|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Mam małą prośbę. Mógłby ktoś sprawdzić jak expekt rozliczył np. mecz NBA z 22.01 Seattle - Pheoenix (152-149 po 2 OT). Stronka mi nie chodzi w pracy a chce coś pilnie ustalić. Chodzi o to czy wcześniej też stosowali zasadę że liczą tylko pierwszą dogrywkę. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Mam małą prośbę. Mógłby ktoś sprawdzić jak expekt rozliczył np. mecz NBA z 22.01 Seattle - Pheoenix (152-149 po 2 OT). Stronka mi nie chodzi w pracy a chce coś pilnie ustalić. Chodzi o to czy wcześniej też stosowali zasadę że liczą tylko pierwszą dogrywkę. Z góry dzięki. Chciałem poszukać ale wyniki mają najdalej do 31.01 tak więc na ich stronie tego już raczej nie znajdzie no chyba że ktoś kto grał to spotkanie Ci poda odpowiedź na nurtujące cię pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Dzięki. Właśnie wróciłem do domu i faktycznie mają tylko od 31.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka