Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 52 1 2 7 8 9 10 11 51 52
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
o 20 to ja sie bede smial z Was smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Kieras
Originally Posted by **Łuki**
Witam Panowie piwo

Polecacie jakies pefffki z tych nozszych lig ? Bo widze ze tu głosno o tym tongue

Tylko w co warto zainwestowac? wink

wszysko juz bylo napisasne tongue

no wlasnie widze piwo skorzystam w takim razie z Lech Rypin + Cuiavia smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.

Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Łuki u mnie pogoda dobra wiec raczej Sparta nie ma szans słońce napierdala na maxa....

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Hehe śmich.

Też bym nie miał żadnych wątpliwości co do Legii i Wisły gdyby nie ewentualne zmęczenie po pucharach. Legię mam zagraną zresztą. Polonia-Wisła nie ruszam. Tak podpytałem o Legię, bo moim zdaniem powinien być izzi win. Cracovia kopała z Koroną a nie grała.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Bełchatów, ale gromi aplauz

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by młody gniewny
Bełchatów, ale gromi aplauz

DW 0:0 blush

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by młody gniewny
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.

Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.

mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Bełchatów 4444444

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by młody gniewny
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.

Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.

mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac

mistrzem ma zostac Legia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
no to ruszamy Coventry + Munster dwa HT 0-0 po overy laugh boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by quincy
Hehe śmich.

Też bym nie miał żadnych wątpliwości co do Legii i Wisły gdyby nie ewentualne zmęczenie po pucharach. Legię mam zagraną zresztą. Polonia-Wisła nie ruszam. Tak podpytałem o Legię, bo moim zdaniem powinien być izzi win. Cracovia kopała z Koroną a nie grała.

tu bedzie tylko roznica, ze Legia bedzie chciala grac w pilke - Korona nie za bardzo, ale kursy na Legie do gry

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by huge
Originally Posted by młody gniewny
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.

Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.

mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac

a kto powiedział, że Wisła będzie mistrzem ?

quincy, ale jeszcze nie widziałeś Legii tongue a nic nie wskazuje byśmy mieli lepiej grać niż w poprzednim sezonie

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by Kieras
Łuki u mnie pogoda dobra wiec raczej Sparta nie ma szans słońce napierdala na maxa....

Po przeczytaniu Twoich opinii stwierdzilem ze warto ten Rypin po takim kursie , a Cuiavia peffka wiec sie nei dyskutuje wink Bedziemy mocno boksowac tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Bełchatów 5 grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Polonia dziś będzie izi, Wisła jeszcze pijana losowaniem pewnie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Bełchatów 555555 laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Idzie Idzie ale płaci frycowe..

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by młody gniewny
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.

Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.

mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac

mistrzem ma zostac Legia

laugh to wtedy wyjdzie na to, ze nasza liga jest jedna z lepszych w europie, tuz za kilkoma czolowymi laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
beniaminkowie wniesli nowa jakosc do ligi, nikt az takich wpierdoli dawno nie dostawal

Strona 9 z 52 1 2 7 8 9 10 11 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1