaje mi sie ze wtedy duzo tracicie na skrzydlach i lepiej zagrac 4-5-1 z nim i Suvorovem na skrzydłach?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MagiK
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 wink
miejmy nadzieje, ze sie nie mylisz - choc ja po cichu licze na pewne miejsce, ale bardzo po cichu, Slask, Wisla, Legia i Polonia beda poza zasiegiem naszym - potem Lech i ... wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by thepilator
A co wtedy z Ntibazonkiza? Nadaje sie na bocznego pomocnika? Bo wydaje mi sie ze wtedy duzo tracicie na skrzydlach i lepiej zagrac 4-5-1 z nim i Suvorovem na skrzydłach?

Saidi to boczny pomocnik wink z jednej strony Saidi, z drugiej Suvorov - mamy jeszcze Slowaka Strausa - Szatalow bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Mi to brakuje w Legii dobrego ofensywnego pomocnika, jakiś playmaker by się przydał...

Strona 64 z 65 1 2 62 63 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1