|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Kupiłem Tyskie i nie smakuje jak szczochy, dziwne. Ostatnio było bardzo słabo. nie dobre.ostatnio spróbowałem i szit.myślałem,że tylko do UK taki szit dają. Butelka butelce nierówna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184 |
ale dupa z moimi kuponami.Pierdole gram teraz to co Bezdomny ,najlepszy tutaj jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ostatnie 10 minut wreszcie wyglądało trochę lepiej. Przynajmniej tak powinien wyglądać cały mecz jeśli Wisła myśli o wygranej i jakiejś zaliczce przed rewanżem.
Tylko szkoda, że Wisła gra w 10-tkę. Bo Genkova chyba zostawili w szatni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
czemu ta wisla rozgrywa rzuty rozne na krotko zamiast dosrodkowac? kazdy rozny praktycznie roztrwoniony
APOEL awansuje lajtowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Kupiłem Tyskie i nie smakuje jak szczochy, dziwne. Ostatnio było bardzo słabo. nie dobre.ostatnio spróbowałem i szit.myślałem,że tylko do UK taki szit dają. Tyskie sie ostatnio zjebało racja. Ale Tyskie lane u nas na miejscu bardzo dobre  Żuberek za to z tej samej Kampanii sie poprawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Maccabi ale jedzie Genk, prawie 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Kupiłem Tyskie i nie smakuje jak szczochy, dziwne. Ostatnio było bardzo słabo. nie dobre.ostatnio spróbowałem i szit.myślałem,że tylko do UK taki szit dają. Butelka butelce nierówna  Tyskie to shit. Piwo bez chmielu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Był tu Genkov może?  Co się z tym chopem dzieje? Pierwszy raz go zlokalizowałem w 38 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Cardiff 0-1  hahaha Brighton ''czarny koń'' Mam taki dubel na cały sezon: Brighton w TOP 5 + Huddersfield w TOP 4. widzę Apo ,że lubisz długoterminowo mrozić kasę - jak na tym wychodzisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Kowalczyk juz mnie wkur.... bo zamiast skupic sie na komentowaniu to tak sie zachwyca Apoelem ze zaraz sie okaze ze Wisla trafila na druzyne pokroju Barcelony ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a pisali ze Genk pefffka do awansu  ja pisalem co innego, gowno graja chlopaki 2:1 nie byłoby źle, ale tu bliżej do 3:0 niestety ;/ peffka nie wyszła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
-error]Był tu Genkov może?  Co się z tym chopem dzieje? Pierwszy raz go zlokalizowałem w 38 minucie  dawać [ Linked Image] na boisko, on chociaż coś im strzela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Co oni z tych rożnych grają? Sami oddają im te piłki. Te krótkie rogi im nie wychodzą a mimo to, idą w zaparte. no debile
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Kupiłem Tyskie i nie smakuje jak szczochy, dziwne. Ostatnio było bardzo słabo. nie dobre.ostatnio spróbowałem i szit.myślałem,że tylko do UK taki szit dają. Butelka butelce nierówna  Tyskie to shit. Piwo bez chmielu. No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Bristol karny  ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
-error]Był tu Genkov może?  Co się z tym chopem dzieje? Pierwszy raz go zlokalizowałem w 38 minucie  Nie ma podań to go nie widać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Kupiłem Tyskie i nie smakuje jak szczochy, dziwne. Ostatnio było bardzo słabo. nie dobre.ostatnio spróbowałem i szit.myślałem,że tylko do UK taki szit dają. Butelka butelce nierówna  Tyskie to shit. Piwo bez chmielu. ojp czas umierać , piwo bez chmielu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Cardiff 0-1  hahaha Brighton ''czarny koń'' Mam taki dubel na cały sezon: Brighton w TOP 5 + Huddersfield w TOP 4. ja lubię też długoterminowe w poprzednim sezonie B'ham spadek @ 6 załapane  Tevez król strzelców  w tym sezonie czekam też na chwilę strachu  widzę Apo ,że lubisz długoterminowo mrozić kasę - jak na tym wychodzisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
No właśnie mówię, że to które pije podchodzi pod Książęce, dlatego się dziwię  Najlepsze prosto z beczki w browarze, mieszkam 1 km od browaru, zapachy przyjemne rankiem. Zapachem mozna sie najebac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|