Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by radeke
To ja może skrobnę parę słów o pierwszej współpracy z wwwujkiem...

Z wczasów wróciłem w ostatni piątek, także dość świeżo.

Począwszy od wyboru oferty Łukasz poświęcił mi dużo czasu wielokrotnie wysyłając oferty do wybrania (muszę przyznać, że trochę marudziłem). Po wyborze już wszystko poszło bardzo sprawnie, w 1 dzień praktycznie zostały załatwione wszystkie formalności. Dodatkowo do oferty dorzucił 'gifcik' wink piwo
Poza tym przysłał bądź powiedział potrzebne mi informacje. Podesłał mi również mapkę okolic hotelu z dokładnym wyjaśnieniem co gdzie i jak.

Sam wypoczynek, super. To o co dokładnie mi chodziło (oferta dopasowana do potrzeb), poza zwykłym leżakowaniem była i możliwość aktywnego wypoczynku (snurkowanie czy safari ;)), a także zabawa.

Podsumowując: Polecam ! dobrze2

wwwujek piwo

smile Miło mi, dzięki smile
Podkreślmy też, że opłata poszła przelewem, a ja nie zgubiłem się z kasą wink O to właśnie w tym wszystkim chodzi! Rzetelność i uczciwość to podstawa jakiejkolwiek pracy z ludźmi..

Polecam się!

ps. Panowie, jestem już dostępny, zaraz po odpowiadam na zapytania..

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by maaajo
wwwujek miałbyś może jakąś ofertę na wyjazd na Maltę na tydzień dla dwóch osób ?

Przepraszam, że dopiero teraz..

Malta nie ma super bogatej oferty..

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210319917

Podaję co jest na już, zarówno w opcji All jak i HB.

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by codi
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad?

Hmm.. To trochę zależy smile Budżet, ile czasu, długość lotu..

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by barciu
wwwujek,

skontaktuj się na priv. Szukam wycieczki dla 2 osób do Egiptu lub Turcji na tydzień All inclusive, wylot z Gdańska 01.09.2011 lub 02.09.2011 (tylko te 2 dni). Musi być blisko plaży, nie zamierzam za dużo zwiedzać.

Jest ciekawa oferta do Harmony Makadi Bay ? Ktoś tam był ? Ja z Egiptu znam tylko Sharm i Hurghada.

Powiem Ci tak.. Może są trochę lepsze hotele w Makadi, ale jeśli weźmiemy pod uwagę cenę, jaka jest (1695zł) to oferta jest godna polecenia! smile

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210359243

Jak toć to na priv śmiało..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by codi
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad?

Hmm.. To trochę zależy smile Budżet, ile czasu, długość lotu..

Dlugosc lotu nevermind, budzet do 3k, 7 dni.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by codi
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by codi
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad?

Hmm.. To trochę zależy smile Budżet, ile czasu, długość lotu..

Dlugosc lotu nevermind, budzet do 3k, 7 dni.

Tak to mniej więcej wygląda..

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210468269

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4
Cześć, to może i ja wykorzystam, że się pojawiłeś.
Szukam wycieczki dla 2 osób, kierunek dowolny za wyjątkiem Tunezji.
wylot: Kraków, Katowice, Rzeszów
ramy czasowe: 06.08 do 16.08
z wyżywieniem min. 2 posiłki
jest szansa znaleźć jeszcze coś ciekawego?
aha, cenowo jak najtaniej ale bez przesady

pozdrawiam!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by analpr0be
Cześć, to może i ja wykorzystam, że się pojawiłeś.
Szukam wycieczki dla 2 osób, kierunek dowolny za wyjątkiem Tunezji.
wylot: Kraków, Katowice, Rzeszów
ramy czasowe: 06.08 do 16.08
z wyżywieniem min. 2 posiłki
jest szansa znaleźć jeszcze coś ciekawego?
aha, cenowo jak najtaniej ale bez przesady

pozdrawiam!

Podaję najtańsze propozycje.. Lastów na dobrą sprawę nie ma frown

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210912959

Najlepiej podaj mi na PW zakładany budżet..

Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
wwwujek mozesz cos podrzucic z Egiptu jakies oferty i Bułgarii pod koniec ssierpnia
dzieki z gory

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Kieras
wwwujek mozesz cos podrzucic z Egiptu jakies oferty i Bułgarii pod koniec ssierpnia
dzieki z gory

Jestem smile
Ile dni? 7/14? Jakie jedzenie? Skąd wylot?

Najlepszego smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
szykam cos na pazdziernik najlepiej wylopt z hiszpanii
jakies cieple kraje

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
wwwujek interesuje mnie podróż poślubna 10 dni minimun ,Maroko najlepiej jakbyś coś miał podeślij ,dzięki z góry.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
cena max 10 k za 2 osoby.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
do maroca nie jedz.. bo ci zone ukradna araby wyglodzone.
znajomy byl w rabacie to jego laska sama nie mogla isc do wc bo stado napalonych arabow malo co ja nie zjadlo.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
o kurde ,słuszna uwaga dzięki

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
A jak jeszcze blondynka to przekichane po calosci smile

ja juz prawie kolezanke turkowi z budki z kebabem sprzedalem tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
za tą kase to Dominikane chyba lepiej tongue

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1