|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Wisła - APOEL... dla mnie X2/DNB '2' lub czysta '2'
kursy <2,0 na Wisle to chyba nieporozumienia, przeca Cypryjczycy nie tacy slabi, a ze jednego zaawodnika braknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Silkeborg Aarhus jeszcze 1 gol i księgujemy piękny overowy kuponik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
ja zycze wisle by weszla do lm.... mam zamiar zaravbiac na tym zespole!:) zalezy od ew przeciwnikow jakich trafia,ale spokojnie bede gral ovwery w ich spotkaniach:) mysle ze beda dostawac baty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Wisła - APOEL... dla mnie X2/DNB '2' lub czysta '2'
kursy <2,0 na Wisle to chyba nieporozumienia, przeca Cypryjczycy nie tacy slabi, a ze jednego zaawodnika braknie Mam Deja Vu bo o Litexie mówiliście to samo  APOEL to nie Barcelona i spokojnie ich zjadą... btw. i Barcelone potrafili na R22 pokonać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja zycze wisle by weszla do lm.... mam zamiar zaravbiac na tym zespole!:) zalezy od ew przeciwnikow jakich trafia,ale spokojnie bede gral ovwery w ich spotkaniach:) mysle ze beda dostawac baty... jest na to szansa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Eintracht Frankfurt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
kursy są konkretnie przesadzone, też będę próbował APOEL, ogórkami nie są, jak się uda im wyłączyć Meliksona z gry to będą mieli już z górki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Wisła - APOEL... dla mnie X2/DNB '2' lub czysta '2'
kursy <2,0 na Wisle to chyba nieporozumienia, przeca Cypryjczycy nie tacy slabi, a ze jednego zaawodnika braknie Mam Deja Vu bo o Litexie mówiliście to samo  APOEL to nie Barcelona i spokojnie ich zjadą... btw. i Barcelone potrafili na R22 pokonać  i Valerengi nie pokonac btw. 50 na 50 rywalizacja w moich oczach, kursy na APOEL atrakcyjne i na awans jak i te "meczowe"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
widzieliście to zdjęcie , kto jest na załączonym obrazku http://i52.tinypic.com/11kjh1d.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Eintracht Frankfurt  1111111111111111111-0 4 minuta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niech wejdą do Ligi Mistrzów, a podzielam zdanie craaxa, że skichają się prędzej niż obronią mistrzostwo  jak Polonia zlapie rytm to i o puchary moze byc ciezko, bo jak na mistrza i grajacego w LM wszyscy beda na 120% zmobilizowani a "gwiazdorzy" moga odstawiac nogi, zeby za wszelka cene pokazac sie w LM - tu jest walka o wlasna kariere, kontrakty, rozwoj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
ja zycze wisle by weszla do lm.... mam zamiar zaravbiac na tym zespole!:) zalezy od ew przeciwnikow jakich trafia,ale spokojnie bede gral ovwery w ich spotkaniach:) mysle ze beda dostawac baty... jak w zeszlym sezonie lech....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
qrwa Eintracht za szybko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ja zycze wisle by weszla do lm.... mam zamiar zaravbiac na tym zespole!:) zalezy od ew przeciwnikow jakich trafia,ale spokojnie bede gral ovwery w ich spotkaniach:) mysle ze beda dostawac baty... jak w zeszlym sezonie lech.... Lech miał zespoły , które leją na LE. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
qrwa Eintracht za szybko ... miałem czekać na kurs @2 i zagrać albo 28:00/no goal 1 bramka, ale mówię jeszcze się przejadę i dałem w 2 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000 |
dzisiaj tylko Eintracht Frankfurt @ 1.80 za 250 zl powodzenia Eintracht Frankfurt 1   po kolejne bramki Eintracht
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Elfsborg/Goteborg bo jeszcze jedną bramkę  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
poza tym craax swoimi przewidywaniami juz kilka razy sie skompromitowales wiec nie ma jakichs super duzych szans, ze sie sprawdza  ty sie nigdy nie pomyliles i za to ci szacunek maly boze, ale ZAPAMIETAJ, GRAM AWANS APOEL-u konsekwentnie tez gram Wisla dostanie lekcje futbolu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|