Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by tronk
lopez jaki to jest smiec, slajsuje frajer

grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Originally Posted by Conrad
W piłce nie ma chyba takich rywalizacji jak w krykiecie pomiędzy Indiami a Pakistanem, gdzie jak grają między sobą to jest wojna światów, ale jak np. Pakistan gra z kimś innym to wtedy większość Indian życzy im... wygranej. smile

U nas to chyba tylko w pucharach europejskich życzymy wszystkim polskim drużynom dobrych wyników.
wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by baksiu.jhs
Originally Posted by Conrad
W piłce nie ma chyba takich rywalizacji jak w krykiecie pomiędzy Indiami a Pakistanem, gdzie jak grają między sobą to jest wojna światów, ale jak np. Pakistan gra z kimś innym to wtedy większość Indian życzy im... wygranej. smile

U nas to chyba tylko w pucharach europejskich życzymy wszystkim polskim drużynom dobrych wyników.
wink

ty się nie śmiej, bo skąd masz pewność, że Siuksowie, Apacze albo inni Czejeni nie kibicują rywalom Pakistanu grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Indie... Indianie. Nie każdy tam jest... Hindusem.

A Columb nazwał rodowitych Amerykanów... Indianami... bo myślał że dopłynął właśnie do Indii. smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
laugh laugh laugh

I dalej Indie z Ameryką mylisz?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by mateekk
przegladam info sportowe i........
i trrafiam na informacje ze pozyskamy do kadry kolejnego pilkarza ktory ma nasze korzenie ...tym razem pochodzenie szwedzkie...
wkurw...mnie to !! ilu jeszcze patalachow zagosci w naszej kadrze?? confused
nawiazujac do Szwecji... narzuca mi sie skojarzenie,ze nasza kadra to STOL SZWEDZKI... znajdziesz tu wszystko puke
laugh

Najlepiej pośmiać się z własnych żartów grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by maniak_nw
barcelona wy lesne mendy obyscie z grupy nie wyszli
matrix

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Fyrstenberg/Matkowski
Kurwa Grozdanov z 40-15 ty śmieciu oddawaj 400zł za tego gema brudasie!

Originally Posted by Fyrstenberg/Matkowski
Jebany śmieć znowu 30-0 miał i przegrał głupek!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Quote
Ja nie macie co z piniondzami robić to zamiast na hazard pożyczać i ładować w kolejne pokolenia maltańczyków lepiej mi przelejcie, ja zainwestuje je w sól polskiej ziemi tej ziemi czy w nowe pokolenie Polaków opłacając alimenty w październiku spalonej na solarium krowie.
laugh laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by lelu
Quote
Ja nie macie co z piniondzami robić to zamiast na hazard pożyczać i ładować w kolejne pokolenia maltańczyków lepiej mi przelejcie, ja zainwestuje je w sól polskiej ziemi tej ziemi czy w nowe pokolenie Polaków opłacając alimenty w październiku spalonej na solarium krowie.
laugh laugh

ultra? laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
Tak laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by Amir_Khan
Nie wiem co cie tak bawi. Rozni nas to ze ty jestes hazardzista jak 90 % tutaj a ja inwestorem.


taaa jasne

kolektura to twój parkiet,

a dziadki tam przesiadujące to twoi maklerzy grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Originally Posted by budda666
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by budda666
[quote=Skorpion BB]Poprosze o bramki w meczach Sparty, Herty oraz Top Oss
Dziekujemy za zgloszenie aplikacji. Bramki zaraz sie pojawia u Pana na monitorze. Pozdrawiamy
coś słabo bo dopiero 1 wpadła a gdzie reszta??

Jest Pan 27 w kolejce. Czas oczekiwania na gole to 45 minut. Prosimy o cierpliwosc. Jednoczesnie pragne przypomniec ze nasza bramkolinia jest otwarta przez 24 godziny. Do uslyszenia:)

laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by nie@zabawny
Originally Posted by Fresh'n'Funky
gratulacje dla Miami, Chalmers i Bosh dali radę bez liderów, a Atlanta spusiaczyła na maksa - z taką skutecznością przyszłości w tym sezonie im nie wróżę...

Nie ma co na podstawie jednego meczu wyciągac zbyt daleko idących wniosków. Brakuje im kogos takiego jak Bibby ale do PO mają jeszcze trochę czasu może sie poukładają ew jakas wymiana...

Oplułem monitor laugh Mike Bibby, brakujący element laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by tennisMaster
zamiast siedzieć na quasi włączcie sobie Discovery naprawde fajny reportaż o rybach

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Styczeń 2012
Originally Posted by Blazzz1
weźże już z tym skończ puke czy wy nie macie co w życiu robić, tylko grać w gry ?

Maj 2011

Originally Posted by Blazzz1
PS3 bije xboxa na głowę smile Miałem kiedyś obie konsole, ale potem sprzedałem X'a. PS3 ma świetne exclusive'y - LBP, GoW i Uncharted. Pamietam jak kumple przyszli do mnie i chciałem im tylko pokazać gameplay'a z Uncharted 2... Miało być 5 minut, a byli tak zahcywceni, że kazali mi przechodzić kolejne rozdziały i tak oto graliśmy z 6 godzin smile A za pierwszym razem, to dziewczyna mi kazała w to grać, bo ją tak strasznie wciągnęło, że nie mogła się doczekać co będzie dalej laugh Do tego gra ma świetnego multi przez net smile a Little Big Planet - to tak jak napisał g00niek - coś niesamowitego smile Multi na 4 osoby i można grać do rana, do tego mnóóóóóstwo etapów w necie - niektóre lepiej zrobione niż przez twórców gry.
Buzz - to też stały bywalec imprez w domu. Do tego singstar i można się fajnie pobawić smile

laugh

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, kamel, burbon, forty, latajaca_holenderka), 1,388 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1