|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324 |
czy ktos wie jakie zasady obowiazuja w superpucharze hiszpanii ?jesli bedzie remis to dogrywka czy tylko przy 2 2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
witam  wczoraj siadl man city ov 3.5 -tak jak przewidywalem. dzisiaj proponuje win kopenhagi pomimo oslabien kadrowych zwiazanych z wyprzedarza grajkow..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dzisiaj nie proszę o wiele, tylko: Benfica  Sturm X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs wiekszosc rozsadnych gra dzis Sturm  Crystal Palace hmmm, ja gram gosci DNB jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs Siemanko, Vecchio  Mimo, że grają w Mińsku, nie postawiłbym złamanego grosza na Sturm. BATE, to ekipa "ograna" w Europie. Podobno dzisiaj osłabiona, ale mimo wszystko omijam szerokim łukiem to spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Dzisiaj nie proszę o wiele, tylko: Benfica  Sturm X2  Bzyku,ciezkie mecze... predzej wygra Twente niz Benfika... a sturm tez moze byc nie ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs wiekszosc rozsadnych gra dzis Sturm  Crystal Palace hmmm, ja gram gosci DNB jednak To w takim razie liczysz, że Coventry w końcu coś strzeli UNDER 2.5 jest w tym meczu najlepszą opcją, bo CP to nie ekipa kanonierów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs wiekszosc rozsadnych gra dzis Sturm  Crystal Palace hmmm, ja gram gosci DNB jednak To w takim razie liczysz, że Coventry w końcu coś strzeli UNDER 2.5 jest w tym meczu najlepszą opcją, bo CP to nie ekipa kanonierów. jestem w miare o tym przekonany, a jak strzela to przegrac 'nie powinni' - DNB mi podchodzi, kurs zacny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ? Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
a nikt z was nie gra dzisiaj KAZAN ...... Lyon według mnie będzie miał ciężki mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku,ciezkie mecze... predzej wygra Twente niz Benfika... a sturm tez moze byc nie ciekawie. Wiem, że ciężkie. Dlatego mam je na rozpisie 3z5  Na głównym pucharowym kuponie nic dzisiaj nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ? Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie... musze sie jeszcze zastanowic, im blizej meczu tym blizej mi do nich a od rana raczej bylem skierowany w strone +1.5 Udine za to Kopenhaga zaczyna mi wygladac coraz lepiej, nie widze atutow Czechow do chocby remisu w Danii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Twente Benfika ma być over  Arsenal niech sobie wygrywa... byle under wpadł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
to Bate takie dobre ? Sturm x2 ładny kurs Siemanko, Vecchio  Mimo, że grają w Mińsku, nie postawiłbym złamanego grosza na Sturm. BATE, to ekipa "ograna" w Europie. Podobno dzisiaj osłabiona, ale mimo wszystko omijam szerokim łukiem to spotkanie. Hej  Zagram Sturm x2 Bate mnie nie przekonuje w żaden sposób
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
APOLLYON naprawde tak wierzysz w Arsenal ? Tak. nie mam powodu nie wierzyć. To jest młoda, ambitna i zgrana grupa piłkarzy, którzy wiedzą, czego chcą. Najbardziej liczę na Rosicky'ego i Arszawina. O Wojtku, wspominać nie muszę. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Van Persie... To samo można napisać o Udine 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|