|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
i pytanie Czy Crump moze jechac ZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
i pytanie Czy Crump moze jechac ZZ Raczej może...tak przynajmniej wynika z linii w tobecie - 13.5 więc jak ktoś jest pewny, że nie to niech pisze bo under stoi po 2.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Z linii tobetu to wynika ze moze jechać 6 razy, a moze pojechać i siedem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Z tego co widzę, to Harris dziś zawodów w Anglii nie ma, więc z jakiej przyczyny Rzeszów mógłby za niego robić ZZ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
mial dzisiaj jechać dla wilków lae widże zmienili na holdera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Okoń -0,5 z Lee wyglada niezle po @2.0 . Lee w Polsce cienki jak sik weza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zależy, gdzie, kidy i na czym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
mial dzisiaj jechać dla wilków lae widże zmienili na holdera No i dlatego zz nie będzie, chyba, że Rzeszów ma za dużo pieniędzy na zbyciu  Prędzej Harris się w Gorzowie zjawi niż będzie zz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
mial dzisiaj jechać dla wilków lae widże zmienili na holdera Holder tez tam nie jedzie...ostatecznie jedzie Watt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Obie drużyny przystąpią do tego meczu osłabione. Zgodnie z założeniami w składzie gorzowian zabraknie Nicki'ego Pedersena. Włodarze Caelum Stali zadecydowali, że w starciu z PGE Marmą Rzeszów wystąpią Hans Andersen i Artur Mroczka, którzy są najsłabszymi punktami ekipy z północy województwa lubuskiego.
W zestawieniu Żurawi zabraknie Chrisa Harrisa, który przebywać będzie w Wielkiej Brytanii. Na szczęście dla trenera Śledzia, będzie on mógł za Anglika korzystać z zastępstwa zawodnika.
zrodlo: sportowefakty
jednak ZZ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Obie drużyny przystąpią do tego meczu osłabione. Zgodnie z założeniami w składzie gorzowian zabraknie Nicki'ego Pedersena. Włodarze Caelum Stali zadecydowali, że w starciu z PGE Marmą Rzeszów wystąpią Hans Andersen i Artur Mroczka, którzy są najsłabszymi punktami ekipy z północy województwa lubuskiego.
W zestawieniu Żurawi zabraknie Chrisa Harrisa, który przebywać będzie w Wielkiej Brytanii. Na szczęście dla trenera Śledzia, będzie on mógł za Anglika korzystać z zastępstwa zawodnika.
zrodlo: sportowefakty
jednak ZZ? To było pisane jeszcze wtedy jak była informacja, że Harris pojedzie dziś w Anglii. Harris dziś w Anglii nie jedzie, więc Z/Z nie może być stosowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Też mi się wydaje że tego nie wykręci..tu liczę na dwa winy Golloba, oby mu się tylko chciało... Do tego Bjerre w starciu z Nicholsem - kurcze Kenio ma ostatnio niezłą formę i mam nadzieję, że to podtrzyma dzisiaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
mroczka cos jezdzil w tym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
mroczka cos jezdzil w tym sezonie? W sumie z 8 razy pojawił się w składzie Stali, ale tylko raz z Falubazem miał 9 pkt i chyba z Betardem z 5 a tak to po 1 czy nawet z dwa razy zero zaliczył...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ciekawa para z hansem. oni zrobia wszystko zeby wyrwac jak najwiecej bo walcza o miejsce w skladzie. hm....mroczka swoj tor...hans wieksze doswiadczenie...chyba no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
ciekawa para z hansem. oni zrobia wszystko zeby wyrwac jak najwiecej bo walcza o miejsce w skladzie. hm....mroczka swoj tor...hans wieksze doswiadczenie...chyba no bet Może i będą chcieli walczyć...ale na przeciwko Crumpi, Lee, Okoń i mimo wszystko Bomber...nie wiem czy handi na Rzeszów nie jest dobrym rozwiązaniem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
na wyspach stead czy janowski? najlepsze ze w jednej parze jada 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|