Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 64 1 2 40 41 42 43 44 63 64
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
HUGE w czym byla lepsza w pierwszej polowie ? czy tu chodzi o wrazenie artystyczne i przewage w posiadaniu pilki w okolicach 4% ?

dobra koniec dyskusji - spodziewales sie rozwalenia Pasow a wielkim fartem nie dostala batow Lechia - ode mnie koniec tematu, przyznaje ci racje

myslisz ze ja to powaznie pisalem? laugh w innym miejscu napisalem, ze nie spodziewam sie latwej wygranej lechii. dwie slabe druzyny spotkaly sie ze soba wiec mozna bylo oczekiwac wszystkiego. policz sobie ile razy lechia byla z akcja przy albo w polu karnym cracovii. bardzo duzo. tylko ze razili nieporadnoscia w ofensywie. cracovia kilka razy groznie kontratakowala i to tyle.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
ten Anderlecht to do d.y nie podobny jak nie ma Lukaku , on partaczył ale też strzelał a teraz to żal patrzeć

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
HUGE w czym byla lepsza w pierwszej polowie ? czy tu chodzi o wrazenie artystyczne i przewage w posiadaniu pilki w okolicach 4% ?

dobra koniec dyskusji - spodziewales sie rozwalenia Pasow a wielkim fartem nie dostala batow Lechia - ode mnie koniec tematu, przyznaje ci racje

myslisz ze ja to powaznie pisalem? laugh w innym miejscu napisalem, ze nie spodziewam sie latwej wygranej lechii. dwie slabe druzyny spotkaly sie ze soba wiec mozna bylo oczekiwac wszystkiego. policz sobie ile razy lechia byla z akcja przy albo w polu karnym cracovii. bardzo duzo. tylko ze razili nieporadnoscia w ofensywie. cracovia kilka razy groznie kontratakowala i to tyle.

15-4 STRZALY

ZA WRAZENIE ARTYSTYCZNE I GRE DO POLA KARNEGO jeszcze nikt punktu nie dostal, BYLISMY KOLEGO LEPSI I KUR.. NIE ZMIENISZ JUZ TEGO

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Milan DNB @6 boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
co cie tak boli chlopie - nasze frajerstwo i sedziego slepota ze nie wygralismy bedac zespolem lepszym

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Shrek z Wyslouchow ale glownie przesiadywal na Bojki - teraz tam nikogo nie ma a po drugie on siedzi

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
dziś jest piękny dzień i korci mnie, by postawić ze 3 stówki na wielki Real ooo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by młody gniewny
dziś jest piękny dzień i korci mnie, by postawić ze 3 stówki na wielki Real ooo

smialo peefka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by młody gniewny
dziś jest piękny dzień i korci mnie, by postawić ze 3 stówki na wielki Real ooo

mlody piekne hc na nasze panny zapodales piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Shrek z Wyslouchow ale glownie przesiadywal na Bojki - teraz tam nikogo nie ma a po drugie on siedzi

za co ten zjeb siedzi?

tak to sie wlasnie konczy tzw. chuliganka hehe

chyba ze za prochy to inna sprawa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dobra niech mnie ktos oswieci - co to sie robi taki faworyt z Realu ? co gdzies czytam, z kims rozmawiam to wiekszosc REAL i REAL, przeciez tu bedzie kolejna egzekucja wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by młody gniewny
dziś jest piękny dzień i korci mnie, by postawić ze 3 stówki na wielki Real ooo

weselmy sie i radujmy sie tym....oto jest dzien który dał Nam Pan!!!!!!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by analityk
Originally Posted by craax
Shrek z Wyslouchow ale glownie przesiadywal na Bojki - teraz tam nikogo nie ma a po drugie on siedzi

za co ten zjeb siedzi?

tak to sie wlasnie konczy tzw. chuliganka hehe

chyba ze za prochy to inna sprawa

nie bede tu pisal - to prosty gosc, bezmozg, totalny idiota - ktory zadnej szkoly nie skonczyl ( poza podstawowka )

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by craax
dobra niech mnie ktos oswieci - co to sie robi taki faworyt z Realu ? co gdzies czytam, z kims rozmawiam to wiekszosc REAL i REAL, przeciez tu bedzie kolejna egzekucja wink

własnie o co kaman? grin Poważnie dzisiaj Real win? smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Porto gra tym samym składem co w tamtym sezonie , czy kogoś opchnęli ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by craax
dobra niech mnie ktos oswieci - co to sie robi taki faworyt z Realu ? co gdzies czytam, z kims rozmawiam to wiekszosc REAL i REAL, przeciez tu bedzie kolejna egzekucja wink

tam sa 2 mecze to Barca nie musi nic na sile,chyba dlatego
czy jeden mecz?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
Originally Posted by craax
Shrek z Wyslouchow ale glownie przesiadywal na Bojki - teraz tam nikogo nie ma a po drugie on siedzi

za co ten zjeb siedzi?

tak to sie wlasnie konczy tzw. chuliganka hehe

chyba ze za prochy to inna sprawa

nie bede tu pisal - to prosty gosc, bezmozg, totalny idiota - ktory zadnej szkoly nie skonczyl ( poza podstawowka )


i to jeszcze podstawówke wieczorowo grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by craax
dobra niech mnie ktos oswieci - co to sie robi taki faworyt z Realu ? co gdzies czytam, z kims rozmawiam to wiekszosc REAL i REAL, przeciez tu bedzie kolejna egzekucja wink

tam sa 2 mecze to Barca nie musi nic na sile,chyba dlatego
czy jeden mecz?

dwa mecze, w środe o 23 rewanż

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by john
Originally Posted by młody gniewny
dziś jest piękny dzień i korci mnie, by postawić ze 3 stówki na wielki Real ooo

weselmy sie i radujmy sie tym....oto jest dzien który dał Nam Pan!!!!!!!!


Szybka czerwona dla Realu i cały misterny plan pójdzie w pizduuu. Tego trzeba się obawiać.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dwa mecze sa, ale dzis na pewno zadnego luzu ze strony Barcy nie bedzie - ja NIE LAPIE CO SIE DZIEJE

Strona 42 z 64 1 2 40 41 42 43 44 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, rymoholik, forty, Lukasz111), 1,844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1