Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 35 1 2 3 4 34 35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Bryne - Ham Kam , postrzelają tam dzisiaj ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Uve87
Panowie jak chce zagrac w stsie M City -1 handicap to jak to mam zapisac bo sie nie lapie w tym ich systemie blush

laugh każdy typ ma swój numer np 2380 to MC -1 i wpisujesz na karteczkę numer typu .

Jak dalej nie kumasz to zapytaj się babki w sts laugh laugh
W STS jest inaczej ostatnio. Sam rozkminiałem dwa dni temu.

Numer jest przypisany do danego meczu. Np. wszystko co związane z meczem Man City - Swansea ma numer (przykład) 1234. I teraz jak chcesz zagrać coś innego niż 1,x,2,1x,x2,12, to musisz poza numerem i typem podać kod zakładu. Np. H1 dla handicapu.

Jeszcze łatwiej można zrobić tak, że kupon układamy w domu, dajemy "Obstaw" i do STS idziemy tylko z kodem całego kuponu.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
A t o sorry dawno już nie byłem u nich i nei wiedziałem o zmianach ,sorry za wprowadzenie w błąd ... jednak wolę bet365 smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by huge
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic


Jak czerwonej z kapelusza nie będzie... wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by huge
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic

Daj spokój ... po wczorajszym meczu jeszcze się niczego nie nauczyłeś ?

REAL nie wie jak grać z BArceloną !!!! od 3 lat dostają z barcą i to ostre lanie .Zobacz ilu zawodników Barcy wróciło dopiero z wakacji i rozegrali wczoraj 1 mecz i jak i to wyszło ...
Naprawdę nie widzę tego realu w rewanżu ,pewnie znowu Barca ich upokorzy na wyjeździe smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by koleszka
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
Ronaldo jakby chciał to by biegł dalej. Jedni i drudzy to aktorzy jakich mało. Pedały.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by huge
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic

Daj spokój ... po wczorajszym meczu jeszcze się niczego nie nauczyłeś ?

REAL nie wie jak grać z BArceloną !!!! od 3 lat dostają z barcą i to ostre lanie .Zobacz ilu zawodników Barcy wróciło dopiero z wakacji i rozegrali wczoraj 1 mecz i jak i to wyszło ...
Naprawdę nie widzę tego realu w rewanżu ,pewnie znowu Barca ich upokorzy na wyjeździe smile

rozumiem, ze twoj post to zart? wczorajszy mecz przypominal gre reale ale nie z barcelona, tylko ze srednia druzyna ligi hiszpanskiej. barcelona miala wczoraj duzo farta i to nie podlega watpliwosci. w rewanzu nie moga miec znowu tyle szczescia wiec real moze nawet wygrac

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.

W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..)

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Ciekawy typ na dziś

Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny

boks boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by kfjatek
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.

W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..)
daj linka smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by madridista91
Ciekawy typ na dziś

Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny

boks boks
dobra opcja, sam mam pobrane tutaj over 3.5 kartki w meczu w dublu z wczorajszym meczem MU cool boks !

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
OOo to spartak powiózł Machaczkałe ETO laugh no miodzio ... LEGIA trzymać się boks

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by kfjatek
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.

W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..)

przed meczami z turasami wydawalo sie podobnie. poczekamy, zobaczymy

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Manchester City to chyba banker dzisiaj ;]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.

W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..)
daj linka smile
http://www.futbolnews.pl/wideo/wideo-z-sieci/video,725,spartak-anzy-30.html

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Originally Posted by Platini
Originally Posted by madridista91
Ciekawy typ na dziś

Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny

boks boks
dobra opcja, sam mam pobrane tutaj over 3.5 kartki w meczu w dublu z wczorajszym meczem MU cool boks !

Ja wczoraj miałem taki:


Stoke - Chelsea
typ: Stoke over 1,5 kartki

West Brom - Man Utd
typ: West Brom over 1,5 kartki


@4,05

i wszedł bez problemu piwo kasa

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by raiders_
OOo to spartak powiózł Machaczkałe ETO laugh no miodzio ... LEGIA trzymać się boks
Śmiej się, śmiej.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
fortuna dziś otwarta?

Strona 2 z 35 1 2 3 4 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1