Pinnacle [Linked Image..."> Pinnacle [Linked Image...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#484145 14/01/2006 11:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Pinnacle<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[Linked Image]

[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Pomocne linki na górze tematu [color:"blue"] [/color]

Bonus: Unibet
#484146 14/01/2006 13:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Wybaczcie ze OT ale bardzo tego potrzebuje...

Ma ktos nagrany urywek filmu w ktorym doszlo do bojki
miedzy Allenem i Doolingiem ?
Mozna ten film sciagnac z neta ?

Dziekuje za pomoc

#484147 14/01/2006 13:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Cavaliers @3.40..... śmiech na sali.

Stawienie słońc w roli, aż takiego faworyta to nieporozumienie. Co prawda nie ma Larrego... ale gwiazdą Cavs jest Lebron, a nie Larry. Buki chyba o tym zapomniały.

Ponadto podoba mi się.. Atlanta, Pacers, NO oraz GSW.

#484148 14/01/2006 13:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam wszystkich.

Dzisiaj Utah spotyka się z Miami Heat na własnym parkiecie.
Oba zespoły aktualnie znajdują się w dobrej formie wygrywając pewnie swoje ostatnie mecze.

Utah odniosło 3 zwycięztwa z rzędu pokonująć m.in.: Detroit, Washington i Philadelphie

Miami ma na koncie także 3 wysokie zwycięztwa na swoim koncie. Pokonali na wyjeździe:

Dzisiaj któraś z drużyn napewno przerwie swoją dobrą passę. Moim zdaniem w spotkaniu górować będzie Miami. S. O`Neil i D. Wade pokażą co potrafią. I Kirlenko choć w dobre formie wraz ze swoją spółką nie da rady drużynie przyjezdnych.

Utah - Miami (-4.0)
5/10

#484149 14/01/2006 13:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Miami na wyjeździe pokonali: Portland, Golden State i Seattle.

#484150 14/01/2006 16:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Clevland? ja ich nie ruszam. Za slabo bronia obwod by nawiazc wyrownana walke z Suns. Widzialem ich w meczu z Mil i to jak odpuszczali krycie wolalo o pomste do niebie. Mialem wtedy 1 na nich i krew mnie zalewala. A Pho na fali, z Lakersami i Phila wygrali zdecydowanie(warto na to spojrzec w kontekscie Alan-Kobe_lebron, jak juz pislaem slabo broniaony obowd, niezla seria 8-2 Sloneczek, pokonanie SA i Miami wiec 1,35 wcale nie takie glupie.

Jesli szukac niespodzianki to ja bym abrdziej sklanial sie ku 4,- na Memphis. miski jeda z lepszych ekip na wyjezdzie, wygrana NJ a szczegolnie jej rozmiary robia wrazenie. A jak gra ostatnio SA moglismy wszyscy obserwowac w meczach z deti suns. W tej formie Łostrygi to aledwie srediacze jak najbardziej do ogrania.

podba mi sie rowniez washington. Roszady w skaldzie wyraznie wyszly im na dobre, nie maja przestwojow. Spotali sie 4 dni temu i Wizards byli zdecydowanie lepsi wygrywajac wyraznie kazda kwarte. Mmo iz najlepzych zawodow nie rozegral Arenas.

Clippersi wygladaja tez calkiem przyjemnie.Szkoda ze nie gra Brand bo tedy bym nie mial rzadnych watpliwosci, ale i tak chyba sobie poradza. Seattle bez Alena.? Ja ich nie widze przy calym szacunku dla Lewisa. tym bardziej ze nie graja takze dwaj centzry: Pardo i Fortson. Slabo to widze.

Nie dotykam natomaist napewno Utah z Miami. po prostu tu mnie nic nie zdziwi. kazda z druzyn moze zagrac wspaniale zawody jak i dac dupy na calej lini. A zgadywac ktoraco zagra nie amiezram ani po 2,3 ani po 1,5. No i Shaq by mogl cos z soba zrobic bo przydomek grubasek coraz bardziej przestaje byc zartobliwy. Kidys mimo sowch warunkow jakze szybki i dynamiczny zawodnik dzis coraz czesciej imponuja tylko warunkami.

