Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#485666 16/01/2006 19:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja dzis gram akurat tylko Memphis, przegrali ostatnio niewielka roznica i teraz dzieki znakomitej obronie ich pokonaja.

I moze sie zdecyduje na Pacers+6, ale tu sie jeszcze zastanowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

@ Zabielany
Polecam TU [zanim.napiszesz.prv.pl]
Pkt 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#485667 16/01/2006 20:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Detroit-Boston under 201
polecam
Kumpel mieszkajacy w Stanach napisał, ze w wywiadzie trener Detroit powiedział, ze pokonają defensywą Celtów, że ich sukcesem będzie twarda walka o każdy centymetr boiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Biorac pod uwagę, ze Detroit lubi bronić, a Boston przycichło w zdobywaniu punktów (licząc bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to jest mój pick of the day ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
20 minut do meczu.

#485668 16/01/2006 20:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na pierwszy rzut oka poleciał dubel:
Lakers + Denver


Bajorka u siebie i mecz z podwójnym podtekstem:powrót Grubego i Pytona na stare śmieci , oraz napewno Kobe będzie chciał pokazać Szakiemu,kto rządzi na starym podwórku,więc napewno nie zawiedzie.
Phil to bardzo dobry motywator,doskonale zna Szaka,więc cuś tam wymyśli.
Do tego seria 4 wygranych wyjazdowych Heat,zmusza mnie,do zaczęcia gry na ich porażke,a Stamples Center jest do tego dobrym miejscem.


Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus.

#485669 16/01/2006 21:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
na pierwszy rzut oka poleciał dubel:
Lakers + Denver

Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus.

A jaki jest sens podawania typow i pisania analizy po rozpoczeciu meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#485670 16/01/2006 22:00
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
na pierwszy rzut oka poleciał dubel:
Lakers + Denver

Chicago jest słabe w tym sezonie,w zeszłym sezonie sobie poszumieli,w tym wrócili na swoje miejsce w szeregu.Denver w tym roku tylko jedna wtopa,sa w wysokiej formie,Carmelo wyrósł na prawdziwego lidera i moim zdaniem,goscie są lepsza ekipe i mają dzis szanse wyjsć na plus.

A jaki jest sens podawania typow i pisania analizy po rozpoczeciu meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

o kurde, nie wiedziałem,ze już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Czemu dziś tyle meczy tak rano??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#485671 16/01/2006 22:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
o kurde, nie wiedziałem,ze już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Czemu dziś tyle meczy tak rano??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Martin Luther King Day <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#485672 16/01/2006 22:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Detroit-Boston under 201
polecam
Kumpel mieszkajacy w Stanach napisał, ze w wywiadzie trener Detroit powiedział, ze pokonają defensywą Celtów, że ich sukcesem będzie twarda walka o każdy centymetr boiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Biorac pod uwagę, ze Detroit lubi bronić, a Boston przycichło w zdobywaniu punktów (licząc bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to jest mój pick of the day ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
20 minut do meczu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#485673 16/01/2006 23:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
dzieki Twin Peaks za dobry typ w Detroit! a ze wczesniejszy dzisiejszy kupon tez trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,wiec skusze sie na jeszcze jeden typ:
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Over 170.0 @1.91
sadze i mam nadzieje, ze chlopaki poprawia skutecznosc z ostatniego swojego meczu,a i dogrywka mile widziana do overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#485674 16/01/2006 23:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> takie dwie minki mi teraz towarzyszą ..
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to taka że Detroit wygrało tylko 10 pkt (handi -10 w toto) ... i niecelny rzut osobisty Wallaca na 7 sekund przed koncem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..wogole tego dnia miał kiepska skutecznosc za 1 - 3/10 ..
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a taka jak patrze na kupon systemowy (5z8) i widze 7 trafionych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... było tak blisko "fulla"


dziś jeszcze skusiłem sie na Memphis 3/10 ... z prostego powodu .. są chłopaki w formie ..

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1