|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja dzis gram akurat tylko Memphis, przegrali ostatnio niewielka roznica i teraz dzieki znakomitej obronie ich pokonaja. I moze sie zdecyduje na Pacers+6, ale tu sie jeszcze zastanowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> @ Zabielany Polecam TU [zanim.napiszesz.prv.pl] Pkt 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Detroit-Boston under 201 polecam Kumpel mieszkajacy w Stanach napisał, ze w wywiadzie trener Detroit powiedział, ze pokonają defensywą Celtów, że ich sukcesem będzie twarda walka o każdy centymetr boiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Biorac pod uwagę, ze Detroit lubi bronić, a Boston przycichło w zdobywaniu punktów (licząc bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to jest mój pick of the day ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 20 minut do meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na pierwszy rzut oka poleciał dubel: Lakers + Denver
Bajorka u siebie i mecz z podwójnym podtekstem:powrót Grubego i Pytona na stare śmieci , oraz napewno Kobe będzie chciał pokazać Szakiemu,kto rządzi na starym podwórku,więc napewno nie zawiedzie. Phil to bardzo dobry motywator,doskonale zna Szaka,więc cuś tam wymyśli. Do tego seria 4 wygranych wyjazdowych Heat,zmusza mnie,do zaczęcia gry na ich porażke,a Stamples Center jest do tego dobrym miejscem.
Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
na pierwszy rzut oka poleciał dubel: Lakers + Denver
Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus. A jaki jest sens podawania typow i pisania analizy po rozpoczeciu meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na pierwszy rzut oka poleciał dubel: Lakers + Denver
Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus. A jaki jest sens podawania typow i pisania analizy po rozpoczeciu meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> o kurde, nie wiedziałem,ze już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czemu dziś tyle meczy tak rano??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
o kurde, nie wiedziałem,ze już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Czemu dziś tyle meczy tak rano??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Martin Luther King Day <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Detroit-Boston under 201 polecam Kumpel mieszkajacy w Stanach napisał, ze w wywiadzie trener Detroit powiedział, ze pokonają defensywą Celtów, że ich sukcesem będzie twarda walka o każdy centymetr boiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Biorac pod uwagę, ze Detroit lubi bronić, a Boston przycichło w zdobywaniu punktów (licząc bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to jest mój pick of the day ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 20 minut do meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
dzieki Twin Peaks za dobry typ w Detroit! a ze wczesniejszy dzisiejszy kupon tez trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,wiec skusze sie na jeszcze jeden typ: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs Over 170.0 @1.91 sadze i mam nadzieje, ze chlopaki poprawia skutecznosc z ostatniego swojego meczu,a i dogrywka mile widziana do overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> takie dwie minki mi teraz towarzyszą .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to taka że Detroit wygrało tylko 10 pkt (handi -10 w toto) ... i niecelny rzut osobisty Wallaca na 7 sekund przed koncem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..wogole tego dnia miał kiepska skutecznosc za 1 - 3/10 .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a taka jak patrze na kupon systemowy (5z8) i widze 7 trafionych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... było tak blisko "fulla"
dziś jeszcze skusiłem sie na Memphis 3/10 ... z prostego powodu .. są chłopaki w formie ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|