#484151 14/01/2006 16:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Aha, no i mimo straznie wysokiego handi zastanawiam sie czy nie agrac Det. W konteksci niezykle wysokiego zwyciestwa przekonuje mnie...absencja Arroyo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#484152 14/01/2006 16:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś przy sobocie (jak karnawal to karnawał) wieje pustką w temacie (ale nie tylko w tym) - wywoławczo:
1/ San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies - 2 /4.37/Pin - u bukuff polskojęzycznych troszke pow. 4.00
Spurs po rozjechaniu przez "Detroitowski Walec" - bedą chcieli jak najszybciej się zrechabilitować - tak dla siebie (by podnieść morale) jak i dla swoich wiernych kibiców - ale mają problem - dziś grają ze świetnie usposobionymi misiami - ktore nie raz pokazywały, że walkę na obrony potrafia wygrywać nawet nie z takimi tuzami.
Jeżeli gospodarze zagrają podobnie żenująco słabo jak 2 dni temu - piękny kursik stanie się jak najbardziej realny - a nie sądzę aby w 2 dni drużyna Mistrza ligi zdążyla się pozbierać (mantalnie). Szansę oceniam na 60/40 dla SAS ale przy kursie 4.00 biorę moje ulubione niedźwiadki.
jedyny in minus - to że Misie zdecydownie wolą grać na własnym parkiecie.
i jeszcze dwa typy do dyskusji (w jednym zgdzam sie z Zabielanym, w drugim sądzę zupelnie inaczej)
2/ Chicago Bulls - Indiana Pacers 2 /2.05/
O wczorajszej wpadce trzeba jak najszybciej zapomnieć - Potencjał zdecydownie wyższy niż u Byczków - zresztą chłopcy chicagowcy - ostatnio za bardzo się rozpedzili - czas ich przystopować.
3/ Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers 1(-6,5)
będzie jazda na całego (over bardzo prawdop.), o tyle o ile o mały włos Kawaleria nie sprawiła psikusa w LA o tyle dziś rywal zdecydownie mocniejszy - z wiekszą ilością wybitnych jednostek. W tym meczu może wiele się dziać - zależy od skuteczności Jamesa (Lary mu dzis nie pomoże) - a liczę że dostnie jakiś mini plaster od Słoneczek - ja przewiduję jednak gładkie win gospodarzy powyżej 10pkt.

Pozostałe grane przezemnie meczyki na PP

#484153 14/01/2006 16:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Clevland? ja ich nie ruszam. Za slabo bronia obwod by nawiazc wyrownana walke z Suns. Widzialem ich w meczu z Mil i to jak odpuszczali krycie wolalo o pomste do niebie. Mialem wtedy 1 na nich i krew mnie zalewala. A Pho na fali, z Lakersami i Phila wygrali zdecydowanie(warto na to spojrzec w kontekscie Alan-Kobe_lebron, jak juz pislaem slabo broniaony obowd, niezla seria 8-2 Sloneczek, pokonanie SA i Miami wiec 1,35 wcale nie takie glupie.

Jesli szukac niespodzianki to ja bym abrdziej sklanial sie ku 4,- na Memphis. miski jeda z lepszych ekip na wyjezdzie, wygrana NJ a szczegolnie jej rozmiary robia wrazenie. A jak gra ostatnio SA moglismy wszyscy obserwowac w meczach z deti suns. W tej formie Łostrygi to aledwie srediacze jak najbardziej do ogrania.

podba mi sie rowniez washington. Roszady w skaldzie wyraznie wyszly im na dobre, nie maja przestwojow. Spotali sie 4 dni temu i Wizards byli zdecydowanie lepsi wygrywajac wyraznie kazda kwarte. Mmo iz najlepzych zawodow nie rozegral Arenas.

Clippersi wygladaja tez calkiem przyjemnie.Szkoda ze nie gra Brand bo tedy bym nie mial rzadnych watpliwosci, ale i tak chyba sobie poradza. Seattle bez Alena.? Ja ich nie widze przy calym szacunku dla Lewisa. tym bardziej ze nie graja takze dwaj centzry: Pardo i Fortson. Slabo to widze.

