|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
My też już w Łodzi. Wyjazd do Wrocławia zakończył się w Łasku.  Państwo policyjne. co bylo "przyczyna" konca wycieczki? do czego sie dojebali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Grzegorz Lato  Jest moc !! Uczniowie gimnazjum nr. 5 z Pcimia nakręcą klub kibica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25 |
Trzeba przyznać, że mecz nie układał się najlepiej, przegrywaliśmy, jednak nasz charakter, siła woli i łut szczęścia spowodował, że wygraliśmy to spotkanie - powiedział Tomasz Frankowski, który pięknym strzałem piętą zapewnił Jagiellonii Białystok zwycięstwo 2:1 w meczu z Lechią Gdańsk.
- Miałem takie wrażenie, że to spotkanie było rozgrywane na wyjeździe. Nie wiem, komu potrzebny jest ten konflikt z kibicami, na pewno nie nam. Gdy dopingowali nas w poprzednim sezonie od początku do końca, to łatwiej zdobywało się nam tutaj punkty. A teraz widzimy - końcówka sezonu średnio udana, początek też mógłby być lepszy, a tymczasem kibice wieszają transparenty, rzucają epitetami w piłkarzy, wychodzą ze stadionu. Jest to fatalne, co tutaj się dzieje, a my, mając drużynę mogącą walczyć co najwyżej o środek tabeli, robimy wszystko, by być wyżej. Jest to za mało, przykre to. Jeżeli kibice sądzą, że mamy zespół mogący walczyć o mistrzostwo Polski, to są głęboko w błędzie. Tutaj każde zwycięstwo u siebie czy na wyjeździe powinno być traktowane jako wielki sukces Jagiellonii, a tak niestety nie jest - nie przebierał w słowach wychowanek Jagi.
- Trzeba przyznać, że ostatnio Lechia w każdym spotkaniu stawia nam wysokie wymagania. Gra dobrze technicznie, dzisiaj wyglądała lepiej od nas, ale my szczęśliwie odnieśliśmy zwycięstwo - zakończył "Franek".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Za pół darmo kibice chcieli jechac i kontroler na to nie pozwolił, widzicie tu coś dziwnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Franek w momencie wywiadu nie znał przyczyny wyjścia kibiców podobnie jak Murawski w C+
Faktycznie tragedia się stała piłkarzom Jagi wczoraj usłyszeli podziękowanie za występ w pucharze , na początek poleciało : Jaga grać kurwa mać a na płocie wisiał transparent - FC Irtysh : True Men, True Players, True Winners Congratulations
Smród za Irtyszem będzie się ciągnął jeszcze długo , staliśmy się pośmiewiskiem a ja takiego upokorzenia nigdy nie przeżyłem oglądając mecz swojej drużyny - wystarczy poczytać komentarze w internecie. O wkładzie w ranking klubowy Polski też wypada wspomnieć , mamy szansę na jakiś awans to nasi wspaniali piłkarze ugrali 1pkt, a wszystko co teraz będzie zdobyte dzielimy na 4 - lepiej było wystawić 3 zespoły w rozgrywkach europejskich. Oni mają to gdzieś ważne żeby kasa się zgadzała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Część z ŁKSu weszła na trybuny w trakcie pierwszej połowy, ale zanim się ona skończyła to znowu nie było ich na trybunie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Chodzi mi o trybunę a nie o sektor Napisałeś, że chodzi o sektor, a potem ciśniesz mi, że nie jestem w temacie. Byłem na tym meczu, w kotle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no to trudno że się nie domyśliłeś o czym piszę jak jeszcze tam byłeś, chyba że pewne rzeczy nie są zbyt wygodne i lepiej omijać zresztą chyba nie trzeba tłumaczyć że ,kotła, ,młyn, zwał jak zwał (wiadomo ocb) nie dzieli się na jakieś pod sektory, czy wyznaczone miejsca siedzące.No chyba że o czymś nie wiem, na temat zwyczajów poznańskich trybun.
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Wiesz wszystko najlepiej o układzikach, przecież byłeś pewnie na jednym meczu u nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
widzisz, ty chodzisz co 2 tygodnie i nic nie wiesz. nie dowiedziałem się niczego, prócz tego że masz spóźniony zapłon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Delegatem PZPN podczas meczu Zawiszy z Olimpią Elbląg był Pan Andrzej Nizielski, który jak się okazuje przed rokiem startował z list PO do mazowieckiego sejmiku.
Podczas wczorajszego meczu kibice Zawiszy Bydgoszczy wywiesili transparent krytykujący ministra Radosława Sikorskiego związku z wypowiedzią o dowódcach Powstania Warszawskiego. Delegat PZPN przerwał mecz i zagroził, że jeżeli transparent nie zostanie zdjęty Zawisza może przegrać mecz walkowerem i niewykluczone jest rozegranie kolejnego spotkania w Bydgoszczy bez udziału publiczności.
Jak się okazuje Pan Nizielski był kandydatem PO w ubiegłorocznych wyborach samorządowych - komentuje wczorajsze zdarzenie obecny na meczu radny PiS Tomasz Rega - Wczoraj widzieliśmy jak w obronie swojego partyjnego kolegi Pana Radosława Sikorskiego nakazał zdjęcie transparentu, na którym kibice przedstawili swoje poglądy, krytykując ministra za to, że publicznie obraził powstańców.
Andrzej Nizielski kandydował na stanowisko radnego sejmiku z listy Platformy Obywatelskiej z okręgu obejmującego Płock i przyległe mu powiaty. Na liście wyborczej zajmował wysokie trzecie miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Przedrzeźnianie się zaczęło. EOT.
"Trzy tysiące grzywny, 4 lata zakazu stadionowego oraz kara 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata"
Za stanie na schodach otrzymał kibic Polonii Bytom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
stadion nie jest miejscem do manifestowania poglądów politycznych. na stadionie dopinguje się swój zespół.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Zapomniałeś dodać : poglądów krytkujących poczynania obecnie rządzącej partii , gdyby kibice jechali na Pis lub inną partię to nie było by problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
rządy się rozlicza na wyborach, tudzież w czasie zorganizowanych manifestacji. próba upolityczniania sportu przez kibiców, nigdy im na dobre nie wyjdzie. niestety.
nikt się nie wstawia za kibicami - jeźdźcami bez głów. zbytnio nienawidzicie się między sobą, żeby zjednoczyć się w walce z matołem. te hasełko jest tak głupie, że aż śmieszne, a jeszcze dajecie się za nie łapać jak dzieci. brak konsekwencji i skoordynowanych działań. a czas Wam ucieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
i nawet minuty ciszy dzisiaj nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
i nawet minuty ciszy dzisiaj nie było  A co takiego się stało?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|