|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
lopez jaki to jest smiec, slajsuje frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
W piłce nie ma chyba takich rywalizacji jak w krykiecie pomiędzy Indiami a Pakistanem, gdzie jak grają między sobą to jest wojna światów, ale jak np. Pakistan gra z kimś innym to wtedy większość Indian życzy im... wygranej.  U nas to chyba tylko w pucharach europejskich życzymy wszystkim polskim drużynom dobrych wyników. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
W piłce nie ma chyba takich rywalizacji jak w krykiecie pomiędzy Indiami a Pakistanem, gdzie jak grają między sobą to jest wojna światów, ale jak np. Pakistan gra z kimś innym to wtedy większość Indian życzy im... wygranej.  U nas to chyba tylko w pucharach europejskich życzymy wszystkim polskim drużynom dobrych wyników.  ty się nie śmiej, bo skąd masz pewność, że Siuksowie, Apacze albo inni Czejeni nie kibicują rywalom Pakistanu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Indie... Indianie. Nie każdy tam jest... Hindusem. A Columb nazwał rodowitych Amerykanów... Indianami... bo myślał że dopłynął właśnie do Indii. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
przegladam info sportowe i........ i trrafiam na informacje ze pozyskamy do kadry kolejnego pilkarza ktory ma nasze korzenie ...tym razem pochodzenie szwedzkie... wkurw...mnie to !! ilu jeszcze patalachow zagosci w naszej kadrze?? nawiazujac do Szwecji... narzuca mi sie skojarzenie,ze nasza kadra to STOL SZWEDZKI... znajdziesz tu wszystko   Najlepiej pośmiać się z własnych żartów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
barcelona wy lesne mendy obyscie z grupy nie wyszli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Kurwa Grozdanov z 40-15 ty śmieciu oddawaj 400zł za tego gema brudasie! Jebany śmieć znowu 30-0 miał i przegrał głupek!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja nie macie co z piniondzami robić to zamiast na hazard pożyczać i ładować w kolejne pokolenia maltańczyków lepiej mi przelejcie, ja zainwestuje je w sól polskiej ziemi tej ziemi czy w nowe pokolenie Polaków opłacając alimenty w październiku spalonej na solarium krowie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ja nie macie co z piniondzami robić to zamiast na hazard pożyczać i ładować w kolejne pokolenia maltańczyków lepiej mi przelejcie, ja zainwestuje je w sól polskiej ziemi tej ziemi czy w nowe pokolenie Polaków opłacając alimenty w październiku spalonej na solarium krowie.  ultra? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
Tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
domaitis] Nie wiem co cie tak bawi. Rozni nas to ze ty jestes hazardzista jak 90 % tutaj a ja inwestorem. taaa jasne kolektura to twój parkiet, a dziadki tam przesiadujące to twoi maklerzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[quote=Skorpion BB]Poprosze o bramki w meczach Sparty, Herty oraz Top Oss Dziekujemy za zgloszenie aplikacji. Bramki zaraz sie pojawia u Pana na monitorze. Pozdrawiamy coś słabo bo dopiero 1 wpadła a gdzie reszta?? Jest Pan 27 w kolejce. Czas oczekiwania na gole to 45 minut. Prosimy o cierpliwosc. Jednoczesnie pragne przypomniec ze nasza bramkolinia jest otwarta przez 24 godziny. Do uslyszenia:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
gratulacje dla Miami, Chalmers i Bosh dali radę bez liderów, a Atlanta spusiaczyła na maksa - z taką skutecznością przyszłości w tym sezonie im nie wróżę... Nie ma co na podstawie jednego meczu wyciągac zbyt daleko idących wniosków. Brakuje im kogos takiego jak Bibby ale do PO mają jeszcze trochę czasu może sie poukładają ew jakas wymiana... Oplułem monitor  Mike Bibby, brakujący element 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
zamiast siedzieć na quasi włączcie sobie Discovery naprawde fajny reportaż o rybach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Styczeń 2012 weźże już z tym skończ  czy wy nie macie co w życiu robić, tylko grać w gry ? Maj 2011 PS3 bije xboxa na głowę  Miałem kiedyś obie konsole, ale potem sprzedałem X'a. PS3 ma świetne exclusive'y - LBP, GoW i Uncharted. Pamietam jak kumple przyszli do mnie i chciałem im tylko pokazać gameplay'a z Uncharted 2... Miało być 5 minut, a byli tak zahcywceni, że kazali mi przechodzić kolejne rozdziały i tak oto graliśmy z 6 godzin  A za pierwszym razem, to dziewczyna mi kazała w to grać, bo ją tak strasznie wciągnęło, że nie mogła się doczekać co będzie dalej  Do tego gra ma świetnego multi przez net  a Little Big Planet - to tak jak napisał g00niek - coś niesamowitego  Multi na 4 osoby i można grać do rana, do tego mnóóóóóstwo etapów w necie - niektóre lepiej zrobione niż przez twórców gry. Buzz - to też stały bywalec imprez w domu. Do tego singstar i można się fajnie pobawić  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|