Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48201 29/09/2006 15:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
O wielkie dzieki, to byl moj blad. Nie zauwazylem, ze teraz juz ze strony mozna na mb wyplacic (przedtem tylko na konto bankowe).

Jeszcze raz dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#48202 02/10/2006 20:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
dzisiaj przyslali mi 6 EUR na konto... za nic:)
tez tak macie?
podobno 1x obrot tylko

#48203 02/10/2006 20:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
6% cash back od przegranych

#48204 02/10/2006 21:33
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Quote
dzisiaj przyslali mi 6 EUR na konto... za nic:)
tez tak macie?
podobno 1x obrot tylko

o kurwa leze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jaki przypal to sie pochwaliles wtopa 100 euro wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#48205 03/10/2006 08:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Heh parodia
Dali mi 5 euro bonusu a teraz przy wyplacie chca skan dowodu, paszportu i karty kredytowej
Co wiecej wyslalem dwie pierwsze kopie i napisalem ze karty kredytowej nie posiadam to oni ze mi nie wyplaca
parodia

#48206 03/10/2006 20:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Hehe ja dostalem wlasnie 2.75 euro mimo tego ze niedawno wyplacalem, ale najlepsze jest to ze minimalna stawka na kupon to ... 3 euro.

#48207 24/10/2006 14:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Witam, czy mógłby mi to ktoś przetłumaczyć... albo chociaz ogolnie powiedziec co chca... zadaja skanu czy mi sie wydaje?
i czy wy tez przed wyplata musieliscie wysylac skan?


Sehr geehrter Kunde,

Sie haben am 23.10.2006 einen Gewinnabruf von Ihrem Wettkonto getätigt.
Auf Grund der
Gesetzeslage in Österreich sowie unserer allg. Geschäftsbedingungen
benötigen wir für die
Auszahlung einen Identidätsnachweis von Ihnen.

Wir ersuchen Sie, uns die Kopie eines geeigneten Lichtbildausweises (FS,
Reisepass, etc...) sowie bei Kreditkarteneinzahlung, die Kopie Ihrer
Kreditkarte zur Verfügung zu
stellen.

Mit freundlichen Gruessen


pozdrawiam

#48208 24/10/2006 16:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
napisz do nich "english please"

#48209 24/10/2006 16:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
Witam, czy mógłby mi to ktoś przetłumaczyć... albo chociaz ogolnie powiedziec co chca... zadaja skanu czy mi sie wydaje?
i czy wy tez przed wyplata musieliscie wysylac skan?


Sehr geehrter Kunde,

Sie haben am 23.10.2006 einen Gewinnabruf von Ihrem Wettkonto getätigt.
Auf Grund der
Gesetzeslage in Österreich sowie unserer allg. Geschäftsbedingungen
benötigen wir für die
Auszahlung einen Identidätsnachweis von Ihnen.

Wir ersuchen Sie, uns die Kopie eines geeigneten Lichtbildausweises (FS,
Reisepass, etc...) sowie bei Kreditkarteneinzahlung, die Kopie Ihrer
Kreditkarte zur Verfügung zu
stellen.

Mit freundlichen Gruessen


pozdrawiam

Masz przslac kopie dokumentu tozsamosci( paszport lub dowód osobisty), jesli wplacales kartą to rowniez skan tej karty.

#48210 24/10/2006 16:52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
ok, wielkie dzieki:)

Ka-lolek #1479325 10/08/2007 21:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Bundesliga Bonus wazny do 13.08. 100% do 50 euro. Dokladne warunki na stronie po niemiecku, ja asem z tego jezyka nie jestem, wiec jak ktos zna to niech opisze.

asghan #1479330 10/08/2007 21:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Gdzie to jest na stronie to pomogę smile

(J) #1479335 10/08/2007 21:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ekhm na pierwszej stronie jest link www.vierklee.com [vierklee.com] i tam Budesliga bonus na stronie glownej

asghan #1479339 10/08/2007 21:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Z tego co pamiętam kiedyś nie byli chetni Polakom przyznawać bonusy, no ale może coś się im zmieniło... wink

asghan #1479340 10/08/2007 21:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
wypłata po 3 krotnym obrocie bonusem, w ciągu 21 dni trzeba zrobić obrót i przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie o kursie łącznie 1.4 minimum. Tak zrozumiałem...

(J) #1479349 10/08/2007 22:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ok, ale przeciez jest brytyjska flaga, ale ja slepy jestem. Jest tez po angielsku haha tongue

For fulfilling the bonusregulations only combinationsbets of at least 3 games are accepted and at least 3 tips in this combo must have a minimum odd of 1.4.

ako ma byc 1.40? Czy raczej kazde z 3 zdarzen ma miec kurs 1.40? Jakos niezrozumiale to napisane

asghan #1479353 10/08/2007 22:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie musza miec po 1,4

asghan #1479354 10/08/2007 22:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Strona jest w języku angielskim i to prawda dla nowych użytkowników jest bonus 50 euro. Podobno mają fajnie rozbudowaną Bundesligę. Powodzenia panowie w grze u tego buka piwo

.::Think Twice::. Ignorator.

pietroc1908 #1479356 10/08/2007 22:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
tez juz kombinuja na wszystkie mozliwe sposoby tongue

asghan #1480449 11/08/2007 02:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
czy Polacy nie moga tam wplacac karta ? czy tylko ja ? laugh

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1