|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Bryne - Ham Kam , postrzelają tam dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Panowie jak chce zagrac w stsie M City -1 handicap to jak to mam zapisac bo sie nie lapie w tym ich systemie   każdy typ ma swój numer np 2380 to MC -1 i wpisujesz na karteczkę numer typu . Jak dalej nie kumasz to zapytaj się babki w sts  W STS jest inaczej ostatnio. Sam rozkminiałem dwa dni temu. Numer jest przypisany do danego meczu. Np. wszystko co związane z meczem Man City - Swansea ma numer (przykład) 1234. I teraz jak chcesz zagrać coś innego niż 1,x,2,1x,x2,12, to musisz poza numerem i typem podać kod zakładu. Np. H1 dla handicapu. Jeszcze łatwiej można zrobić tak, że kupon układamy w domu, dajemy "Obstaw" i do STS idziemy tylko z kodem całego kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A t o sorry dawno już nie byłem u nich i nei wiedziałem o zmianach ,sorry za wprowadzenie w błąd ... jednak wolę bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic Jak czerwonej z kapelusza nie będzie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic Daj spokój ... po wczorajszym meczu jeszcze się niczego nie nauczyłeś ? REAL nie wie jak grać z BArceloną !!!! od 3 lat dostają z barcą i to ostre lanie .Zobacz ilu zawodników Barcy wróciło dopiero z wakacji i rozegrali wczoraj 1 mecz i jak i to wyszło ... Naprawdę nie widzę tego realu w rewanżu ,pewnie znowu Barca ich upokorzy na wyjeździe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jak zawsze sędziowie pomagają Barcelonie, ewidentny faul w polu karnym Valdesa na Ronaldo jak wcześniejsze akcje były sporne to akurat ta nie podlegała dyskusji powinien być karny i czerwo Ronaldo jakby chciał to by biegł dalej. Jedni i drudzy to aktorzy jakich mało. Pedały.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ale wczoraj sedzia mnie ojebal z kasy na realu. chociaz gdyby real byl skutecnziejszy to by wygral 2-3 bramkami. no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i kursik na X2 w rewanzu 1.9 jest bardzo dobry i dosyc pewny wiec bedzie mozna odrobic Daj spokój ... po wczorajszym meczu jeszcze się niczego nie nauczyłeś ? REAL nie wie jak grać z BArceloną !!!! od 3 lat dostają z barcą i to ostre lanie .Zobacz ilu zawodników Barcy wróciło dopiero z wakacji i rozegrali wczoraj 1 mecz i jak i to wyszło ... Naprawdę nie widzę tego realu w rewanżu ,pewnie znowu Barca ich upokorzy na wyjeździe  rozumiem, ze twoj post to zart? wczorajszy mecz przypominal gre reale ale nie z barcelona, tylko ze srednia druzyna ligi hiszpanskiej. barcelona miala wczoraj duzo farta i to nie podlega watpliwosci. w rewanzu nie moga miec znowu tyle szczescia wiec real moze nawet wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.
W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Ciekawy typ na dziś Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.
W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..) daj linka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ciekawy typ na dziś Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny  dobra opcja, sam mam pobrane tutaj over 3.5 kartki w meczu w dublu z wczorajszym meczem MU  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
OOo to spartak powiózł Machaczkałe ETO  no miodzio ... LEGIA trzymać się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.
W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..) przed meczami z turasami wydawalo sie podobnie. poczekamy, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Manchester City to chyba banker dzisiaj ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Obejrzałem skróty Spartaka i biorę ruskich DNB 1.7 zdecydowanie.
W ogóle czas zacząć progresję na porażkę polskich zespołów w europejskich pucharach (jak to brzmi..) daj linka  http://www.futbolnews.pl/wideo/wideo-z-sieci/video,725,spartak-anzy-30.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Ciekawy typ na dziś Man City over 0,5 kartki @1,44 (bet365) wydaje się być pewny  dobra opcja, sam mam pobrane tutaj over 3.5 kartki w meczu w dublu z wczorajszym meczem MU  ! Ja wczoraj miałem taki: Stoke - Chelsea typ: Stoke over 1,5 kartki West Brom - Man Utd typ: West Brom over 1,5 kartki @4,05 i wszedł bez problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
OOo to spartak powiózł Machaczkałe ETO  no miodzio ... LEGIA trzymać się  Śmiej się, śmiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|