Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by 19marcin08
My też już w Łodzi. Wyjazd do Wrocławia zakończył się w Łasku.

stop Państwo policyjne.

co bylo "przyczyna" konca wycieczki? do czego sie dojebali?

Bonus: Unibet
Piostar #4835148 07/08/2011 19:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Grzegorz Lato aplauz aplauz
Jest moc !! Uczniowie gimnazjum nr. 5 z Pcimia nakręcą klub kibica hmm

Piostar #4835161 07/08/2011 19:10
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
Trzeba przyznać, że mecz nie układał się najlepiej, przegrywaliśmy, jednak nasz charakter, siła woli i łut szczęścia spowodował, że wygraliśmy to spotkanie - powiedział Tomasz Frankowski, który pięknym strzałem piętą zapewnił Jagiellonii Białystok zwycięstwo 2:1 w meczu z Lechią Gdańsk.

- Miałem takie wrażenie, że to spotkanie było rozgrywane na wyjeździe. Nie wiem, komu potrzebny jest ten konflikt z kibicami, na pewno nie nam. Gdy dopingowali nas w poprzednim sezonie od początku do końca, to łatwiej zdobywało się nam tutaj punkty. A teraz widzimy - końcówka sezonu średnio udana, początek też mógłby być lepszy, a tymczasem kibice wieszają transparenty, rzucają epitetami w piłkarzy, wychodzą ze stadionu. Jest to fatalne, co tutaj się dzieje, a my, mając drużynę mogącą walczyć co najwyżej o środek tabeli, robimy wszystko, by być wyżej. Jest to za mało, przykre to. Jeżeli kibice sądzą, że mamy zespół mogący walczyć o mistrzostwo Polski, to są głęboko w błędzie. Tutaj każde zwycięstwo u siebie czy na wyjeździe powinno być traktowane jako wielki sukces Jagiellonii, a tak niestety nie jest - nie przebierał w słowach wychowanek Jagi.

- Trzeba przyznać, że ostatnio Lechia w każdym spotkaniu stawia nam wysokie wymagania. Gra dobrze technicznie, dzisiaj wyglądała lepiej od nas, ale my szczęśliwie odnieśliśmy zwycięstwo - zakończył "Franek".

Piostar #4835186 07/08/2011 19:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488

Piostar #4835207 07/08/2011 19:27
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Za pół darmo kibice chcieli jechac i kontroler na to nie pozwolił, widzicie tu coś dziwnego?

Piostar #4835225 07/08/2011 19:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Franek w momencie wywiadu nie znał przyczyny wyjścia kibiców podobnie jak Murawski w C+

Faktycznie tragedia się stała piłkarzom Jagi wczoraj usłyszeli podziękowanie za występ w pucharze , na początek poleciało : Jaga grać kurwa mać a na płocie wisiał transparent -
FC Irtysh : True Men, True Players, True Winners Congratulations

Smród za Irtyszem będzie się ciągnął jeszcze długo , staliśmy się pośmiewiskiem a ja takiego upokorzenia nigdy nie przeżyłem oglądając mecz swojej drużyny - wystarczy poczytać komentarze w internecie. O wkładzie w ranking klubowy Polski też wypada wspomnieć , mamy szansę na jakiś awans to nasi wspaniali piłkarze ugrali 1pkt, a wszystko co teraz będzie zdobyte dzielimy na 4 - lepiej było wystawić 3 zespoły w rozgrywkach europejskich. Oni mają to gdzieś ważne żeby kasa się zgadzała.

Piostar #4835351 07/08/2011 20:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Część z ŁKSu weszła na trybuny w trakcie pierwszej połowy, ale zanim się ona skończyła to znowu nie było ich na trybunie

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by royalflush
Chodzi mi o trybunę a nie o sektor

Napisałeś, że chodzi o sektor, a potem ciśniesz mi, że nie jestem w temacie.
Byłem na tym meczu, w kotle.

