Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Llama #4838267 09/08/2011 04:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Chrabąszcz
wystarczy jedna demolka stadionu czy pociągu/jedna promocja wyjazdowa/jedno morderstwo w sezonie - abyście byli wyklęci i pozbawieni poparcia społecznego.

i żadne gesty dobrej woli, akcje charytatywne, pojednania - srania temu nie zaradzą.

Czyli dla Ciebie liczy się tylko o PR? O to co mówią o kibicach w GWnie czy tefałenach? W mainstreamowych mediach jest i pewnie przez jakiś czas bedzie nagonka. Jak na najwyższych szczebl;ach rozgrywek jest spokój to idioci znajdują jakiś incydent w okregówce. Jak w okręgówce będzie niżej to znajdą coś niżej. Jak ktoś w Krakowie zaszlachtuje jakiegoś kibica w zwiazku z jego działalnością pozastadionową (nieważne czy legalną) czy nie to przypina się temu łatkę porachunków kibicowskich. Ktoś pędzi bimber? Na pewno kibole. Handluje kobietami? Kibole. Przemyca fajki? Kibole! Pocieli twarz nastolatkowi? Oczywiscie to musieli być kibole.


To społeczeństwo musi przejrzeć na oczy. My będziemy im w tym pomagać jak tylko się da.
Na szczęscie coraz więcej ludzi dostrzega absurd sytuacji. Analogie do innych kretyńskich działań rządu o których mają pojęcie większe niż tematyka stadionowa oraz tego jak przedstawiają to ich medialne tuby. Ile jest takich osób przekonamy się po wyborach. Myslę, że więcej niż się dzisiaj niektórym wydaje.



Bonus: Unibet
Kukis #4838285 09/08/2011 05:03
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Kukis
[quote]
Kraść ?
Zabić? Nie słyszałem, żeby kibol kogoś zabił.
No tak, w ostatnim czasie wszystko co złe można wrzucić do szufladki z napisem "kibice".

Jakby społeczeństwo było mądrzejsze i nie poddane takiej manipulacji ze strony mediów kibice byliby postrzegani nieco inaczej.
W życiu nie słyszałem żeby kogoś zabili. To podobno Michnik z Blumsztajnem się kazał redaktorom z Gazety Wyborczej przebrać i zabić dzieciaka ze Śląska pałami. A potem jeszcze mu grób po śmierci zdemolować. Przecież na Heysel to też oni byli podobno na czele KORu i ludzi pozabijali a nie angielscy kibole.
Czytałem na jakimś forum że te transparenty "Pozdrowienia do więzienia" to są skierowane do kibicowskich więźniów politycznych co za poglądy ich zamknęli bo o Donaldzie brzydko pośpiewali. Nie wiem tylko czy to prawda czy kolejna manipulacja mediów żeby oczernić kibiców.
Myślę że jakby ten Matołek w cytowanym powyżej artykule udzielał się charytatywnie odwiedził dwa razy dom dziecka i raz hospicjum to odprowadzili by go pod klatkę aż na Muranów poklepali po plecach, doradzili jakie odżywki stosować i nalepkami się wymienili.

Piostar #4838288 09/08/2011 05:04
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Chrabaszcz odpusc bo to nic nie da.

Tak jak nikt nie przekona naczelnego wielbiciela wszelakich spiskowych teorii z tematu o Smolensku tak tu nikt nie przekona tych wszystkich, ktorzy sie obecnie uwazaja za najbardzoiej uciemiezonych ludzi w kraju laugh

@mat2000 - spoleczenstwo wczoraj pokazalo w Walbrzychu. Zejdz na ziemie chlopie.

Piostar #4838290 09/08/2011 05:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mat2000
ja gorąco kibicuję prawdziwemu dopingowi, np. nie rozumiem zakazu odpalania rac, opieszałości i wieśniactwa porządkowych itd. nikogo tu nigdy nie wybielałem, ani lapsów z pałkami, ani cwaniaków w gajerach.

społeczeństwo nie przejrzy na oczy, bo na opinię pracuje się latami, jednym głupim wybrykiem bardzo łatwo ją sobie zepsuć, a uogólnienie, o którym w kółko tu piszę jest najwygodniejsze - widzę grupę podpitych szalikowców -> jest podejrzenie zadymy.
krzywdzące? może i krzywdzące, ale dziwicie się?

mainstreamowi zależy na ściągnięciu na stadiony pikników co kupią popcorn, może sobie nawet roją we łbach coś na wzór ligi niemieckiej czy angielskiej, czyli jakiś poziom gry przy pełnych stadionach - nie wiem, nie wnikam.

dziwię się, że nie ma zjednoczenia wśród kibiców. tak naprawdę każdy klub sobie bo, oglądając łikendowe mecze nie widać było żadnej zorganizowanej akcji, tu doping, tam doping, tam przyśpiewka, tu przyśpiewka.

Piostar #4838296 09/08/2011 05:09
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by Piostar

grin

Llama #4838327 09/08/2011 05:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Chrabąszcz
mat2000
widzę grupę podpitych szalikowców -> jest podejrzenie zadymy.

