|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Kukis moze i na trybunach tak u nas na meczu z Legia bluzgi SLYSZANE  Panowie mundurowi nie interweniowali  ? u nas to tak nie wyglada jak w reszcie kraju odziwo, jakos nie odczuwamy "dyskomfortu" Poczekaj jeszcze dwa trzy tygodnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
Fajne laseczki macie w Warszawie:), ta pod flagą słodka dziunia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kukis moze i na trybunach tak u nas na meczu z Legia bluzgi SLYSZANE  Panowie mundurowi nie interweniowali  ? u nas to tak nie wyglada jak w reszcie kraju odziwo, jakos nie odczuwamy "dyskomfortu" Poczekaj jeszcze dwa trzy tygodnie  myslisz, ze to idzie od polnocy  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Węgry 4-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
a co to hur*a??? Legia Jugend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Fajne laseczki macie w Warszawie:), ta pod flagą słodka dziunia apetyczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
a co to hur*a??? Legia Jugend? Tedi Boys 95 ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
myslisz, ze to idzie od polnocy  ? Może być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kfjatek
-1.0 to sporo na peffe ale duza szansa jest, choc zagramy pewnie bardziej defensywnie niz w domu z Korona i Legia - ale 1 to juz PEFFA Jeśli znowu tak w obronie zagracie. Do tego Lechia jeszcze bez pkt. Tyle ta skuteczność Lechii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kfjatek
-1.0 to sporo na peffe ale duza szansa jest, choc zagramy pewnie bardziej defensywnie niz w domu z Korona i Legia - ale 1 to juz PEFFA Jeśli znowu tak w obronie zagracie. Do tego Lechia jeszcze bez pkt. Tyle ta skuteczność Lechii.. zagramy gesto w srodku, to nie bedzie tak wygladalo jak u siebie - ale przegrac przegramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Polska over 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Polska over 1,5  Jeszcze nie teraz....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kontrował ktoś over austriakow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,755 Likes: 10 |
kfjatek
-1.0 to sporo na peffe ale duza szansa jest, choc zagramy pewnie bardziej defensywnie niz w domu z Korona i Legia - ale 1 to juz PEFFA Jeśli znowu tak w obronie zagracie. Do tego Lechia jeszcze bez pkt. Tyle ta skuteczność Lechii.. zagramy gesto w srodku, to nie bedzie tak wygladalo jak u siebie - ale przegrac przegramy craxx śpiewacie nadal tę przyśpiewke, barak barak szósty , cyklon B .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kfjatek
-1.0 to sporo na peffe ale duza szansa jest, choc zagramy pewnie bardziej defensywnie niz w domu z Korona i Legia - ale 1 to juz PEFFA Jeśli znowu tak w obronie zagracie. Do tego Lechia jeszcze bez pkt. Tyle ta skuteczność Lechii.. zagramy gesto w srodku, to nie bedzie tak wygladalo jak u siebie - ale przegrac przegramy craxx śpiewacie nadal tę przyśpiewke, barak barak szósty , cyklon B ..... cos Ci sie pomylilo, to spiewaja gwardzisci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tzn spiewali, teraz nawet nie ma JE.. ZYDOW  ---> MAOR M.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Gdybym miał swojego boga, to bym się modlił już dzisiaj o zdrowie naszego Kuby, Lewego i Wojtka Szczęsnego. Jeśli chodzi o Kubę, to nie muszę pisać, dlaczego. Lewy mimo, że jest w jakiejś II-giej najlepszych napadziorów Europy, jest w tej chwili najlepszym Polakiem. Jestem fanem Boruca, ale wiem, że on na Euro nie zagra, więc dużo zdrowia, Wojtek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kur...na chciałem zagrac mda live ... i zapomniałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|