Nie dotykam natomaist napewno Utah z Miami. po prostu tu mnie nic nie zdziwi. kazda z druzyn moze zagrac wspaniale zawody jak i dac dupy na calej lini. A zgadywac ktoraco zagra nie amiezram ani po 2,3 ani po 1,5. No i Shaq by mogl cos z soba zrobic bo przydomek grubasek coraz bardziej przestaje byc zartobliwy. Kidys mimo sowch warunkow jakze szybki i dynamiczny zawodnik dzis coraz czesciej imponuja tylko warunkami.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#484154 14/01/2006 17:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
Aha, no i mimo straznie wysokiego handi zastanawiam sie czy nie agrac Det. W konteksci niezykle wysokiego zwyciestwa przekonuje mnie...absencja Arroyo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak dla mnie ten hc za wysoki. Ja osobiscie odpusczam ten mecz. Arroyo dziś chyba już zagra, o ile sie nie myle to chyba mial kare jednego meczu i przeciwko Spurs już nie grał wiec dziś chyba już go zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zachciało mu sie arbitrow popychac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#484155 14/01/2006 17:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Cavaliers był ograniczony w profie do 3 spotkan... dlatego dolozylem do tego SA za @1.27. Co prawda kurs uwazam za zaniżony i to bardzo, ale zagralem. 2 wtopy u siebie mistrzów nba ? Niee.. pomimo tego, ze zgadzam sie z Krajanem... że jezeli ktos ma ograc spurs to wlasnie jakas defensywna ekipa... w styli Memphis.

Co do Clevland to sie z Wami nie zgadzam. Czy Suns jest az takie mocne ? Nie wiem czy ten typ wejdzie, ale podobnie jak w przypadku Pistons sprzed kilku dni ... wydaje mi sie, że po takim kursie po prostu sie opłaca. Ja zagralem po @2.91... a w necie pewnie mozna ustrzelic nawet @3.50.

Jesli chodzi o Miami to zgadzam sie z Salvadorem. Jak mam strzelac po @2.30 albo @1.50 to grzecznie mówie pass.

Dzisiaj NBA grane przeze mnie dość rekreacyjnie.

Dubel SA + Cavaliers oraz combo

Atlanta + NO + GSW + Pacers

Jezeli Cavs dzisiaj przegrają, to jutro grają z Blazers, i okazja do rehabilitacji doskonała. Oczywiscie jutro juz trzeba bedzie ostrzej, zwazywszy chociaz na kurs. - @1.58.

#484156 14/01/2006 17:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
To może i ja skrobne pare zdań..
Dziś dubelek: NO + Wizards

Kurs na wizards zachęca do gry, nawet niewielkie handi -2.5 spokojnie powinno zostać złamane. Atlanta - ostatnia ekipa w lidze dziś podejmuje stołecznych, którzy wczoraj wygrali z Indianą na ich gorącym terenie. 2 dni wcześniej rozjechali u siebie atlante ponad 30pkt którzy grali w pełnym składzie. Gospodarze zapewne będą chcieli sie zrewanżować za tą dotkliwą porażke ale nie widze najmniejszych przesłanek by tak sie stało. W 10 bezpośrednich spotkaniach miedzy tymi zespołami, atlanta tylko 3 razy okazała sie lepsza. Wizards w gazie dziś odprawią z kwitkiem Hawks. Brak poważniejszych kontuzji po jednej i po drugiej stronie.
Co do NO, to jest to typ bardziej na porażke rakiet niż na zwycięstwo NO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aczkolwiek może nie słusznie, rakiety bez T-maca to zupełnie inna drużyna, dodatkowo brak Minga(kiedy Yao ma wrócić do gry?), już chyba przesądza o porażce Houston.

#484157 14/01/2006 19:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dziś w NBA zagram tylko 3 zakłady:

dubel
Washington ml i Dallas ml po kursie łącznym 2.22

i

Utah ml po kursie 2.45

to za średnie stawki, oraz Dallas ml 1.33 grubiutko (w końcu 33% piechotą nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

pzdr

#484158 14/01/2006 21:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
musze przyznac, ze dzis cos jakos strasznie ciezko mi wybrac jakies mecze do zagrania.. tak siedze przed kompem i patrze.. wybieram dwa mecze na kupon:

Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers UNDER 204
sadze,ze wynik bedzie bliski tej lini,ale jednak pod nia. Mecz zapowiada sie na wyrownany, a i Phoenix moze juz nie bedzie tak szalalo z tymi punktami

