|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
Tak. Identyczny jak powitalny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
W opcjach nic tu takiego nie widze, jesli chodzi o przegladarke to mam Opere mini a telefon HTC S  w opcjach fona masz ustawione aby wczytywal mobilne strony jezeli takie sa dostepne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
100% też  Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
100% też  Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ? Jedni dostawali 25% drudzy 100%. Pewnie też są tacy co 50% dostali. Od czego to zależy- nie mam pojęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
no to niezle te 100% do 200 pln ? dokładnie ,właśnie skorzystałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
100% też  Nigdzie nie widze tego 100%, widze tylko 25%, to na maila mialo przyjsc czy jak ? Jedni dostawali 25% drudzy 100%. Pewnie też są tacy co 50% dostali. Od czego to zależy- nie mam pojęcia. Od intensywności grania , zapewne przegranych i wygranych $$$ Ja tam dostaje od nich co sezon bonusa 100% na rozpoczęcie ligi angielskiej . obracam wypłacam i tyle mnie tam widzieli do czasu nast. bonusa a ten zazwyczaj przychodzi na rozpoczęcie ligi NFL lub NHL ale już tylko 50% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Ja też dostałem 100% do 200pln 05/08/2011 15:19:27 Depozyt Moneybookers Sporty 0,00 39,50 05/08/2011 16:50:19 Wypłata Moneybookers Sporty 342,89 0,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Chciałem Was zapytać jak długo szły Wam ostatnie wypłaty na Moneybookers i czy dalej je realizują w soboty i niedziele?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Chciałem Was zapytać jak długo szły Wam ostatnie wypłaty na Moneybookers i czy dalej je realizują w soboty i niedziele? 2-3 godz w soboty i ndz realizuja wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Zagrałem wczoraj na ilość kartek powyżej 4,5 ( kurs 2,20)w meczu Kamerun-Urugwaj. Oficjalna strona FIFA podaje w tabeli ze statystykami spotkania yellow cards 3-2. Zakład mi rozliczyli jako przegrana. Będę chciał złożyć reklamacje na spokojnie.Niech mi ktoś podpowie czy przesyłać IM np:zrzut ekranu albo link do strony FIFA .Jeszcze nigdy nie składałem reklamacji u żadnego buka ,bo gram dopiero trochę ponad pół roku.
Pisać grzecznie czy mając dowody od razu jechać konkretnie z grubej rury?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
No i napisałem grzeczną reklamację i odpowiedzieli mi ,że uzyskali informację,że 5 kartka została pokazana po końcowym gwizdku sędziego i w związku z tym nie mogą zaliczyć mi zakładu jako wygrany.
Podparłem się statystyka z ze strony FIFA,że wyraźnie wynika z niej ,że było to w doliczonym czasie gry (90+6).Napisałem im ,że każda szanująca się ,renomowana firma korzysta z danych zamieszczonych w oficjalnych serwisach,które są najbardziej wiarygodne,że nie rozumiem dlaczego podważają autentyczność informacji podanych na oficjalnej stronie największej sportowej organizacji na świecie.
Napisałem,że w związku z takim rozwiązaniem mojej sprawy nie widzę dalszego sensu posiadania konta w Bet365 i proszę o niezwłoczne,dożywotnie zamknięcie mojego konta wraz usunięciem z systemu moich danych personalnych i nadesłanych dokumentów weryfikacyjnych z prośba o zwrotne potwierdzenie dokonania tego.
Kopię e-maila przetłumaczoną na jęz. angielski przesłałem na adres angielskiego supportu.
Pewno nic tym nie osiągnę,ale niech wiedzą,że w Polsce nikt nie będzie padał przed nimi na kolana.
Generalnie mam to już w dupie.Sprawa zamknięta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Nie, inaczej jest. To oni mają Ciebie w dupie, a Ty straciłeś kasę, smutna prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25 |
Jesli jest tak jak napisales to pewnie maja racje i blad jest na stronie oficjalnej FIFA.
Dane twoje usuna po 5 latach z systemu, tak mi napisali gdy zamykalem konto - potrzebne im to do kontroli fiskalnych gdyby toczylo sie przeciwko tobie postepowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Trudno się z Tobą nie zgodzić,ale na jednym buku świat się nie kończy,a kasa stracona nie pierwsza i nie ostatnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25 |
Podstawowa rzecz to przeczytac regulamin, ale widomo komu sie chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Nie, inaczej jest. To oni mają Ciebie w dupie, a Ty straciłeś kasę, smutna prawda. Nerwy przeszły ,już teraz biorę to "na miękko" To,że mają mnie w dupie to masz całkowitą rację. To ,że kasa stracona to na pewno ból jak każda przegrana u bukmachera,który szybko leczymy następnymi zakładami. I karuzela kręci się dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2011
Posty: 2 |
Witajcie,
Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.
Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.
W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.
Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.
Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.
Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.
Miał ktoś już podobny przypadek? Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
Witajcie,
Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.
Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.
W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.
Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.
Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.
Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.
Miał ktoś już podobny przypadek? Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.
Pozdrawiam! proponuje zmienic na opere , albo zainwestowac w nowego pcta lub pobrac nowa akutalizacje adobe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Witajcie,
Postanowiłem założyć konto, aby spytać Was, czy spotkaliście się z czymś podobnym w trakcie gry na bet365.com.
Od dwóch dni wieczorową porą mam problemy z zalogowaniem się na stronę, a konkretnie gdy klikam na miejsce na wpisanie loginu i hasła, kursor znika i nic nie mogę zrobić. Odświeżanie strony nie pomaga. To w firefoxie. W IE oraz chrome najczęściej mam pusty grafitowy ekran.
W końcu po wielu próbach udaje mi się zalogować, to znów nie mogę skorzystać z pełnej oferty, a konkretnie klikam sobie na "Koszykówka" - pojawiają się kursy, klikam na "Tenis" - pojawiają się kursy, klikam na "Piłka nożna"...pojawia się czarny ekran.
Czyli po pierwsze, nie mogę się zalogować. Po drugie, nie mogę stawiać na piłkę nożną.
Wygrywam od jakiegoś czasu jakieś grosze i nawet parę dni temu wypłaciłem kilkaset złotych do MB, ale chyba przecież nie zablokowali mi możliwości obstawiania na piłkę z tak błahego powodu jak wypłata paru groszy.
Wczoraj na czacie, zostałem poinformowany, że "mamy przejściowe problemy techniczne". Dziś wieczorem natomiast zostałem poproszony o przesłanie screenów do działu obsługi wraz z podaniem 4-cyfrowego kodu bezpieczeństwa e-mailem.
Miał ktoś już podobny przypadek? Może coś nie tak u mnie z oprogramowaniem, ale ostatnio raczej nic nie instalowałem.
Pozdrawiam! proponuje zmienic na opere , albo zainwestowac w nowego pcta lub pobrac nowa akutalizacje adobe może jeszcze ciacha wyczyść 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|