Ogólnie chyba widząc kogoś 'większego' i podpitego, niekoniecznie w szaliku, trzeba zachowac czujność.
Kiedyś widząc grupkę podpitych młodych ludzi można było podejrzewac, że będą agresywni. Dzis po papce serwowanej regularnie przez media pierwszą myślą jest, że to na pewno kibole.

Poziom bezpieczeństwa na stadionach jest dzisiaj chyba najwyższy w historii zjednoczonego ruchu kibicowskiego. Nie dlatego, że działania Donalda przynoszą skutek- liczba awantur zmniejszała się systematycznie z roku na rok.
Promocje które kiedyś były nieodłaczną częścią każdego wyjazdu dzisiaj praktycznie się nie zdarzają.
Zabujstwa również.
Przedpotopowe przykłady niewiele tu wnoszą.

mat2000 #4838328 09/08/2011 05:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
zabójstwa shocked

Piostar #4838484 09/08/2011 13:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931

Piostar #4838952 09/08/2011 22:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
2 lata temu to nie przedpotopowe czasy cop

dalej nie ogarniacie, albo celowo ignorujecie moje przesłanie.
jeden najdrobniejszy występek przekreśla całą grupę, która latami dawała się we znaki obywatelom.

te występki wciąż się zdarzają.

Czemu środowisko kibiców nie zjednoczyło się do tej pory i nie podjęło wspólnych działań, czemu nie nawiązano współpracy wszystkich klubów ekstraklasy oraz powiedzmy zespołów 1 i 2 ligi?

póki kasa się zgadza, piłka nożna ma Was gdzieś. czyżby problemu nie było? czyżby te kilka odsłon tematu było fikcją?
dajecie wklejki z plakatami, flagami, akcjami ogórka itp. nie macie żadnej siły przebicia. słupki się zgadzają, kasa w klubach też. tylko coraz więcej wyroków za 'wybryki'.

naczelny piknik tematu kończy swój udział, życząc sensownego rozwiązania problemu.

Piostar #4839011 09/08/2011 23:10
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
[Linked Image]

Wszyscy Kibice powinni zjednoczyć się i służyć Bobo - Królowi Polskich Kibiców laugh

Widziałem go teraz na meczach Śląska z ŁKS-em i Górnikiem. Skubany siedzi na Super Vipie smile Ja mu tam zazdroszczę bo sam tylko na Vipie grzeję dupę laugh

Jeśli Jezus Chrystus może zostać Królem Polski, to i wszyscy Kibice/Kibole powinni służyć i słuchać panującego Króla Bobo laugh hahahahahaha

Piostar #4839170 09/08/2011 23:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Piłka Nożna Dla Kibicó~w - ANTY PZPN !

Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
Originally Posted by Sebastijan
[Linked Image]

Wszyscy Kibice powinni zjednoczyć się i służyć Bobo - Królowi Polskich Kibiców laugh

Widziałem go teraz na meczach Śląska z ŁKS-em i Górnikiem. Skubany siedzi na Super Vipie smile Ja mu tam zazdroszczę bo sam tylko na Vipie grzeję dupę laugh

Jeśli Jezus Chrystus może zostać Królem Polski, to i wszyscy Kibice/Kibole powinni służyć i słuchać panującego Króla Bobo laugh hahahahahaha

ten cały Bobo to samozwanczy król, nikt go poważnie nie traktuje

Piostar #4839256 10/08/2011 00:08
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Zdaniem zarządu, interwencja funkcjonariuszy policji była nieuzasadniona. Używanie wulgaryzmów nie stanowi realnego zagrożenia bezpieczeństwa uczestników meczu. Klub ze swojej strony dokłada wszelkich starań w celu wyeliminowania wulgaryzmów ze stadionu, jednak jest to proces długofalowy.

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110809/EKSTRAKLASA/150063344

Piostar #4839595 10/08/2011 02:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
W weekend w Płocku musiał zaszaleć najbardziej znany obserwator PZPN-u Andrzej Tomaszewski nakazująć zdjęcia flagi z przekreślonym sierpem i młotem. Jak wiadomo to nie pierwsza taka akcja w jego wykonaniu.

Wywiad z policją odnośnie interwencji na trybunach w Białymstoku


Dlaczego nie interweniowaliście w sektorze gości, skąd już wcześniej leciały bluzgi?

- Poprosiliśmy spottersa [policjanta współpracującego z kibicami - red.] z Gdańska, by zainterweniował. Bluzgi ustały.

Pan żartuje?

