|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Czy jest szansa ze wysla mi drugi raz list weryfikujacy moj adres? (pierwszy list wyrzucilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czy jest szansa ze wysla mi drugi raz list weryfikujacy moj adres? (pierwszy list wyrzucilem  Tak. Za pierwszym razem znajoma nie wpisała numeru domu i bloku, za drugim razem już przyszedł normalnie i o czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Mozna do nich zadzwonic czy tylko kontakt mailowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
O ile pamiętam zwyczajnie drugi raz zleciła wysłanie z konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Piostar bzdury wypisujesz. Jak już raz poprosisz o list, to potem ta opcja znika na zawsze i nie ma mozliwości powtórnego wysłania listu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Piostar bzdury wypisujesz. Jak już raz poprosisz o list, to potem ta opcja znika na zawsze i nie ma mozliwości powtórnego wysłania listu. Nie zgadzam się z tym  Bankowo dwa razy prosiła, być może w międzyczasie pisała do nich maila z wyjaśnieniami, ale znam osobiście tą osobę i nie widzę potrzeby aby opowiadała bajki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Sam pisałem do nich w tej sprawie i to są ich słowa, nie ma takiej możliwości, pewnie koleżanka za pierwszym razem nawet nie poprosiła o list albo jakiś totalnie odjechany przypadek i to raczej wyjaśnienie tego, bo skoro nie podała nr domu i bloku to ten "pierwszy raz" nawet nie wyszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Być może jest tak jak piszesz, że list nie wyszedł, skoro nie podała dokładnego adresu. Z ciekawości napisze do niej i zapytam się jak było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Jak długo trwa weryfikacja danych (tj dowód+rachunek)? Zablokowali wczoraj konto PO WPŁACIE i teraz czekaj aż łaskawie odblokują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
Mam pytanko mam juz dlugo w sumie ta karte , ale koleszka dostal dzis i pisalo w srodku koperty ze nie mozna placic ta karta na stacji benzynowej ? ja to robilem czesto o co w tym chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Jak długo trwa weryfikacja danych (tj dowód+rachunek)? Zablokowali wczoraj konto PO WPŁACIE i teraz czekaj aż łaskawie odblokują  wystarczajaco dlugo, zeby sie wkurwi@ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Panowie wie ktoś może jak skontaktować się z moneybookers, tak żeby odpowiedzieli, bo nagle mają problemy z weryfikacją, 1 raz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Na maile wysyłane z konta poprzez kontakt/pomoc drogą elektroniczną nie odpowiadają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Panowie wie ktoś może jak skontaktować się z moneybookers, tak żeby odpowiedzieli, bo nagle mają problemy z weryfikacją, 1 raz? 0044 870 383 0232 Dzwoń od 10 naszego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Na maile wysyłane z konta poprzez kontakt/pomoc drogą elektroniczną nie odpowiadają? No właśnie nie. A orientuje się ktoś ile leci czasu kasa z money na mbank?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Na maile wysyłane z konta poprzez kontakt/pomoc drogą elektroniczną nie odpowiadają? No właśnie nie. A orientuje się ktoś ile leci czasu kasa z money na mbank? Zwykle dochodzi w 24h, ostatnio zauważyłem, że po kilkunastu godzinach dostaje maila, że wypłata przekaza do realizacji i od tego momentu góra 24h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Na maile wysyłane z konta poprzez kontakt/pomoc drogą elektroniczną nie odpowiadają? No właśnie nie. A orientuje się ktoś ile leci czasu kasa z money na mbank? Zwykle dochodzi w 24h, ostatnio zauważyłem, że po kilkunastu godzinach dostaje maila, że wypłata przekaza do realizacji i od tego momentu góra 24h. Dzięki wielkie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jest jaka minimalna kwota wpłaty na ich konto żeby zweryfikować konto? nie mowie o przelewach24
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
kiedyś to było bodajże 5euro, ale nie dam sobie ręki uciąć.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|