Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
Llama #4836797 08/08/2011 08:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Chrabąszcz
rządy się rozlicza na wyborach, tudzież w czasie zorganizowanych manifestacji.
próba upolityczniania sportu przez kibiców, nigdy im na dobre nie wyjdzie.
niestety.

bzdury wypisujesz. bez urazy.
doedukuj sie w temacie postawy i roli kibiców (zwłaszcza Lechia) w walce z 'komuną'.
nie tyle polityka, co pewne wartosci były i będą obecne na stadionach 'do końca'. Ich- bo prawda jest po Naszej stronie. Jakkolwiek patetycznie by to nie brzmiało.

Bonus: Unibet
Llama #4836801 08/08/2011 13:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Chrabąszcz
stadion nie jest miejscem do manifestowania poglądów politycznych.
na stadionie dopinguje się swój zespół.

Dokładnie. Robactwo pisowskie z tej frustracji nie wie co robić, skoro już któryś raz z kolei dostaje słuszny wpierdol od wyborców, to z desperacji przenosi się do kościołów i ostatnio... stadionów.

Wartości zerowe, tylko polityczne posłuszeństwo wobec antypolskiej partii wywrotowej pod przewodnictwem sfrustrowanego, koszernego pedała, który by rozpierdolił ten kraj szybciej niż jego brat by zdążył rozwalić samolot...

Won z trybun. To jest miejsce tylko dla sportu a nie politycznego szmelcu.

Conrad #4836805 08/08/2011 13:26
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by Conrad
Won z trybun. To jest miejsce tylko dla sportu a nie politycznego szmelcu.

Dokładnie piwo

Załosne gierki polityczne na stadionach puke

Conrad #4836809 08/08/2011 14:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Chrabąszcz
stadion nie jest miejscem do manifestowania poglądów politycznych.
na stadionie dopinguje się swój zespół.

Dokładnie. Robactwo pisowskie z tej frustracji nie wie co robić, skoro już któryś raz z kolei dostaje słuszny wpierdol od wyborców, to z desperacji przenosi się do kościołów i ostatnio... stadionów.

Wartości zerowe, tylko polityczne posłuszeństwo wobec antypolskiej partii wywrotowej pod przewodnictwem sfrustrowanego, koszernego pedała, który by rozpierdolił ten kraj szybciej niż jego brat by zdążył rozwalić samolot...

Won z trybun. To jest miejsce tylko dla sportu a nie politycznego szmelcu.

grin a kto im zabroni tego robić ? Ty? Manifestować mogą wszędzie. Jak pielęgniarką kasa nie pasuje to protestują w szpitalu, górnicy, kontrolerzy lotów, maszyniści. A Ty będzie mówił, że im nie wolno. Oczywiście, że wolno, nawet powinni. Nie każdy kibic to PiSowiec, ale jak się okazuje większość kiboli chce walczyć o dobro Polski, a nie ciągłe rzucanie słów na wiatr i mydlenia ludziom oczu.

Donald naobiecywał, gówno zrobił a tematem zastępczym zostali niesforni kibice, z którymi oczywiści ciężką wojnę toczy. smirk


przemekwn #4836831 08/08/2011 14:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Chrabąszcz
stadion nie jest miejscem do manifestowania poglądów politycznych.
na stadionie dopinguje się swój zespół.

Dokładnie. Robactwo pisowskie z tej frustracji nie wie co robić, skoro już któryś raz z kolei dostaje słuszny wpierdol od wyborców, to z desperacji przenosi się do kościołów i ostatnio... stadionów.

Wartości zerowe, tylko polityczne posłuszeństwo wobec antypolskiej partii wywrotowej pod przewodnictwem sfrustrowanego, koszernego pedała, który by rozpierdolił ten kraj szybciej niż jego brat by zdążył rozwalić samolot...

Won z trybun. To jest miejsce tylko dla sportu a nie politycznego szmelcu.

grin a kto im zabroni tego robić ? Ty? Manifestować mogą wszędzie. Jak pielęgniarką kasa nie pasuje to protestują w szpitalu, górnicy, kontrolerzy lotów, maszyniści. A Ty będzie mówił, że im nie wolno. Oczywiście, że wolno, nawet powinni. Nie każdy kibic to PiSowiec, ale jak się okazuje większość kiboli chce walczyć o dobro Polski, a nie ciągłe rzucanie słów na wiatr i mydlenia ludziom oczu.

Donald naobiecywał, gówno zrobił a tematem zastępczym zostali niesforni kibice, z którymi oczywiści ciężką wojnę toczy. smirk

nie dyskutuj z trolem.
nikt go tu od dawna nie bierze na poważnie.

Piostar #4836839 08/08/2011 15:04
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
mat no sorry ale jak czytam twoje wypowiedzi to mam ubaw, ciebie nikt nie bierze na poważnie trolu internetowy papa

Piostar #4836841 08/08/2011 15:09
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
walczak na szczęscie ty i naczelny trol jesteście tu w mniejszosci a może to jedna i ta sama osoba .........

Piostar #4836844 08/08/2011 15:13
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Jak zwykle płaczki a zero argumentów dlatego rząd z wami jedzie jak z psami, płaczki nie potrafiące się zjednoczyć jak zwykle nic nie osiągniecie a tylko cała Polska się z waszych nieudolnych protestów śmieje.

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1