|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
O wielkie dzieki, to byl moj blad. Nie zauwazylem, ze teraz juz ze strony mozna na mb wyplacic (przedtem tylko na konto bankowe).
Jeszcze raz dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
dzisiaj przyslali mi 6 EUR na konto... za nic:) tez tak macie? podobno 1x obrot tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
6% cash back od przegranych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
dzisiaj przyslali mi 6 EUR na konto... za nic:) tez tak macie? podobno 1x obrot tylko o kurwa leze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jaki przypal to sie pochwaliles wtopa 100 euro wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Heh parodia Dali mi 5 euro bonusu a teraz przy wyplacie chca skan dowodu, paszportu i karty kredytowej Co wiecej wyslalem dwie pierwsze kopie i napisalem ze karty kredytowej nie posiadam to oni ze mi nie wyplaca parodia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Hehe ja dostalem wlasnie 2.75 euro mimo tego ze niedawno wyplacalem, ale najlepsze jest to ze minimalna stawka na kupon to ... 3 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Witam, czy mógłby mi to ktoś przetłumaczyć... albo chociaz ogolnie powiedziec co chca... zadaja skanu czy mi sie wydaje? i czy wy tez przed wyplata musieliscie wysylac skan?
Sehr geehrter Kunde,
Sie haben am 23.10.2006 einen Gewinnabruf von Ihrem Wettkonto getätigt. Auf Grund der Gesetzeslage in Österreich sowie unserer allg. Geschäftsbedingungen benötigen wir für die Auszahlung einen Identidätsnachweis von Ihnen.
Wir ersuchen Sie, uns die Kopie eines geeigneten Lichtbildausweises (FS, Reisepass, etc...) sowie bei Kreditkarteneinzahlung, die Kopie Ihrer Kreditkarte zur Verfügung zu stellen.
Mit freundlichen Gruessen
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
napisz do nich "english please"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Witam, czy mógłby mi to ktoś przetłumaczyć... albo chociaz ogolnie powiedziec co chca... zadaja skanu czy mi sie wydaje? i czy wy tez przed wyplata musieliscie wysylac skan?
Sehr geehrter Kunde,
Sie haben am 23.10.2006 einen Gewinnabruf von Ihrem Wettkonto getätigt. Auf Grund der Gesetzeslage in Österreich sowie unserer allg. Geschäftsbedingungen benötigen wir für die Auszahlung einen Identidätsnachweis von Ihnen.
Wir ersuchen Sie, uns die Kopie eines geeigneten Lichtbildausweises (FS, Reisepass, etc...) sowie bei Kreditkarteneinzahlung, die Kopie Ihrer Kreditkarte zur Verfügung zu stellen.
Mit freundlichen Gruessen
pozdrawiam Masz przslac kopie dokumentu tozsamosci( paszport lub dowód osobisty), jesli wplacales kartą to rowniez skan tej karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Bundesliga Bonus wazny do 13.08. 100% do 50 euro. Dokladne warunki na stronie po niemiecku, ja asem z tego jezyka nie jestem, wiec jak ktos zna to niech opisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Gdzie to jest na stronie to pomogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ekhm na pierwszej stronie jest link www.vierklee.com [ vierklee.com] i tam Budesliga bonus na stronie glownej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Z tego co pamiętam kiedyś nie byli chetni Polakom przyznawać bonusy, no ale może coś się im zmieniło... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
wypłata po 3 krotnym obrocie bonusem, w ciągu 21 dni trzeba zrobić obrót i przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie o kursie łącznie 1.4 minimum. Tak zrozumiałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ok, ale przeciez jest brytyjska flaga, ale ja slepy jestem. Jest tez po angielsku haha  For fulfilling the bonusregulations only combinationsbets of at least 3 games are accepted and at least 3 tips in this combo must have a minimum odd of 1.4. ako ma byc 1.40? Czy raczej kazde z 3 zdarzen ma miec kurs 1.40? Jakos niezrozumiale to napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie musza miec po 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Strona jest w języku angielskim i to prawda dla nowych użytkowników jest bonus 50 euro. Podobno mają fajnie rozbudowaną Bundesligę. Powodzenia panowie w grze u tego buka  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
tez juz kombinuja na wszystkie mozliwe sposoby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
czy Polacy nie moga tam wplacac karta ? czy tylko ja ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka