|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
o 20 to ja sie bede smial z Was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Panowie Polecacie jakies pefffki z tych nozszych lig ? Bo widze ze tu głosno o tym Tylko w co warto zainwestowac?  wszysko juz bylo napisasne  no wlasnie widze  skorzystam w takim razie z Lech Rypin + Cuiavia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.
Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Łuki u mnie pogoda dobra wiec raczej Sparta nie ma szans słońce napierdala na maxa....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Hehe śmich.
Też bym nie miał żadnych wątpliwości co do Legii i Wisły gdyby nie ewentualne zmęczenie po pucharach. Legię mam zagraną zresztą. Polonia-Wisła nie ruszam. Tak podpytałem o Legię, bo moim zdaniem powinien być izzi win. Cracovia kopała z Koroną a nie grała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Bełchatów, ale gromi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Bełchatów, ale gromi  DW 0:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.
Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno. mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.
Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno. mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac mistrzem ma zostac Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
no to ruszamy Coventry + Munster dwa HT 0-0 po overy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Hehe śmich.
Też bym nie miał żadnych wątpliwości co do Legii i Wisły gdyby nie ewentualne zmęczenie po pucharach. Legię mam zagraną zresztą. Polonia-Wisła nie ruszam. Tak podpytałem o Legię, bo moim zdaniem powinien być izzi win. Cracovia kopała z Koroną a nie grała. tu bedzie tylko roznica, ze Legia bedzie chciala grac w pilke - Korona nie za bardzo, ale kursy na Legie do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.
Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno. mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac a kto powiedział, że Wisła będzie mistrzem ? quincy, ale jeszcze nie widziałeś Legii  a nic nie wskazuje byśmy mieli lepiej grać niż w poprzednim sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Łuki u mnie pogoda dobra wiec raczej Sparta nie ma szans słońce napierdala na maxa.... Po przeczytaniu Twoich opinii stwierdzilem ze warto ten Rypin po takim kursie , a Cuiavia peffka wiec sie nei dyskutuje  Bedziemy mocno boksowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Bełchatów 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Polonia dziś będzie izi, Wisła jeszcze pijana losowaniem pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Bełchatów 555555 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Idzie Idzie ale płaci frycowe..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Polonia kadrowo nie jest słabsza od Wisły, gra u siebie, w dodatku pewnie Maaskant porotuje składem.
Przypomnę, że ze słabym Widzewem uratowali remis w 92 minucie, wcześniej grając totalne gówno. mecz meczowi nierowny. ciekawe jak wisla ma zostac mistrzem jak nie beda wygrywac meczow? polonia z lechia tez miala szczescie. z pewnoscia dzisiaj bedzie wyrownany mecz, ale taki kurs na wisle po nie wygranym meczu - trzeba skorzystac mistrzem ma zostac Legia  to wtedy wyjdzie na to, ze nasza liga jest jedna z lepszych w europie, tuz za kilkoma czolowymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
beniaminkowie wniesli nowa jakosc do ligi, nikt az takich wpierdoli dawno nie dostawal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|