Chicago Bulls - Indiana Pacers 2
tu mam nadzieje,ze Indiana zrehabilituje sie za wczorajsza porazke

AKO duze, wiec stawa juz umiarkowana:)

#484159 14/01/2006 23:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
A ja zdecydowałem sie zagrać jednak handi + 16 na Bobki. Pistons nikogo tak nie niszczyło bezlitośnie jak ostrogi, większość meczy wygrywana przewagą około 10 oczek, niezależnie od rywala. Często nawet lekceważyli słabeuszy do tego stopnia że wygrane były kilkopunktowe. Myślę że handi dość wysokie i warte zagrania.
Z pozostałych meczyków under 204,5 na Atlantę z Washington Wizards.

Pozdr
Gregorovius

#484160 14/01/2006 23:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
Dzisiaj mam takie dziwne wrażenie że Dallas polegnie u sienie z Netsami. NJ wprawdzie przegrało ostatnie dwa meczyki , ale widać wyraźny postep w grze co zaowocowało seria zwyciestw. Dallas wtopiło ostatnio w NY , by dzien wczesniej wygrać minimalnie z Bostonem. Tylko czy dziś dadza rade "Nets" ?
zagrałem lekko 2.5/10 na NJN

#484161 15/01/2006 09:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Jednak pistonsi przekroczyli handi, a co do atlanty to tak elegancko sie układał mecz dopóki nie wystąpiła dogrywka. I underek w p... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdr
Gregorovius

#484162 15/01/2006 11:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
Wczoraj chcialem zagrac na Memphis Grizzlies handicap +8 - i by sie oplacilo. Zrezygnowalem, bo ktos tu pisal, ze MG na wyjazdach slabo graja. Nie moglem sprawdzic z kim grali na AWAYu, jakimi rozmiarami polegli na AWAYu, jak silne byly druzyny u siebie w tyc meczach. Wiec zrezygnowalem z MG.

Czy sa gdzies jakies proste statystyki - cos na wzor www.betbase.info [betbase.info] z pilki noznej, ktore podobnie jak betbase obrazowo pokazuja sile ekip?

Chodzi o:
- h2h
- miejsce w tabeli
- wyniki w domu
- wyniki na wyjezdzie z poszczegolnym zespolami

Ze strony www.nba.com [nba.com] statystyki sa bardzo nieczytelne, pelno jakichs statystyk na poszczegolnych graczy, terminow ktorych nie rozumiem. To mnie w typowaniu nie interesuje ale gra calego zespolu jako taka.

Stad prosilbym o podanie czy sa jakies takie statystyki do NBA na wzor betbase - bo do pilki noznej stosuje tylko i wylacznie betbase - i to w zupelnosci wystarcza.

Dzieki.

#484163 15/01/2006 11:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
Poza tym jestem troche w szoku. Tak zawsze to NBA wchodzi? Nie interesuje sie zbytnio tym i dopiero ostatnio sie zainteresowalem - ale taki KRAJAN wytypowal trafnie 3 mecze z handicapami. Ogolnie duzo osob jak widze dosc trafnie typuje - oprocz chyba osttnich meczow zabielanego bo widac, ze gra sobie tak rekraacyjnie po 3 mecze na kupon - a to za duzo IMHO - chociaz jak pamietam zabielany tez wczesniej trafne mecze podawal.

Sam skorzystalem nie raz i zarobilem - tez wczoraj handi -2,5 na Czarodziejow, Magikow czy jak tam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wazne ze wszedl.

Kto z tutaj typujacych moglby sie pochwalic, czy na NBA ma wypracowany znaczy profit przy zalozeniu stawki plaskiej w tym sezonie?

#484164 15/01/2006 11:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Wybaczcie ze OT ale bardzo tego potrzebuje...

Ma ktos nagrany urywek filmu w ktorym doszlo do bojki
miedzy Allenem i Doolingiem ?
Mozna ten film sciagnac z neta ?

Widzialem to na CNN, powiem ci nic specjalnego, chociaz Dooling w niezla furie wpadl, ale i tak tej bojce daleko do zeszlorocznego wypadu Artesta w trybuny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Sorry za OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1