Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
Piostar #4830388 05/08/2011 04:24
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Tak. Identyczny jak powitalny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by simons1986
W opcjach nic tu takiego nie widze, jesli chodzi o przegladarke to mam Opere mini a telefon HTC S smile
w opcjach fona masz ustawione aby wczytywal mobilne strony jezeli takie sa dostepne

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Originally Posted by rododendron
100% też smile

Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Originally Posted by Aquarius80
Originally Posted by rododendron
100% też smile

Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ?

Jedni dostawali 25% drudzy 100%. Pewnie też są tacy co 50% dostali. Od czego to zależy- nie mam pojęcia.

KUERTEN. #4831172 05/08/2011 19:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by KUERTEN.
no to niezle te 100% do 200 pln ?

dokładnie ,właśnie skorzystałem smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by rododendron
Originally Posted by Aquarius80
Originally Posted by rododendron
100% też smile

Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ?

Jedni dostawali 25% drudzy 100%. Pewnie też są tacy co 50% dostali. Od czego to zależy- nie mam pojęcia.

Od intensywności grania , zapewne przegranych i wygranych $$$

Ja tam dostaje od nich co sezon bonusa 100% na rozpoczęcie ligi angielskiej . obracam wypłacam i tyle mnie tam widzieli do czasu nast. bonusa a ten zazwyczaj przychodzi na rozpoczęcie ligi NFL lub NHL ale już tylko 50% tongue

Piostar #4831393 05/08/2011 21:51
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Ja też dostałem 100% do 200pln

05/08/2011 15:19:27 Depozyt Moneybookers Sporty 0,00 39,50

05/08/2011 16:50:19 Wypłata Moneybookers Sporty 342,89 0,00

piwo piwo piwo


Piostar #4832013 06/08/2011 02:58
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Chciałem Was zapytać jak długo szły Wam ostatnie wypłaty na Moneybookers i czy dalej je realizują w soboty i niedziele?

Iwdakuno #4832181 06/08/2011 03:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Iwdakuno
Chciałem Was zapytać jak długo szły Wam ostatnie wypłaty na Moneybookers i czy dalej je realizują w soboty i niedziele?

2-3 godz w soboty i ndz realizuja wyplaty

Piostar #4832478 06/08/2011 12:51
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Zagrałem wczoraj na ilość kartek powyżej 4,5 ( kurs 2,20)w meczu Kamerun-Urugwaj.
Oficjalna strona FIFA podaje w tabeli ze statystykami spotkania yellow cards 3-2.
Zakład mi rozliczyli jako przegrana.
Będę chciał złożyć reklamacje na spokojnie.Niech mi ktoś podpowie czy przesyłać IM np:zrzut ekranu albo link do strony FIFA .Jeszcze nigdy nie składałem reklamacji u żadnego buka ,bo gram dopiero trochę ponad pół roku.

Pisać grzecznie czy mając dowody od razu jechać konkretnie z grubej rury?



Piostar #4832482 06/08/2011 12:58
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Kiedyś ktoś mi mówił ,że buki honoruja statystyki z oficjalnych stron organizatorów zawodów sportowych.Poniżej link z meczu.

http://www.fifa.com/u20worldcup/matches/round=255641/match=300145861/statistics.html

Piostar #4833650 06/08/2011 23:22
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
No i napisałem grzeczną reklamację i odpowiedzieli mi ,że uzyskali informację,że 5 kartka została pokazana po końcowym gwizdku sędziego i w związku z tym nie mogą zaliczyć mi zakładu jako wygrany.

Podparłem się statystyka z ze strony FIFA,że wyraźnie wynika z niej ,że było to w doliczonym czasie gry (90+6).Napisałem im ,że każda szanująca się ,renomowana firma korzysta z danych zamieszczonych w oficjalnych serwisach,które są najbardziej wiarygodne,że nie rozumiem dlaczego podważają autentyczność
informacji podanych na oficjalnej stronie największej sportowej organizacji na świecie.


Napisałem,że w związku z takim rozwiązaniem mojej sprawy nie widzę dalszego sensu posiadania konta w Bet365 i proszę o niezwłoczne,dożywotnie zamknięcie mojego konta wraz usunięciem z systemu moich danych personalnych i nadesłanych dokumentów weryfikacyjnych z prośba o zwrotne potwierdzenie dokonania tego.

Kopię e-maila przetłumaczoną na jęz. angielski przesłałem na adres angielskiego supportu.

Pewno nic tym nie osiągnę,ale niech wiedzą,że w Polsce nikt nie będzie padał przed nimi na kolana.

Generalnie mam to już w dupie.Sprawa zamknięta.


Piostar #4833657 06/08/2011 23:24
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Nie, inaczej jest. To oni mają Ciebie w dupie, a Ty straciłeś kasę, smutna prawda.

Piostar #4833668 06/08/2011 23:28
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
Jesli jest tak jak napisales to pewnie maja racje i blad jest na stronie oficjalnej FIFA.

Dane twoje usuna po 5 latach z systemu, tak mi napisali gdy zamykalem konto - potrzebne im to do kontroli fiskalnych gdyby toczylo sie przeciwko tobie postepowanie.

javapl #4833685 06/08/2011 23:37
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Trudno się z Tobą nie zgodzić,ale na jednym buku świat się nie kończy,a kasa stracona nie pierwsza i nie ostatnia.

Piostar #4834013 07/08/2011 01:48
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
Podstawowa rzecz to przeczytac regulamin, ale widomo komu sie chce.

javapl #4834126 07/08/2011 02:40
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by javapl
Nie, inaczej jest. To oni mają Ciebie w dupie, a Ty straciłeś kasę, smutna prawda.

Nerwy przeszły ,już teraz biorę to "na miękko"
To,że mają mnie w dupie to masz całkowitą rację.
To ,że kasa stracona to na pewno ból jak każda przegrana u bukmachera,który szybko leczymy następnymi zakładami.
I karuzela kręci się dalej

Piostar #4834544 07/08/2011 05:58
Dołączył: Aug 2011
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 2
Witajcie,

Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.

Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.

W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.

Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.

Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.

Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.

Miał ktoś już podobny przypadek?
Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.

Pozdrawiam!

busman #4834611 07/08/2011 06:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Originally Posted by busman
Witajcie,

Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.

Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.

W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.

Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.

Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.

Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.

Miał ktoś już podobny przypadek?
Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.

Pozdrawiam!

proponuje zmienic na opere , albo zainwestowac w nowego pcta lub pobrac nowa akutalizacje adobe

wiechu #4834627 07/08/2011 06:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by wiechu
Originally Posted by busman
Witajcie,

Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.

Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.

W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.

Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.

Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.

Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.

Miał ktoś już podobny przypadek?
Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.

Pozdrawiam!

proponuje zmienic na opere , albo zainwestowac w nowego pcta lub pobrac nowa akutalizacje adobe
może jeszcze ciacha wyczyść crazy

Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka, betowiec), 2,244 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,493
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1