- Z moich informacji wynika, że ustały.

laugh laugh

Kibice zwracają uwagę na to, że w ekstraklasie odbyło się osiem spotkań od piątku do poniedziałku, na wszystkich słychać wulgaryzmy, ale do takiej interwencji doszło tylko w Białymstoku. Prowadzicie jakiś eksperymentalny program?

laugh

- Kiedy policjant widzi, że dzieje się coś złego, musi interweniować. Organizator nie interweniował, więc my musieliśmy. Mogę się wypowiadać tylko za podlaskie służby.



http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35239,10090792,Jagiellonia_krytykuje_akcje_policji_na_trybunach.html?as=2&startsz=x

Piostar #4839601 10/08/2011 02:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
*nakazując zdjęcie

Kura #4839627 10/08/2011 02:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Za tą flagę z Płocka kibic trafił na dołek shocked

Betonu z PZPN-u nic nie przebije

http://www.portalplock.pl/pl/334_informacje/123_czy_kibic_wisly_plock_propagowal_komunizm.html

Kura #4839630 10/08/2011 02:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ministerstwo Sprawiedliwości chce wyższych kar za przekleństwa! Lepiej przeklinaj po cichu
Sławomir Cichy, Arkadiusz Maciejowski

Motyla noga, kurza stopa, kuchnia felek - choć uważane przez niektórych za przekleństwa, nie należą do podstawowego słownika łaciny kuchennej, którą słychać w pubach, autobusach czy na ulicach.

Polacy zdecydowanie gustują w mocniejszych określeniach. Ministerstwo Sprawiedliwości chce ostro z nimi walczyć. Za wulgaryzm wypowiedziany głośno w miejscu publicznym zapłacimy nawet 3 tys. zł grzywny - dwa razy więcej niż obecnie.

Na tyle opiewa kara przewidziana w projekcie nowego kodeksu wykroczeń. Ma wejść w życie w przyszłym roku. Za używanie nieprzyzwoitych słów w miejscu publicznym maksymalna kara ma wzrosnąć do 3 tys. zł (obecnie 1500 zł). Z taką samą karą będą się musiały liczyć osoby, które w miejscu publicznym zamieszczą nieprzyzwoite ogłoszenie czy graffiti.

Według konstytucjonalisty prof. Marka Chmaja, podwyższenie grzywny na pewno spowoduje, że więcej osób nie będzie się godziło na przyjęcie mandatu, a sądy będą miały nie lada zadanie: rozsądzić, czy ktoś dopuścił się przekleństwa i kogoś obraził, czy nie. Konstytucjonalista zauważa bowiem, że wszystko zależy od kontekstu, w jakim wypowiadane jest dane słowo.

Zgadza się z nim Marcin Daniec, znany satyryk. - Weźmy na przykład słowo "zapierdalać". Czy jak powiemy do kogoś, kto idzie bardzo szybko : "Widzę, że znów zapierdalasz z tymi siatkami", to będzie to już obraźliwe? - zastanawia się.

Ustawodawca konkretnie nie określa bowiem, co jest słowem nieprzyzwoitym, a co nie. Jak przyznaje Dariusz Górski, wicekomendant Straży Miejskiej z Nowego Sącza, oczywiste jest, że za wyrażenie "niech to szlag" czy "w mordę jeża" ukarani nie zostaniemy. - Jeśli jednak dostaniemy zgłoszenie lub usłyszymy, że ktoś na przykład na przystanku autobusowym, przy kościele lub placu zabaw dla dzieci używa dosadnie siarczystego języka czyli populatnych słów na k... i ch..., to musi się liczyć z konsekencjami. Miesięcznie takich mandatów niestety wlepimy kilkanaście - przyznaje Górski. - Za każdym razem interpretacja, czy ktoś się zachował nieobyczajnie czy nie, należy do danego funkcjonariusza - dodaje.

W Krakowie tylko w ubiegłym miesiącu za przeklinanie strażnicy miejscy wlepili 46 mandatów i skierowali 37 wniosków o ukaranie do sądu. - Rzadko się jednak zdarza,aby ktoś został ukarany tylko za używanie nieprzyzwoitych słów. Zazwyczaj jest to powiązane na przykład z piciem alkoholu w miejscu publicznym czy innymi wykroczeniami - twierdzi Marek Anioł, rzecznik prasowy krakowskiej SM.

A co ze stadionami piłkarskimi? Wszak kibice podczas meczów zapominają się dość często, a nowe prawo ma wejść w życie tuż przed Euro 2012. - Tu sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, bo nie wyobrażam sobie, aby strażnik miejski wszedł na trybunę i zaczął wypisywać mandaty kibicom. Mogłoby wtedy dojść nawet do linczu. Na stadionie kary za używanie nieprzyzwoitych słów raczej więc nie dostaniemy - tłumaczy Górski.

Piostar #4839723 10/08/2011 02:31
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Niech się strzegą kibole innych krajów!

Na EURO jak będzie grała np. Turcja z Portugalią to będą siedzieć na sektorze gliniarze ze słownikami i na bieżąco będą tłumaczyć okrzyki. Niech tylko komuś się coś wyrwie grin

Piostar #4839769 10/08/2011 02:47
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Co za zjebany kraj.

Świnie bez wartości jak się do koryta dobiorą to im na mózg bierze (nie obrażając świń, megainteligentnych istot).

Liberalna partia

Piostar #4839801 10/08/2011 02:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czytam info wklejone przez lupusa oraz Kurę i oczom nie wierzę. POjeby nami rządzą...

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1