Piostar #4835566 07/08/2011 21:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no to trudno że się nie domyśliłeś o czym piszę jak jeszcze tam byłeś, chyba że pewne rzeczy nie są zbyt wygodne i lepiej omijać
zresztą chyba nie trzeba tłumaczyć że ,kotła, ,młyn, zwał jak zwał (wiadomo ocb) nie dzieli się na jakieś pod sektory, czy wyznaczone miejsca siedzące.No chyba że o czymś nie wiem, na temat zwyczajów poznańskich trybun.

pzdr

Piostar #4835613 07/08/2011 22:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Wiesz wszystko najlepiej o układzikach, przecież byłeś pewnie na jednym meczu u nas.

Piostar #4835712 07/08/2011 22:44
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
widzisz, ty chodzisz co 2 tygodnie i nic nie wiesz.
nie dowiedziałem się niczego, prócz tego że masz spóźniony zapłon

Piostar #4835870 07/08/2011 23:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Quote
Delegatem PZPN podczas meczu Zawiszy z Olimpią Elbląg był Pan Andrzej Nizielski, który jak się okazuje przed rokiem startował z list PO do mazowieckiego sejmiku.



Podczas wczorajszego meczu kibice Zawiszy Bydgoszczy wywiesili transparent krytykujący ministra Radosława Sikorskiego związku z wypowiedzią o dowódcach Powstania Warszawskiego. Delegat PZPN przerwał mecz i zagroził, że jeżeli transparent nie zostanie zdjęty Zawisza może przegrać mecz walkowerem i niewykluczone jest rozegranie kolejnego spotkania w Bydgoszczy bez udziału publiczności.





Jak się okazuje Pan Nizielski był kandydatem PO w ubiegłorocznych wyborach samorządowych - komentuje wczorajsze zdarzenie obecny na meczu radny PiS Tomasz Rega - Wczoraj widzieliśmy jak w obronie swojego partyjnego kolegi Pana Radosława Sikorskiego nakazał zdjęcie transparentu, na którym kibice przedstawili swoje poglądy, krytykując ministra za to, że publicznie obraził powstańców.




Andrzej Nizielski kandydował na stanowisko radnego sejmiku z listy Platformy Obywatelskiej z okręgu obejmującego Płock i przyległe mu powiaty. Na liście wyborczej zajmował wysokie trzecie miejsce.

Piostar #4835871 07/08/2011 23:55
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Przedrzeźnianie się zaczęło. EOT.

"Trzy tysiące grzywny, 4 lata zakazu stadionowego oraz kara 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata"

Za stanie na schodach otrzymał kibic Polonii Bytom.

Piostar #4835889 08/08/2011 00:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
stadion nie jest miejscem do manifestowania poglądów politycznych.
na stadionie dopinguje się swój zespół.

Piostar #4835900 08/08/2011 00:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Zapomniałeś dodać : poglądów krytkujących poczynania obecnie rządzącej partii , gdyby kibice jechali na Pis lub inną partię to nie było by problemu

Piostar #4835951 08/08/2011 00:35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
rządy się rozlicza na wyborach, tudzież w czasie zorganizowanych manifestacji.
próba upolityczniania sportu przez kibiców, nigdy im na dobre nie wyjdzie.
niestety.

nikt się nie wstawia za kibicami - jeźdźcami bez głów. zbytnio nienawidzicie się między sobą, żeby zjednoczyć się w walce z matołem.
te hasełko jest tak głupie, że aż śmieszne, a jeszcze dajecie się za nie łapać jak dzieci.
brak konsekwencji i skoordynowanych działań.
a czas Wam ucieka.

Piostar #4835999 08/08/2011 01:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Piostar #4836317 08/08/2011 03:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
i nawet minuty ciszy dzisiaj nie było frown

Piostar #4836551 08/08/2011 04:34
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488

Maciek #4836592 08/08/2011 04:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Maciek
i nawet minuty ciszy dzisiaj nie było frown

A co takiego się stało?

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1